X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 10 września 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa no ja mam jeszcze jakiś cień nadziei, bo cykl dziwny, objawy niejednoznaczne, ovu mogła faktycznie być później. Ja też po stracie mam obawy, staram się mocno wierzyć, że takie rzeczy się nie powtarzają, ale głowa i tak swoje. Przed mężem ukrywam tylko ten dzisiejszy test, bo wiem, że byłby zły, że do terminu @ nie poczekałam. Nic się na błędach nie uczę, chociaż do jutrzejszego porannego moczu mogłam poczekać :D

    Patuniek86 tak ja mówisz, strata jest wspólna, dlatego ja od razu powiem mężowi jak się uda. Stratę przeżyliśmy obydwoje, byliśmy w tym razem od dnia diagnozy, jeżdżeniu po lekarzach aż do samego końca w tym pochówku i wiem, że tylko dzięki niemu udało mi się to przetrwać i iść do przodu, a łatwo nie było. No i tym razem będziemy chcieli trzymać to w tajemnicy jak długo się tylko da :)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 10 września 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Może i tak, ale widzę w tym jeden plus. Spokojnie i bez nerwów doczekałam terminu @, bo już tylko na to czekałam. Pamiętasz? Dobrze, że Ciebie posluchalam, bo w piątek miałam już w aptecznym koszyku zestaw wspomagaczy na następny cykl haha :D radziłas wstrzymać się do poniedzialku i zrobić test.. dzięki ;)

    Przedszkolanka dobra wróżka i póki co dobre wiruski rozsyła, bo coraz więcej pozytywów się tu pojawia :)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo a online je odbierasz? Może jeszcze się pojawią..

    Menka aź cofnęłam sie do piątku- pamiętam ;p ale to Ty nie kupilaś jednak wiec to tylko Twoja zasługa ;)

    Iwwk haha,kochana jesteś! :D ja mam tu jeszcze kilka przeczuc co do Waszych testów - i to samych pozytywnych ! Czekam tylko cierpliwie :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 10 września 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalone! Tyle pozytywów w tak krótkim czasie. Widzę, że ktoś tu chce mieć majowe dziecko ;) gratulacje! Swoją drogą nie da się was nadgonic tutaj w dniu tak pełnym emocji jak ten ;), wiec wybaczcie, że nie gratuluję każdej z osobna imiennie, musiałabym zrobić sobie listę, żeby nikogo nie pominąć ;)

    Baaardzo się cieszę, mówię to zupełnie szczerze a nie, bo tak wypada :)

    Przykro mi też, że niektóre muszą trochę dłużej poczekać, oby nie za długo!

    Całe szczęście przed tym ślubem zaczął się dla mnie armagedon i nie mam czasu zastanawiać się, czy coś mnie kłuje i co to może znaczyć... ufff. U gina usłyszałam dzisiaj to co chciałam - owu najprawdopodobniej była, bo jest po niej ślad przy lewym jajniku (tam gdzie czułam) a endometrium ma 11,6 mm <3 także wyhodowałam przyzwoitą kołderdkę dla malucha ;) w sobotę prog i więcej badań narazie nie robię.

    A - chciałam tylko powiedzieć, że to endo jest całkiem spore, a ja miesiączki mam bardzo skąpe - wiec to najwyrazniej nie jest reguła, że grube endo = obfity okres. No chyba,ze to wino, które ostatnio popijam tak mocno na nie wpłynęło i tym razem mnie zaleje - jednak jakoś ciężko mi uwierzyć, że 100 ml czerwonego trunku ma takie wspaniałe wlasciwosci ;)

    Padam na twarz, a jutro będzie podobnie... pojutrze też. Właściwie do testu juz tak będzie :D

    iwwk, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 10 września 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cytuj | Edytuj | Zgłoś

    Ale sie dziewczyny pozytywne rozkrecily. Tyle pozytywnych testow .gratulacje. umnie niestety 10 dpo I coraz mocniejsze plamienia I to juz w czerwieni. a tu jeszcze 4 dni do planowanej @ ;(

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 10 września 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka to oby w tym pięknym domku jaki wyhodowałaś rozwijało się już nowe życie i było obecne w tym ważnym dla Was dniu :) Takie życzenia na nową drogę życia :)

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 10 września 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Cytuj | Edytuj | Zgłoś

    Ale sie dziewczyny pozytywne rozkrecily. Tyle pozytywnych testow .gratulacje. umnie niestety 10 dpo I coraz mocniejsze plamienia I to juz w czerwieni. a tu jeszcze 4 dni do planowanej @ ;(
    Ojej, rzeczywiście coś nie tak... A dużo Ci leci?

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 10 września 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwwk bardzo dziękuję za życzenia <3 piszę to, bo niestety nie da się tutaj kliknąć lubię baaaardzo :D

    Kalcia no ale chyba trochę za wcześnie na @? Mam nadzieję, że ustanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 19:44

    iwwk lubi tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 września 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prog 13,7 czyżby się unormował ? Ostatnio 7dpo mimo ovu było 5. Wynik bez szału ale zawsze lepiej dupek raczej nie wpływa na wyniki z tego co czytałam.

    Niezapominajka2, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1486 956

    Wysłany: 10 września 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile pozytywów się wysypało - Gratulacje dziewczyny :)

    Tak drukujecie, że nie nadążam za wami.

    Renes lubi tę wiadomość

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    23.04.24 betahcg 2,23 mIU/ml prog 0,26 ng/ml
    💔


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 10 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Prog 13,7 czyżby się unormował ? Ostatnio 7dpo mimo ovu było 5. Wynik bez szału ale zawsze lepiej dupek raczej nie wpływa na wyniki z tego co czytałam.

    Ładnie :) tez czytałam, że dupek nie pokazuje się w badaniu.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to prawda,forum sie rozkręcilo,jest co czytać jal sie chwilę nie wchodzi :D

    Niezapomonajka wieści rewelacyjne. Pozostaje czekanie i zaciskanie kciukow :) tylko zastanawia mnie jedno...oczekujesz i odliczasz bardziej do ślubu czy testu?? :D :D

    Kozgo piękny wynik <3 i lepszy niż moje 11.1 w 6dpo :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 10 września 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Ojej, rzeczywiście coś nie tak... A dużo Ci leci?
    no tak jak pod koniec @. jak sie nie uda w tym cyklu to trudno ale to ze juz krwawie 4 dni przed data to mnie martwi

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    no tak jak pod koniec @. jak sie nie uda w tym cyklu to trudno ale to ze juz krwawie 4 dni przed data to mnie martwi
    A jak długi cykl masz ogólnie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 września 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    No to prawda,forum sie rozkręcilo,jest co czytać jal sie chwilę nie wchodzi :D

    Niezapomonajka wieści rewelacyjne. Pozostaje czekanie i zaciskanie kciukow :) tylko zastanawia mnie jedno...oczekujesz i odliczasz bardziej do ślubu czy testu?? :D :D

    Kozgo piękny wynik <3 i lepszy niż moje 11.1 w 6dpo :D


    I teraz pytanie czy w następnym cyklu dalej brać dupka czy nie.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 10 września 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Iwwk bardzo dziękuję za życzenia <3 piszę to, bo niestety nie da się tutaj kliknąć lubię baaaardzo :D

    Kalcia no ale chyba trochę za wcześnie na @? Mam nadzieję, że ustanie.
    no troche. fakt ze wyciaglam spirale 2 cykle temu ale nie chormonalna tylko miedziana fakt ze miala cykle przed usunieciem troche pokrecone przez dobre 3 miesiace krwawilam co 2 tygodnie. ale pierwszy cykl byl odrazu 28 dni I owulacja na czas I wszysto ladnie wygladalo a tu masz zaczely sie wczoraj plamienia a dzisaj lekkie czerwone krwawienie. jeszcze do tego mieszkam w angli a tu sluzba zdrowia to tragedia:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 10 września 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A jak długi cykl masz ogólnie?
    normalnie przez cale zycie co 28 dni. zastanawiam sie czy przez to ze w tym miesiacu pracowalam przez dwa tygodnie na nocki cos sie poprzestawialo

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    normalnie przez cale zycie co 28 dni. zastanawiam sie czy przez to ze w tym miesiacu pracowalam przez dwa tygodnie na nocki cos sie poprzestawialo
    Moźe tak być. Do tego stres,przeziębienie i dużo nie trzeba.

    Ja właśnie się zdenerwowalam trochę i brzuch boli...eh człowiek stary a głupii..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 10 września 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia, a jak tsh? I ewentualnie stan endometrium?

    Miałam takie plamienia za każdym razem przed @ I kilka dni po.

    Po usunięciu polipa i uregulowaniu tsh plamienia się skończyły.

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 10 września 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:

    tylko zastanawia mnie jedno...oczekujesz i odliczasz bardziej do ślubu czy testu?? :D :D

    Oto jest pytanie... ;) na szczęście okres powinien być w czwartek/piątek, więc pozbawi mnie złudzeń odpowiednio wcześnie - w piątkowa noc moje myśli będą skoncentrowane już tylko na ślubie :)
    Ślub jest realny - w odróżnieniu od ciąży :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ