X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień 2012 - szczęśliwy miesiąc ;-)
Odpowiedz

Wrzesień 2012 - szczęśliwy miesiąc ;-)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 11 września 2012, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava wrote:
    Ja już wiem, że wrzesień nie będzie dla nas tym szczęśliwym. Jestem po kolejnym USG monitorującym owulke. 2dni temu pęcherzyk był, niezbyt wyrośnięty, dzisiaj już go nie ma... Moja gin mówiła żeby się nie nastawiać że się uda, ale próbować zawsze można, a nawet trzeba. Dostałam też Clostilbegyt żeby zacząć brać od przyszłego cylku.

    Trzymam kciuki dziewczyny za wrzesień! Za malutkie fasoleczki pod Waszym serduszkiem. Może załapię się na pozytywne fluidy ;)

    Ja w 3 cyklu z Clo zaszłam w ciąże, a pęcherzyki faktycznie rosły przepiękne, czego życzę i Tobie oraz tego, aby ten pierwszy z clo okazał się szczęśliwy :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 11 września 2012, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już 5 dni po terminie @ i nic......test negatywny - chyba poczekam jeszcze tydzień i jak nic sie nie wydarzy to nie wiem czy znowu brac Luteine czy isc do lekarza?
    Luteine mialam brac przez10 dni i przerwac chyba ze test byłby negatywny
    kurcze nie wiem co mam robic?

    dev230pr___.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 12 września 2012, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenek poczekaj jeszcze trochę, a potem idź do lekarza najpierw zanim zaczniesz znów brać tabletki. Może się okazać że Ci się udało zafasolkowac, a test po prostu jeszcze tego nie widzi :) czego Ci bardzo życzę :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 12 września 2012, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala bardzo bym chciała :) ale czuje że cos jest nie tak a denerwuje sie bo lekarz mi powiedizał że jak tylko zafasolkuje to pod zadnym pozorem mam nie przerywac brania Luteiny...i bądź tu mądry...:(

    dev230pr___.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 12 września 2012, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenko, najlepiej będzie chyba jak po prostu wybierzesz się do lekarza i on wszystko fachowo sprawdzi i zaleci co robić dalej, bo takie czekanie to chyba Cię sporo kosztuje nerwów i stresów niepotrzebnych

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2012, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka dziękuję ślicznie. Oby Twoje słowa były prorocze ;) powiem szczerze że juz 2 cykl nie nastawiam się na powodzenie. Może rzeczywiście Clo mi pomoże ;)

    magdalenek ja na Twoim miejscu wybrałabym się na Betę. Wynik z bety zawsze jest wiarygodny. Będziesz miała pewność co masz dalej robić. Trzymam mocno kciuki za powodzenie!!!

  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 18 września 2012, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj mam nadzieje że dołącze do szczęsliwego wrzesnia....staramy sie od dziś...trzymajcie kciuki.

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 18 września 2012, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma sprawy będę mocno trzymać :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 18 września 2012, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety okazało się, że to jeszcze nie ten czas :( czas zacząć poważne leczenie, w czwartek wizyta u lekarza :( no nic...TRZEBA WALCZYĆ :)

    dev230pr___.png
  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 19 września 2012, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenek....powodzenia...im więcej walki tym wiecej miłości-tak uważam.[ps.nie to żebym ci zyczyła nie wiadomo ile tej walki]

    magdalenek lubi tę wiadomość

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ