X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano widzisz to zke doczytalam no to juz powinno byc widac napewno ja jestem mega zamulona po tych lekach... :/ wrecz mam odloty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 14:49

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 11 września 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Ano widzisz to zke doczytalam no to juz powinno byc widac napewno ja jestem mega zamulona po tych lekach... :/ wrecz mam odloty
    Nic sie nie stało :) a co bierzesz?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Nic sie nie stało :) a co bierzesz?
    Bromergon

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 11 września 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, bardzo mi przykro :( mogę tylko powiedzieć, że czytałam dużo takich historii i często beta wyskakuje i zaczyna przyrastać ładnie. Trzymam kciuki , by u Ciebie tak było.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 11 września 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Mam!!!
    Beta hCG 3775

    W piątek było 857.
    Gratulacje! Który to Twój dzień po?

    szemkel lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 września 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Sikance nie chca wychodzic w pozamacicznej jestem pewna:p
    Ale nie plamisz nie boli Cie eiec wszystko bedzie w porzadku
    Błagam! Nie piszcie bzdur! Dlaczego niby nie wychodzi w pozamacicznej? Skąd test wie gdzie zarodek się zagnieździł?
    Chyba że wy macie jakieś takie inteligentne o których nie słyszałam. Od połączenia się plemnika z komórką wytwarza się minimalne ilości bety hcg. (Potwierdzają to badania poziomu w przypadku niezagniezdzajcego się zarodka).
    Zagniezdzenie w jajowodzie powoduje SZYBSZE wykrycie bety i może (ale nie musi) bardzo duze przyrosty.

    Prawidłowo rozwijająca się ciąża osiąga podwojenie bety po 48 godzinach. Zawsze to samo labolatorium i godzina pobrania! Są ciaze utrzymane przy przyrostach niewiele niższych, które się wyrównują.

    Tak samo prawidłowo może się rozwijać w jajowodzie jak i macicy. Tylko do czasu aż ma miejsce.

    Bzdury! Głupota i ciemnogród! Jeśli komuś nie wyszły to nie wyszły. Widocznie zbyt mało bety było żeby ten konkretny test ją wychwycił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 15:26

    speakyourmind93, skylight lubią tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 11 września 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PRZEdszkolanka, nie wiem co Ci powiedzieć... bardzo Ci kibicowalam i kibicuje, mam nadzieje,ze tak jak dziewczyny pisza beta wystrzeli w gore!

    Ja mialam podobny przypadek, rok temu, u mnie niestety nie skonczylo sie to dobrze :-( Ale trzymam kciuki i mam nadzieje <3

    eikts65gz0i70ci6.png
  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 11 września 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    Dziewczyny rozsyłam wiruski!!


    Przedszkolanka na kiedy masz tp?Kiedy się wybierasz do lekarza?Pytałam Cię wczoraj, ale może nie zauważyłaś, bo dużo postów:)



    Kochana, ja w poprzedniej ciąży robiłam test 13 dpo z porannego sika i nic, biel Vizira.I to czułości 10! Na następny dzień dopiero koło południa, test czułości 25 i wyszedł. Także jeden dzień często wiele zmienia:)
    Dzięki, ale u mnie jak wczoraj temperatura spadla z 36.6 na 36.4 tak dzis dalej 36.4 i wszystko tak samo jak co miesiąc na @, więc nawet się nie nastawiam :(

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 września 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Błagam! Nie piszcie bzdur! Dlaczego niby nie wychodzi w pozamacicznej? Skąd test wie gdzie zarodek się zagnieździł?
    Chyba że wy macie jakieś takie inteligentne o których nie słyszałam. Od połączenia się plemnika z komórką wytwarza się minimalne ilości bety hcg. (Potwierdzają to badania poziomu w przypadku niezagniezdzajcego się zarodka).
    Zagniezdzenie w jajowodzie powoduje SZYBSZE wykrycie bety i może (ale nie musi) bardzo duze przyrosty.

    Prawidłowo rozwijająca się ciąża osiąga podwojenie bety po 48 godzinach. Zawsze to samo labolatorium i godzina pobrania! Są ciaze utrzymane przy przyrostach niewiele niższych, które się wyrównują.

    Tak samo prawidłowo może się rozwijać w jajowodzie jak i macicy. Tylko do czasu aż ma miejsce.

    Bzdury! Głupota i ciemnogród! Jeśli komuś nie wyszły to nie wyszły. Widocznie zbyt mało bety było żeby ten konkretny też ją wychwycił.
    Isaura a jak beta niski wzrost ma a progesteron 30.8? Pewnie przez niego nie krwawie. Jak w czwartek nie przyrosnie to bede chciala chyba by cos ruszylo bo nie chce by roslo(kolezanka tak miala do 20 tys.az zaczelo spadac).

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Błagam! Nie piszcie bzdur! Dlaczego niby nie wychodzi w pozamacicznej? Skąd test wie gdzie zarodek się zagnieździł?
    Chyba że wy macie jakieś takie inteligentne o których nie słyszałam. Od połączenia się plemnika z komórką wytwarza się minimalne ilości bety hcg. (Potwierdzają to badania poziomu w przypadku niezagniezdzajcego się zarodka).
    Zagniezdzenie w jajowodzie powoduje SZYBSZE wykrycie bety i może (ale nie musi) bardzo duze przyrosty.

    Prawidłowo rozwijająca się ciąża osiąga podwojenie bety po 48 godzinach. Zawsze to samo labolatorium i godzina pobrania! Są ciaze utrzymane przy przyrostach niewiele niższych, które się wyrównują.

    Tak samo prawidłowo może się rozwijać w jajowodzie jak i macicy. Tylko do czasu aż ma miejsce.

    Bzdury! Głupota i ciemnogród! Jeśli komuś nie wyszły to nie wyszły. Widocznie zbyt mało bety było żeby ten konkretny test ją wychwycił.
    Prosze zebys nikogo nie obrazala mialas ciaze pozamaciczna ? Ze sie tak wymadrzasz? Sorry
    ale ostagnio Twoje posty mi sie nie podobaja ja nikogo nie obrazam a Ty tak! wiec sie zastanow dziewczyno nastepnym razem jak cos napiszesz... tu piszesz nie piszcie a tu cytujesz mnie wiec sorry ostatnio tez cos na temat ziol pisalas nie wypowiadalam sie ale kobiety ktore przez wiele lat sataraja sie o dziecko wszystkiego probuja ale co Ty mozesz o tym wiedziec...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 15:41

    skylight lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 września 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka rozumiem ale to nie było personalnie do ciebie.
    Progesteron masz piękny. Beta faktycznie niezadowalająca.

    Jakiś czas siedzę na forum i cholera mnie bierze jak czytam super zapewnienia na poziomie "testy w ciąży pozamacicznej na pewno NIE WYCHODZĄ."
    Takimi głupimi zapewnieniami można kogoś wprowadzić w błąd, spowodować że nie bedzie reagować na pewne objawy. Chyba nie po to jest to forum.
    Tak samo działa niepotrzebne nakręcanie się i jakieś usilne zapewnienia że trzeba wykonać kolejne badania. A potem jeszcze następne i następne bo lekarze na pewno się się znają.
    Czym innym jest wspieranie i trzymanie kciuków żeby było dobrze no tego ci życze ( i każdej starającej się) a co innego negowanie twojej wiadomości że jesteś świadoma że tak jak powiedział lekarz trzeba być przygotowanym na drugą opcję.

    Niestety każda z nas chciałaby zajść w ciaze za 1 cyklem i ją utrzymać bez problemów. Ale powinnyśmy podchodzić do tego rozsądnie i z umiarem.

    Wiem że na forum są dziewczyny z kilkoma kontami i takie które siedzą tylko po to żeby innych wkręcać i wywoływać niepotrzebne zamieszanie. Trzeba to też mieć na uwadze.
    Dając rady pamiętajmy że możemy zaszkodzić nawet jak nie chcemy.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Przedszkolanka rozumiem ale to nie było personalnie do ciebie.
    Progesteron masz piękny. Beta faktycznie niezadowalająca.

    Jakiś czas siedzę na forum i cholera mnie bierze jak czytam super zapewnienia na poziomie "testy w ciąży pozamacicznej na pewno NIE WYCHODZĄ."
    Takimi głupimi zapewnieniami można kogoś wprowadzić w błąd, spowodować że nie bedzie reagować na pewne objawy. Chyba nie po to jest to forum.
    Tak samo działa niepotrzebne nakręcanie się i jakieś usilne zapewnienia że trzeba wykonać kolejne badania. A potem jeszcze następne i następne bo lekarze na pewno się się znają.
    Czym innym jest wspieranie i trzymanie kciuków żeby było dobrze no tego ci życze ( i każdej starającej się) a co innego negowanie twojej wiadomości że jesteś świadoma że tak jak powiedział lekarz trzeba być przygotowanym na drugą opcję.

    Niestety każda z nas chciałaby zajść w ciaze za 1 cyklem i ją utrzymać bez problemów. Ale powinnyśmy podchodzić do tego rozsądnie i z umiarem.

    Wiem że na forum są dziewczyny z kilkoma kontami i takie które siedzą tylko po to żeby innych wkręcać i wywoływać niepotrzebne zamieszanie. Trzeba to też mieć na uwadze.
    Dając rady pamiętajmy że możemy zaszkodzić nawet jak nie chcemy.
    Otoz to Ty zamieszanie ribisz ze swoimi radami np o pokrzywie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Otoz to Ty zamieszanie ribisz ze swoimi radami np o pokrzywie ...
    Skoro Cie cholera bierze to wez wdech i wydech.... a swoja droga to Ty chyba Nonie wypisywalas o tej pokrzywie i ja zbesztalas a sama masz w opisie ziola O. Sroki wiec skoro nie wierzysz w takie cuda i nie ma potwierdzenia naukowego to po co je pijesz??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 15:54

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 11 września 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:45

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 11 września 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki proga i nie wiem zupełnie co o nim myśleć. 7dpo a wynik to 30,9 ng/ml (norma 1,83-23.9) o co chodzi?

    tęczova, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 września 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cp test moźe wyjśc 50/50. Ale czy to ma znaczenie jakieś..?
    Nie kłoccie sie dziewczyny,nie znamy sie ,jest nas tu kilkanaście,kazda ma swoje doświadczenia i problemu,po co kolejnych nerwów. Ja dzisiaj juź jestem tak znerwicowana źe trzeci dzien lece na no spie i magnezie :( i wcale na dobre mi to nie wyszło.

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 września 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka jezeli coś potrzebujesz to zawsze zapraszam na priv.
    Buziaki i trzymam kciuki.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 11 września 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:45

    Isaura81, Meggs lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 września 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs nie doczytalam- wynik.jak.moj teraz,wiec super <3

    Meggs lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 11 września 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny tu mamy się wspierać, a nie kłócić.
    Przedszkolanka będę trzymać kciuki, żeby wszystko było dobrze

    tęczova lubi tę wiadomość

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ