X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:25

    przedszkolanka:), Meggs, Sung, belly_love lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    No właśnie moja niby skoczyla o te 0.3-0.5 stopnia ale szału nie ma. W udanym cyklu przy dupku mialam w dzien nawet 37 a rano 36.8 a teraz 36.8 max :( (a w 1 fazie 36.1-36.4).


    Ja cały ostatni cykl nawet w dzień miałam 37.2 i dupa albo przez dupka :p

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj lekkie różowe plamienie, jajnik wczoraj ciągnął, dzisiaj też lekko, wygląda na owulację, nie wiem w takim razie co to było w tamten czwartek, aż już zgłupiałam :D Dobrze, że wczoraj było przytulanie :D

    Nona, a długo już pijesz ten ocet jabłkowy?

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja piję 3 litry dziennie moja droga, w pracy 1,75l plus potem mam butle 0,5litra na olac zabaw z dzieckiem i do prasowania kilka szklanek wieczorem.
    Są efekty

    Ale ja jeszcze wiesiołek, ocet jabłkowy plus siemie lniane

    Zalewa mnie!!!

    P.S. dziś 14dc, wczoraj czułam owu i był seksik.


    Trzymam kciuki ;)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    U mnie dzisiaj lekkie różowe plamienie, jajnik wczoraj ciągnął, dzisiaj też lekko, wygląda na owulację, nie wiem w takim razie co to było w tamten czwartek, aż już zgłupiałam :D Dobrze, że wczoraj było przytulanie :D

    Nona, a długo już pijesz ten ocet jabłkowy?

    Może teraz już zagnieżdżenie, a wtedy owulacja ? :P
    Ja się dziś dowiedziałam, że przyjaciółka jest w ciąży. Ostatnim razem ona zaszła miesiąc po mnie. Teraz raczej nie uda nam się razem.
    Jak kogoś pominęłam przy zapisywaniu to przepraszam i proszę się upomnieć :)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak pijecie ten ocet jabłkowy? Nigdy o tym nie słyszałam.

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    A jak pijecie ten ocet jabłkowy? Nigdy o tym nie słyszałam.

    Ja kiedyś piłam łyżka-dwie na dużą szklankę wody rano przed posiłkiem(teraz od 2 lat tak cytrynę piję), ale to ze względu na jelita i bardzo pomagał. Odkwasza organizm, poprawia stan cery. Płukanki na włosy są super z niego ! Ale o dobrym wpływie na płodność to dowiedziałam się dopiero tutaj, już przeczesałam internet :D :D. Ciekawa jestem po jakim czasie od stosowania zauważalna jest różnica w śluzie.

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Może teraz już zagnieżdżenie, a wtedy owulacja ? :P

    Nie nastawiam się, nie nastawiam się :D Co będzie to będzie. Już bym chciała za tydzień testować, ale nie, czekam do swojego terminu dzielnie ! :D

    przedszkolanka:), Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    U mnie dzisiaj lekkie różowe plamienie, jajnik wczoraj ciągnął, dzisiaj też lekko, wygląda na owulację, nie wiem w takim razie co to było w tamten czwartek, aż już zgłupiałam :D Dobrze, że wczoraj było przytulanie :D

    Ja miałam tez w czwartek owu potwierdzona testem a do tego wiem ze była bo zawsze odczuwam tak samo . Od soboty piersi mam palące, ciągnące , a sutki tak wrażliwe ,że szok . Przeważnie mam ociężale i bolące piersi kilka dni przed miesiączką a nie tak szybko , poza tym te wrażliwe sutki to dla mnie nowość . Wczoraj zaczęły mnie pobolewać jajniki i ciągnąć na nogi aż , a wieczorem mailam co jakiś czas kłucie w podbrzuszu w jednym miejscu taki punkt . Myślicie ,że coś się może dziać czy już sobie kręcam

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja piję 3 litry dziennie moja droga, w pracy 1,75l plus potem mam butle 0,5litra na olac zabaw z dzieckiem i do prasowania kilka szklanek wieczorem.
    Są efekty

    Ale ja jeszcze wiesiołek, ocet jabłkowy plus siemie lniane

    Zalewa mnie!!!

    P.S. dziś 14dc, wczoraj czułam owu i był seksik.
    Zazdroszcze tej wody,ja się nie mogę zebrać :/ mam wrazenie ze od niej puchne. Siemię od kilku dni piję ;)
    Powodzenia!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Ja cały ostatni cykl nawet w dzień miałam 37.2 i dupa albo przez dupka :p
    Może być przez dupka,bo to jednak prog;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    U mnie dzisiaj lekkie różowe plamienie, jajnik wczoraj ciągnął, dzisiaj też lekko, wygląda na owulację, nie wiem w takim razie co to było w tamten czwartek, aż już zgłupiałam :D Dobrze, że wczoraj było przytulanie :D

    Nona, a długo już pijesz ten ocet jabłkowy?
    Albo zagnieżdżane albo owu psikusa zrobila jak u mnie- bylam pewna we wtorek a byla w sobote :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier wrote:
    iwwk wrote:
    U mnie dzisiaj lekkie różowe plamienie, jajnik wczoraj ciągnął, dzisiaj też lekko, wygląda na owulację, nie wiem w takim razie co to było w tamten czwartek, aż już zgłupiałam :D Dobrze, że wczoraj było przytulanie :D

    Ja miałam tez w czwartek owu potwierdzona testem a do tego wiem ze była bo zawsze odczuwam tak samo . Od soboty piersi mam palące, ciągnące , a sutki tak wrażliwe ,że szok . Przeważnie mam ociężale i bolące piersi kilka dni przed miesiączką a nie tak szybko , poza tym te wrażliwe sutki to dla mnie nowość . Wczoraj zaczęły mnie pobolewać jajniki i ciągnąć na nogi aż , a wieczorem mailam co jakiś czas kłucie w podbrzuszu w jednym miejscu taki punkt . Myślicie ,że coś się może dziać czy już sobie kręcam

    Mysle,ze cos moze byc ,miałam podobnie w pierwszej. Ale czekamy cierpliwie!;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz na zmianę raz prawy raz lewy ciągnie, czasem po środku kłucie i ciągnięcie.

    Cukier ja też się zastanawiam czy to wkrętki czy coś się dzieje, w poprzednim cyklu sobie mocno wkręcałam i naprawdę miałam objawy ciążowe, byłam pewna, że zaskoczyło i jednak @ przyszła więc teraz się boję nastawiać i znów rozczarować :( A głowa potrafi dużo zrobić w tej kwestii :D

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co robić żeby sobie nie wkręcać :D z jednej strony mówię soboe ze sobie wkręcam a z drugiej nie planuje majówki bo będę rodzic hahahah

  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę zrobię sikacza a wtorek i ewentualnie czwartek jak coś wyjdzie to betę , mam nadzieje ze coś już wyjdzie bo dłużej to nie wytrzymam :D

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dzisiaj mam rozmowę do nowej pracy i ciągle myślę, a co jeśli się uda i zwolnię się z obecnej, a tamta jednak nie wyjdzie, albo wyjdzie i na starcie w ciąży już będę :D Ostatnio tak pod ciążę wszystko robiłam (nawet obecną pracę zaczęłam pod nią żeby bezpiecznie móc się starać), ale doszłam do wniosku, że to tylko psuje głowę za bardzo i trzeba żyć normalnie :D Nie zmienia to faktu, że z tyłu głowa i tak swoje robi i dylematy są :D

    Nona, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier wrote:
    W sobotę zrobię sikacza a wtorek i ewentualnie czwartek jak coś wyjdzie to betę , mam nadzieje ze coś już wyjdzie bo dłużej to nie wytrzymam :D

    A kiedy owu miałaś?

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:25

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ