Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście... strasznie często.

    Ciężarówki, właśnie widziałam w gazetce, że w przyszłym tygodniu będzie kilka tanich ciążowych ciuchów w Lidlu.

    Matleena lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Ciężarówki, właśnie widziałam w gazetce, że w przyszłym tygodniu będzie kilka tanich ciążowych ciuchów w Lidlu.

    Zuzzi, mam gazetkę od kilku dni. Jaram się tym i liczę, że tłum nie ruszy akurat po ten towar :)

    atdc20mmxp7m5026.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest online ta gazetka?

    Zuzi no nie? nie wiem jak ja znajdę czas na te WSZYSTKIE wizyty :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 21:37

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tłum się rzuci na jeansy za 3 dychy ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiedźmaMaKota wrote:
    jest online ta gazetka?

    Zuzi no nie? nie wiem jak ja znajdę czas na te WSZYSTKIE wizyty :D

    http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=658

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie ładne ciuszki dla bąbelków <3 a ja w Pl dopiero za tydzień... no nic może w UK też zrobią tydzień dla mamy.

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ryzyko nastawić sie na ciuchy w Lidlu ;) mozna zostać stratowanym! Ale moze faktycznie ciążowe tak szybko nie pójdą, ale z drugiej strony tłum bierze byle brać ;)
    A ja piorę i końca nie widać. Strasznie sie upapralismy w ten weekend.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj w Lidlu wszystkiego można się spodziewać. Nie zdiwiłabym się jakby ciężarówki walczyły jak zawodnicy sumo ;)

    Maczek lubi tę wiadomość

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj nie ma aż takiej wojny o ogień. może dlatego, że jest też taki primark co to ciuchy ma tańsze niż jedzenie?

    anja83 lubi tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • SophieQ Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ja widzę te wszystkie brzuchate w walce o ubrania :D hihihi

    "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz 12, 21
    270a9c97d521f0ac0a109d663f996a3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=mS-NTDMnmPE

    Obejrzyjcie nim zdecydujecie się iść do LIDL'A ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 22:27

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie bitwa jak po karpie na święta! Babcia, Dziadek, Matka z dzieckiem, każdy będzie walczył :p
    Mam spodnie z hm i jakieś allegrowe i te z allegro są bombowe przy tych hmowych. Do tego mam na lato getry i lniane gatki więc oficjalnie zakupy in da Lidl odpuszczę. Będzie jedna dupka mniej do ubrania na Śląsku :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sobie może kupie te spodnie tak na zaś! Hehe :D

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu, nawet jakbym w cionrzy była, to bym tam nie poszła, to jak z ciuchami do biegania- nigdy dla mnie nic nie zostanie bo od 7:30 pod lidlem warują zastępy staruszek wykupujàcych wszystko, co z gazetki.

    mar lubi tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Jeżu, nawet jakbym w cionrzy była, to bym tam nie poszła, to jak z ciuchami do biegania- nigdy dla mnie nic nie zostanie bo od 7:30 pod lidlem warują zastępy staruszek wykupujàcych wszystko, co z gazetki.

    Ja raz tak trafiłam na otwarcie, a była nowa promocja. A przecież jechałam tylko po bułki i mnie ludzie stratowali, ślady w psychice do tej pory zostały.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 00:34

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już odbyłam kilka lidlowych polowań - tyle że nie na ciuchy, bo akurat te ciuchy mnie zawsze mało fascynowały, faktycznie pozostawia to lekki uraz ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 5 maja 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidlowe walki to nie dla mnie. jestem za niska i za słaba, nie wyszłabym z tego cało. Musieli by mnie potem zdrapywać z podłogi :D

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lidlu zawsze trzeba walczyć, ale czasami to nawet warto, heh. ubrania sa całkiem w porządku...

    mam pytanie dot. wymiotów i mdłości, Zwei jest tu tez osttanio ekspertką. już któryś raz po "intensywnych wymiotach", pojawiają mi się na powiekach i wokolicach czerwone kropki. coś jak na tym zdjęciu

    http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://z5.kowbojki.pl/4921c5bb7361998a60b580159885ed1d/Zdj%2525C4%252599cie0096.jpg&imgrefurl=http://www.forumdermatologiczne.pl/forum/czerwone-plamy-w-okolicach-oczu/watek/731618/1.html&h=480&w=640&tbnid=JMBCCpDQNLvDoM:&zoom=1&docid=5CdAMQCdZBLBmM&ei=zFlIVd_WHsn9ygPe3ICACw&tbm=isch&ved=0CCAQMygCMAI

    czy to z wysiłku czy to objaw czegoś? google podpowiada, że to rak żołądka, ale nie wierzę, heh:)

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    To rzeczywiście... strasznie często.

    Ciężarówki, właśnie widziałam w gazetce, że w przyszłym tygodniu będzie kilka tanich ciążowych ciuchów w Lidlu.

    właśnie w lidlu upatrzyłam sobie legginsy ciążowe i top :D
    a jak po czwartkowych badaniach prenatalnych będzie wszystko ok, to obiecałam sobie kupić coś dla malucha, a widzę, że będą fajne spodenki i body w kolorze miętowym, więc moja mama będzie o nie dla mnie walczyć :D

    Blondik lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ