X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień 2012 - szczęśliwy miesiąc ;-)
Odpowiedz

Wrzesień 2012 - szczęśliwy miesiąc ;-)

Oceń ten wątek:
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam oby wrzesień i końcówka sierpnia były owocne w postaci ciążowego śluzu 2 kreseczek i pierwszych fotek fasolek na usg :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane trzymam za Was kciuki u mnie dziś 20 dc @ powinna być 8 września także jeszcze dalekoo, ale mam pewnośc ze owulka była bo tempka pięknie wzrosła :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja nienawidzę tego czasu oczekiwania od owulacji do @...co miesiąc to samo.
    Doszukuję sie jakiś innych objawów niż zwykle w tym okresie...ale jest tak samo niestety :)pozostało tylko czekać do 4 września :)

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin więc oczekujemy razem :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    jasmin więc oczekujemy razem :)

    chciałabym ,żeby wreszcie się udało :)

    relg2n0abn31771x.png
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze dwie tłuste krechy na testach i za pięknie bijące serducha Waszych dzieciaczków i przesyłam masę ciążowych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2012, 20:00

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie marzymy z moim męzem że gdyby teraz se udało to nasza fasolka byłaby bieszczadzkim cudem :) no i przede wszytskim ominełaby nas klinika, także przybywaj fasolko !!1

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam sie do Was kochane, ja testuje ok. 8 września, a 4 września mamy druga rocznicę ślubu, więc to byłby najpiękniejszy prezent od losu jakby się udało!!!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 28 sierpnia 2012, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Agnieszko za miłe słowa i za fluidy :)

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do was :) dziś mnie @ nawiedził tak więc pewnie dopiero będę testować pod koniec września :)

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi kochana :( oby wrzesien byl owocny !!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi nie ma co się mazać trza walczyć dalej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka w następnym sie uda,albo kiedy najmniej będziesz sie tego spodziewała tak jak było to u mnie w poprzednim cyklu,bo była to podobno ciąża biochemiczna,ale nie poddajemy sie iwalczymy dalej tak?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja sie cały czas tego spodziewam więc nie wiem kiedy przyjdzie monet że będę najmniej się tego spodziewała :D
    Dokładnie - walczymy dalej :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjdzie taki moment kochana zobaczysz,zapomnisz sie na chwilke i wtedy wyjdzie,ja już wiem po sobie,na prawde wystarczy jeden moment i psychika sie odblokowuje :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 20 cyklach starań ? czasem mam tak że mam to gdzieś wszystko ale jak przychodzi nowy cykl to sobie mówię nie ma co się poddawać nowy cykl nowe nadzieje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka pociesze cię,ja sie staram od 2009 roku:) noo wtedy nie wiedziałam,ze juz wtedy byłam chora,ale zaliczam jednak te lata do starań,takze wiem co to znaczy widzieć co miesiąc 1 wredną kreske na teście,ale widze,ze jestes twarda babeczka i tak trzymaj bedziemy sie razem wszystkie wspierały i w końcu po miesiącach walk zostanie nam to wynagrodzone :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze toś mnie pocieszyła :P nie wiem jak ja bym się zachowała na dzień dzisiejszy jak bym się starała od 2009 r ..... :P ale będę w tej ciąży choćby nie wiem co :p to jest mój cel i muszę go osiągnąć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam chora miałam gruczolaka na przysadce mózgowej,to mogłabym sie tak starac nastepne 10 lat heh jakbym dozyła,jestem po operacji 6,5 miesiąca i dopiero od kwietnia po wszelakich badaniach itd dostałam zielone światło,no i co kiedy w tamtym cyklu gin powiedział,ze nie ma owu to ja wziełam luteine i chciałam skrócić cykl,odstawiłam ją i czekałam na @,ale @ sie nie pojawiła a temperatura była wysoko,jak dostałam plamienia dopiero cos zaczeło nie grac i zrobiłam testa,ale juz było za późno na ratunek,takze widzisz niunia cuda sie zdażają,i masz racje będziemy w tej ciąży chocćby nie wiem co!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2012, 13:12

  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 30 sierpnia 2012, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    kochane trzymam za Was kciuki u mnie dziś 20 dc @ powinna być 8 września także jeszcze dalekoo, ale mam pewnośc ze owulka była bo tempka pięknie wzrosła :)

    to 8 września testujemy razem :)
    w moje urodziny :D MUSI SIĘ UDAĆ!!!

    dev230pr___.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ