X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:

    A jak pijecie ten olej lniany? Ile i jak często? Kupiłam... i też wyczytałam że woda pomaga na śluz...

    Ja zalewam nasionka ciepłą wodą, odstawiam na jakiś czas i zajadam później glutki i siemię, nawet mi to smakuje :D W pracy na mnie dziwnie patrzą, ale mówię, że to na problemy żołądkowe :P

    Nona, Sung lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Gravesa udało Ci się wyleczyć tak szybko? Z jakim wynikiem startowałas?

    Wiesz co,tsh mialam ponizej 00 a aty-tpo ponad 300. Reszty nie pamiętam.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Ja cykle mam ok 33 dniowe, więc owu już powinna być :( do tego już po śluzie płodnym. A Ty zawsze tak późno masz owu ?
    Przewaznie :/ mialam pol roku(po odstawieniu kp) normalne i znowu cyrki..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwwk teraz słysze,ze wszystkie maja dziwne cykle ;/ cos w powietrzu albo koniec świata jak to Sung pisze ;D

    Sung lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Iwwk teraz słysze,ze wszystkie maja dziwne cykle ;/ cos w powietrzu albo koniec świata jak to Sung pisze ;D

    Może i tak, mi się cykl skrócił :P

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Hehe to wytłumacz mężowi, że jego zolnierzyki mogą długo żyć, bo jak Ci lekarz wyliczy zaplodnienie na wyjeździe to może być zabawnie ;)

    Tyle cykli dziwnych i mało ciąż... pogoda się zmieniła, bociany odleciały 2 tygodnie wcześniej... Może koniec świata się zbliża??

    A jak pijecie ten olej lniany? Ile i jak często? Kupiłam... i też wyczytałam że woda pomaga na śluz...

    Sung ogolnie jest tez tak ze te temoeratury tez nie dobrze wplywaly na zajscie bo to cieplo... miejmy nadzieje ze sie zmieni jesli chodzi o siwmiw lniane to tez pilam nie widzialam efektow po nim a po wodzie tak ponoc zalecane jest co najmniej 8 szklanek i tu nie chodzi o sluz byle jaki tylko rozciagajacy zeby byl u mnie w tym miesiacu nadmiar go bylo ale co z tego... pozwolcie ze z Wami zostane i pokibicuje Wam w staraniach :)

    przedszkolanka:), Sung lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Może i tak, mi się cykl skrócił :P
    Ja za to mega długi- dla wyrównania z Twoim haha ;p

    didi123 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Sung ogolnie jest tez tak ze te temoeratury tez nie dobrze wplywaly na zajscie bo to cieplo... miejmy nadzieje ze sie zmieni jesli chodzi o siwmiw lniane to tez pilam nie widzialam efektow po nim a po wodzie tak ponoc zalecane jest co najmniej 8 szklanek i tu nie chodzi o sluz byle jaki tylko rozciagajacy zeby byl u mnie w tym miesiacu nadmiar go bylo ale co z tego... pozwolcie ze z Wami zostane i pokibicuje Wam w staraniach :)
    No ppewnie,ze tak ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ten estradiol to koniecznie trzeba w 3 dc? Bo mi by pasowalo w 6 dc ;) ale to już pewnie bez sensu...

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dziewczyny a ten estradiol to koniecznie trzeba w 3 dc? Bo mi by pasowalo w 6 dc ;) ale to już pewnie bez sensu...
    Powinno się między 3 a 5 dc. Ale jak zbadasz w 6 to pewnie tragedii nie będzie. Estradiol osiąga najwyższe stężenie przy owulacji.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:33

    Sung lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, a co do oleju lnianego, to jeszcze zanim zaczęłam myśleć o dziecku to piłam, codziennie łyżkę po śniadaniu, co jakiś czas takie kuracje powtarzam, super na włosy i cerę działa. Olej lniany najlepiej jak jest kupiony w sklepie, gdzie przechowują go w lodówce i w domu tak samo trzymać, a po otwarciu spożyć przed upływem miesiąca, olej ten szybko się psuje i nie lubi temperatury pokojowej:)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Powinno się między 3 a 5 dc. Ale jak zbadasz w 6 to pewnie tragedii nie będzie. Estradiol osiąga najwyższe stężenie przy owulacji.

    Ja czytałam znowu że jakieś 2 doby przed owu spada.. ;D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ja czytałam znowu że jakieś 2 doby przed owu spada.. ;D
    Tak. On jakoś przed sama owulacja spada. Ale szczyt wartości powinien przypadać na 12-14 dzień cyklu (licząc te 28 dniowe).

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Tak. On jakoś przed sama owulacja spada. Ale szczyt wartości powinien przypadać na 12-14 dzień cyklu (licząc te 28 dniowe).

    no właśnie..ja w 21 dc.miałam 60 (progesteron 0.2 czyli przed owu), czyli niby jak wszystko co powinno być w 3dc..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Tak. On jakoś przed sama owulacja spada. Ale szczyt wartości powinien przypadać na 12-14 dzień cyklu (licząc te 28 dniowe).
    Można badać do ovulacji. Sprawdza się jakość pęcherzyków i ilość dojrzewających. Po ovu pokazuje czy jest zachowana równowaga i spada równomiernie do przyrasta nią progesteronu.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Można badać do ovulacji. Sprawdza się jakość pęcherzyków i ilość dojrzewających. Po ovu pokazuje czy jest zachowana równowaga i spada równomiernie do przyrasta nią progesteronu.

    A temperatura ma się jakoś do progestu? Tzn.jak np.ma 37 st.to prog jest duźy a 36.6 to słaby? Czy to zależne od kobiety?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w ogóle podwyższona temperatura w drugiej fazie cyklu oznacza iż poziom progesteronu jest na właściwym poziomie? Czy temp może być wyższa a progesteron za niski?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A temperatura ma się jakoś do progestu? Tzn.jak np.ma 37 st.to prog jest duźy a 36.6 to słaby? Czy to zależne od kobiety?
    Teoretycznie to właśnie progesteron powinien być bodźcem do wzrostu temperatury po ovu. Ale u mnie to się nie sprawdziło. Miałam kiedyś podniesioną aż do ostatniego dnia @. To było mega dziwne.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie moja niby skoczyla o te 0.3-0.5 stopnia ale szału nie ma. W udanym cyklu przy dupku mialam w dzien nawet 37 a rano 36.8 a teraz 36.8 max :( (a w 1 fazie 36.1-36.4).

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ