X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Nie wiem... Jestem 5+2 tc, mówił, że w życiu zrobił kilka tysięcy badań i w 6. tc powinno być coś widać. Ale powiedział też, że nie widać ani powiększonej macicy, ani pogrubionego endometrium, więc pocieszam się, że kijowy sprzęt. W piątek miałam prawidłowy przyrost bety, objawy ciążowe nadal mam... Ryczę!
    Spokojnie. Moźe owu byla pozniej,dwa dni może mega duźo zmienić. Masz śluz jakis? Ja mam zacofane wszystko o 3 tygodnie przez pózna owu.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 10 września 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Ja miałam tak z niedzielnym testem, był z porannego moczu 14dpo i był biały, patrzyłam pod światło, to pod okno i nawet cienia. Ale cały czas bolał mnie brzuch jak na @ i chodziłam sprawdzać stan bielizny i nic, wyciągnęłam poranny test z pudełka a tam cień cienia, dziś juz ciemniejsza kreska. Jest jeszcze nadzieja :)


    Gratulacje! I widzisz 14dpo i kreska po jakimś czasie a ja 9dpo i już bym chciała konkretną kreskę a tak niestety nie ma hehe. Wszystkie testy jakie robiłam do tej pory oglądane były chyba pod każdym możliwym swiatlem. Czasami nawet coś zobaczyłam i pokazuje mężowi i on dopiero sprowadzal mnie na ziemię że tam nic nie ma. Eh. Czekam jeszcze może i do mnie się uśmiechnie szczęście :) Jak przychodzi @ to od razu płacz i zajmuje mi to kilka dni żeby sobie wbić do głowy że nie mogę tak robić i tak się nakręcac :(

    f2w3csqv689n39p9.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 10 września 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Nie wiem... Jestem 5+2 tc, mówił, że w życiu zrobił kilka tysięcy badań i w 6. tc powinno być coś widać. Ale powiedział też, że nie widać ani powiększonej macicy, ani pogrubionego endometrium, więc pocieszam się, że kijowy sprzęt. W piątek miałam prawidłowy przyrost bety, objawy ciążowe nadal mam... Ryczę!
    Nie załamuj się ...
    W pierwszej ciąży 9 lat temu byłam w 8 tyg i ginekolog podczas usg stwierdził, że jest puste jajo, nie ma zarodka i za parę dni mam się zgosić na skrobankę. Załamałam się , ryczałam w niebogłosy, treściowa zabrała mnie szybko do swojego ginekologa i on o dziwo widział zarodek i słyszałam silnie bijące serduszko , dzisiaj te serduszko ma ponad 8 lat i ma się swietnie. Może idz do innego lekarza! Powtórz bete. Trzymam kciuki za mała fasolkę! Przytulam i mam nadzieję, ze to zwykły błąd lekarza tak jak to było w miom przypadku.

    przedszkolanka:), Renes, Izaw, Paulii lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 10 września 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Hej!
    Jestem załamana :( Byłam dziś u gina i na USG nie było widać NIC. Powiedział, że w ciągu najbliższych 2 tygodni dostanę silnego krwawienia... Jutro powtórzę betę, ale tak mnie dobił, że siedzę i ryczę. Proszę, pocieszcie mnie, bo nie mogę dojść do siebie.

    Przepraszam miałam zacytować A nie polubić :-/

    A jakie wartości miały twoje bety? U mnie było widać maluśki pęcherzyk przy becie koło 1500. Ale tak jak dziewczyny piszą. Wszystko zależy od tego kiedy była owu i zagnieżdżenie. Na tym etapie nawet jeden dzień ma duże znaczenie. Może spróbuj do jakiegoś innego ginekologa się dostać tak za 2-3 dni.

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 10 września 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch26 wrote:
    Gratulacje! I widzisz 14dpo i kreska po jakimś czasie a ja 9dpo i już bym chciała konkretną kreskę a tak niestety nie ma hehe. Wszystkie testy jakie robiłam do tej pory oglądane były chyba pod każdym możliwym swiatlem. Czasami nawet coś zobaczyłam i pokazuje mężowi i on dopiero sprowadzal mnie na ziemię że tam nic nie ma. Eh. Czekam jeszcze może i do mnie się uśmiechnie szczęście :) Jak przychodzi @ to od razu płacz i zajmuje mi to kilka dni żeby sobie wbić do głowy że nie mogę tak robić i tak się nakręcac :(

    Ja nawet nie przyznam się mężowi, że robiłam test, bo cały miesiąc mi mówił, żeby wytrzymać do dnia @ i iść na betę, a nie testy :D I pomimo wszystko i tak bym jutro z chęcią powtórzyła test z rana, nie wiem czy to masochizm czy taka nadzieja, którą chce mocno wyrzucić z głowy. Dzisiaj mi się mega wymiotować chce, głowa boli, słaba jestem i pobolewa brzuch jak na @. Nawet sobie myślę, że już wolałabym dzisiaj być w pracy, a nie mieć dnia wolnego, bo bym tego testu nie zrobiła :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 13:53

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 10 września 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Cykl bezowulacyjny może się ciągnąć niestety dluugo.
    Nie masz możliwości iść do lekarza sprawdzić ?
    Bo jak nie było owu najlepiej brać progesteron żeby okres wywołać

    Kurczę do właśnie nie bardzo mam jak iść teraz do ginekologa. Dzisiaj brzuch mnie dość mocno ciągnie. I pojawił się znowu rozciagliwy śluz ale w skąpych ilosciach. Najgorsze że moje wszystkie owulaki wysikałam więc nawet nie mam jak sprawdzić.

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 10 września 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szemkel, nie denerwuj się jeszcze tak mocno.
    Podstawa-wartość ostatniej bety i jej data. Nie zaszkodzi sprawdzić bety jeszcze dzisiaj (niektóre laby pracują dłużej).
    Druga sprawa - inny lekarz. Nie znam żadnego, który na 5t2d powie 6tc. Lekarze używają tylko pełnych zakończonych tygodni. Więc teraz jesteś w 5 tc. A lekarzy w życiu miałam kilku, poczytaj też blog mamaginekolog-jest tam notka o liczeniu tygodni.
    A w 5 tc z reguły nic się nie zobaczy.
    Więc wdech, wydech, popraw dumnie koronę i zacznij szukać rozwiązań :-* Życzę Ci pozytywnych wieści.

    przedszkolanka:), Meggs, moyeu, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 10 września 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Ja nawet nie przyznam się mężowi, że robiłam test, bo cały miesiąc mi mówił, żeby wytrzymać do dnia @ i iść na betę, a nie testy :D I pomimo wszystko i tak bym jutro z chęcią powtórzyła test z rana, nie wiem czy to masochizm czy taka nadzieja, którą chce mocno wyrzucić z głowy. Dzisiaj mi się mega wymiotować chce, głowa boli, słaba jestem i pobolewa brzuch jak na @. Nawet sobie myślę, że już wolałabym dzisiaj być w pracy, a nie mieć dnia wolnego, bo bym tego testu nie zrobiła :/


    Doskonale to rozumiem. Chyba większość nas ma tutaj podobne rozterki z tymi testami. Zrobic czy nie zrobić? Ok zrobię będę spokojniejsza... I w rezultacie jest jeszcze gorzej wrr. Ale Z tego co piszesz to ładnie to wygląda i jest duża nadzieja! Trzymam kciuki!

    f2w3csqv689n39p9.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek dokladnie!! Lekarze liczą tylko zakonczone tygodnie ;)

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Bułka Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 10 września 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Hej!
    Jestem załamana :( Byłam dziś u gina i na USG nie było widać NIC. Powiedział, że w ciągu najbliższych 2 tygodni dostanę silnego krwawienia... Jutro powtórzę betę, ale tak mnie dobił, że siedzę i ryczę. Proszę, pocieszcie mnie, bo nie mogę dojść do siebie.
    Przykro mi. Oby to było nieporozumienie :(

    b913738522439d791caeb297f5cb4ef7.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 10 września 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Szemkel, nie denerwuj się jeszcze tak mocno.
    Podstawa-wartość ostatniej bety i jej data. Nie zaszkodzi sprawdzić bety jeszcze dzisiaj (niektóre laby pracują dłużej).
    Druga sprawa - inny lekarz. Nie znam żadnego, który na 5t2d powie 6tc. Lekarze używają tylko pełnych zakończonych tygodni. Więc teraz jesteś w 5 tc. A lekarzy w życiu miałam kilku, poczytaj też blog mamaginekolog-jest tam notka o liczeniu tygodni.
    A w 5 tc z reguły nic się nie zobaczy.
    Więc wdech, wydech, popraw dumnie koronę i zacznij szukać rozwiązań :-* Życzę Ci pozytywnych wieści.
    dokładnie, może być też sytuacja jak u mnie... ovu nie była 14dc (przeważnie tak było) tylko 19dc,m i gdyby nie testy ovu to by nic z tego pewnie nie było. Czyli -5 dni! Dodatkowo jak sie okazało implantacja dopiero w 9dpo a nie w 6 dpo jak sie srednio liczy, czyli znów -3 dni, razem daje -8 dni czyli ponad tydz !!! Dzisiaj jestem wniby w 5tc + 3 a rzeczywiście o tydz mniej. A tydzień różnicy na tym etapie ciąży to baaardzo dużo! U mnie zapewne też tam nic nie ma i się nawet nie nastawiam , ze teraz cos by tam było. Także głowa do góry! :)

    patuniek86, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 10 września 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Hej!
    Jestem załamana :( Byłam dziś u gina i na USG nie było widać NIC. Powiedział, że w ciągu najbliższych 2 tygodni dostanę silnego krwawienia... Jutro powtórzę betę, ale tak mnie dobił, że siedzę i ryczę. Proszę, pocieszcie mnie, bo nie mogę dojść do siebie.

    Jeśli beta jest wysoka, a na obrazie nic nie widać, to przede wszystkim lekarz powinien wykluczyć ciążę pozamaciczną! A nie kazać czekać na krwawienie. polecam innego lekarza, bo przez takiego możesz bardzo sobie zaszkodzić.
    Pomijam to, że na tym etapie MA PRAWO nie widzieć NIC!

    przedszkolanka:), patuniek86, Mika88 lubią tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 10 września 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Ja nawet nie przyznam się mężowi, że robiłam test, bo cały miesiąc mi mówił, żeby wytrzymać do dnia @ i iść na betę, a nie testy :D I pomimo wszystko i tak bym jutro z chęcią powtórzyła test z rana, nie wiem czy to masochizm czy taka nadzieja, którą chce mocno wyrzucić z głowy. Dzisiaj mi się mega wymiotować chce, głowa boli, słaba jestem i pobolewa brzuch jak na @. Nawet sobie myślę, że już wolałabym dzisiaj być w pracy, a nie mieć dnia wolnego, bo bym tego testu nie zrobiła :/
    ja tez sie nie przyznałam do II kresek wczorajszych ani dzisiejszych, nawet nie wiedział, ze dzis rano na becie byłam...

    Mika88, iwwk lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    ja tez sie nie przyznałam do II kresek wczorajszych ani dzisiejszych, nawet nie wiedział, ze dzis rano na becie byłam...
    A myślicie,źe moj wiedzial? :p mój po wizycie się dowiedział ;p a w poprzedniej dostał buciki z testem dopiero jak z pracy wrócil ;p

    iwwk lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 10 września 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owu nadal negatywny, a myślałam ze przy tym pęcherzyku pozytyw się pojawi.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 10 września 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja prosze o wpisanie mnie na 24 wrzesnia :-) Ciezko jest mi okreslic ovu w tym cyklu, test nie pokrywa sie ze sluzem wogole... Ale wstępnie 24 zatestuje. :-)

    przedszkolanka:), skylight lubią tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Nie wiem... Jestem 5+2 tc, mówił, że w życiu zrobił kilka tysięcy badań i w 6. tc powinno być coś widać. Ale powiedział też, że nie widać ani powiększonej macicy, ani pogrubionego endometrium, więc pocieszam się, że kijowy sprzęt. W piątek miałam prawidłowy przyrost bety, objawy ciążowe nadal mam... Ryczę!
    Zrob przyrost bety nie martw sie czasem jest pozno owulacja nie u wszystkich ksiazkowo wszystko sie pokazuje.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    U mnie test owu nadal negatywny, a myślałam ze przy tym pęcherzyku pozytyw się pojawi.
    Zrezygnuj z testów na rzecz dzialania ;) pamiętaj,że usg bardziej wiarygodne! Aa ja test mialam pozytywny dzień przed owu i pęknięciem(które czulam)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 10 września 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A myślicie,źe moj wiedzial? :p mój po wizycie się dowiedział ;p a w poprzedniej dostał buciki z testem dopiero jak z pracy wrócil ;p
    ja zamierzam powiedzieć dopiero jak sama będę słyszała już serduszko. Po tych dwóch stratach sama się boję co z tego bedzie tym razem :/

    Mika88 lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    ja zamierzam powiedzieć dopiero jak sama będę słyszała już serduszko. Po tych dwóch stratach sama się boję co z tego bedzie tym razem :/
    Masz jakies objawy?

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ