X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Ja cały ostatni cykl nawet w dzień miałam 37.2 i dupa albo przez dupka :p
    To ja mam właśnie taka temp przez cała drugą połowę cyklu nie biorąc zadnych leków. Więc wydawało mi się ze jest super. A i tak dupa. A to tego niski stosunek lh:fsh... gdzie niby może to byc spowodowane niskim poziomem progesteronu. I badz tu madry :)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:25

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Może teraz już zagnieżdżenie, a wtedy owulacja ? :P
    Ja się dziś dowiedziałam, że przyjaciółka jest w ciąży. Ostatnim razem ona zaszła miesiąc po mnie. Teraz raczej nie uda nam się razem.
    Jak kogoś pominęłam przy zapisywaniu to przepraszam i proszę się upomnieć :)
    Mnie możesz wpisać na 19 :)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja mam wyjscie na piwko umówione, pazdziernikowy wend z dziewcyznami...no nie mozna zyc ciążą tylko...

    No i prawidłowo ;) ja robie ten błąd że pod ciążę sporo ustawiłam teraz :/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    A kiedy owu miałaś?
    W czwartek

  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Teraz na zmianę raz prawy raz lewy ciągnie, czasem po środku kłucie i ciągnięcie.

    Cukier ja też się zastanawiam czy to wkrętki czy coś się dzieje, w poprzednim cyklu sobie mocno wkręcałam i naprawdę miałam objawy ciążowe, byłam pewna, że zaskoczyło i jednak @ przyszła więc teraz się boję nastawiać i znów rozczarować :( A głowa potrafi dużo zrobić w tej kwestii :D
    Ja chwile mam podejście ze i tak nie będę bo to się tak szybko nie udaje , a za chwile jestem pewna ze się udało . Wiem ze im więcej sobie wkręcam tym gorzej ale z drugiej strony czy będę myślała czy nie to nie mam już na to wpływu , albo już się udało albo nie . (Ale oby się udało :D hahaha )

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Sung, a co do oleju lnianego, to jeszcze zanim zaczęłam myśleć o dziecku to piłam, codziennie łyżkę po śniadaniu, co jakiś czas takie kuracje powtarzam, super na włosy i cerę działa. Olej lniany najlepiej jak jest kupiony w sklepie, gdzie przechowują go w lodówce i w domu tak samo trzymać, a po otwarciu spożyć przed upływem miesiąca, olej ten szybko się psuje i nie lubi temperatury pokojowej:)

    Taki właśnie kupiłam :) czeka w lodówce
    na włosy i cerę też się przyda, bo się wysuszyłam tymi ziołami...

    Mój organizm jednak oszalał. To był śluz płodny... dziś dopiero 9 dc. Kupię testy owu i zobaczymy.
    Wczoraj cały dzień mnie bolał lewy jajnik, a wieczorem prawy o.O

    Ocet jest ponoć super, zakwasza żółądek i lepiej się przyswaja wszystko. Tylko, że ja nie mogę... bo mi robi to wszystko na co niby ma pomagać ;) refluks, wzdęcia itd...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung a wykresu nie prowadzisz?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Wpiszcie mnie proszę na testowanko 8 września :)
    To mój 3 cykl starań, ale już bez pomiarów temperatury, co ma być, to będzie :)

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Cześć Dziewczyny :)
    Wpiszcie mnie proszę na testowanko 8 września :)
    To mój 3 cykl starań, ale już bez pomiarów temperatury, co ma być, to będzie :)
    i mnie na 9 :)

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho :) jeśli możecie wpiszcie mnie na 25 :) może tym razem się uda :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nakręcam, bo kilka razy dziennie mam jakieś dziwne kłucia w jajnikach. Takie w sumie napadowe, trwające kilka sekund. Ale w sumie nic innego się nie dzieje więc pewnie lipaaaaa :(

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Hej ho :) jeśli możecie wpiszcie mnie na 25 :) może tym razem się uda :)
    No pewnie, że się uda, przecież wrzesień ma być jeszcze szczęsliwszy niż sierpień ;)

    przedszkolanka:), Applejoy lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Ja się nakręcam, bo kilka razy dziennie mam jakieś dziwne kłucia w jajnikach. Takie w sumie napadowe, trwające kilka sekund. Ale w sumie nic innego się nie dzieje więc pewnie lipaaaaa :(

    Też tak mam i ciągle sobie tłumaczę, że to nic nie znaczy. Miałaś już owu?

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ;) mnie można zapisać na 6wrzesnia jak się nie uda zacznę 17cykl..
    Nadzieja jest, musi być !

    przedszkolanka:), Niezapominajka2, Nona lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie 3cs! Testujemy 17.09 mozna mnie dopisać ! Jutro poerwszy monitoring tj 10 dc
    Trzymam kciuki !

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Też tak mam i ciągle sobie tłumaczę, że to nic nie znaczy. Miałaś już owu?
    Tak, miałam mniej więcej 8-10 dni temu. Kłucia zaczęły się jakieś 3-4 dni temu. W sumie takich wcześniej nie miałam :o ale na testy i betę jeszcze jest za wcześnie, bo nie jestem pewna kiedy dokładnie ta owulka była. Temperatura wysoka, waha się między 36,70 a 36,95 ^^

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w 2 fazie cyklu - trzymam kciuki! Mam nadzieję, że te wasze odczucia coś przepowiadają ;)

    Słuchajcie, są tutaj chyba wszystkie rodzaje staraczek a ja mam taką rozkminę - czy starając się o drugie/trzecie dziecko macie takie same emocje jak podczas starań o pierwsze? Bo mi się wydaje, że jak już jedno będę miała, to tym następnym staraniom będzie towarzyszył wewnętrzny spokój - bo skoro z jednym się udało to czemu miałoby się nie udać z drugim. A nawet jeśli to i tak nie jest źle - w końcu jedno szczęście już jest.

    Bo najbardziej boję się nieposiadania dziecka w ogóle...

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dziewczyny w 2 fazie cyklu - trzymam kciuki! Mam nadzieję, że te wasze odczucia coś przepowiadają ;)

    Słuchajcie, są tutaj chyba wszystkie rodzaje staraczek a ja mam taką rozkminę - czy starając się o drugie/trzecie dziecko macie takie same emocje jak podczas starań o pierwsze? Bo mi się wydaje, że jak już jedno będę miała, to tym następnym staraniom będzie towarzyszył wewnętrzny spokój - bo skoro z jednym się udało to czemu miałoby się nie udać z drugim. A nawet jeśli to i tak nie jest źle - w końcu jedno szczęście już jest.

    Bo najbardziej boję się nieposiadania dziecka w ogóle...
    mi o drugie znacznie trudniej jest sie starać, pewnie dlatego, że z corcią udało się w pierwszym cyklu kiedy postanowiliśmy, że to już czas. Więc żadnych wielkich starań nie miałam. Teraz jest znacznie gorzej, i jeszcze ta myśl, że czas ucieka nie ubłagalnie a ja już po 30 , marzę jeszcze o co najmniej dwójce dzieci ale z takim tempem to abym z jednym wyrobić sie do 40!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:53

    kozgo lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dziewczyny w 2 fazie cyklu - trzymam kciuki! Mam nadzieję, że te wasze odczucia coś przepowiadają ;)

    Słuchajcie, są tutaj chyba wszystkie rodzaje staraczek a ja mam taką rozkminę - czy starając się o drugie/trzecie dziecko macie takie same emocje jak podczas starań o pierwsze? Bo mi się wydaje, że jak już jedno będę miała, to tym następnym staraniom będzie towarzyszył wewnętrzny spokój - bo skoro z jednym się udało to czemu miałoby się nie udać z drugim. A nawet jeśli to i tak nie jest źle - w końcu jedno szczęście już jest.

    Bo najbardziej boję się nieposiadania dziecka w ogóle...
    Mi towarzyszą dokladnie te same emocje- re mierzenia,wizyty,odliczanie i ovu ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ