X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Oj dziewczyny tu mamy się wspierać, a nie kłócić.
    Przedszkolanka będę trzymać kciuki, żeby wszystko było dobrze
    Masz racje ale Isaura najwidoczniej wszystkie rozumy zjadla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Dziewczyny, spokojnie... szczerze mówiąc to pieewsze co pomyślałam czytając o negatywach w przypadku cp, to że to straszna bzdura, a Ty Mika jeszcze się upierałaś, że tak jest. Co do aporu o zioła to nie czytałam więc się nie wypowiadam, jedyne co wiem, to że Isaura ma fajną i szeroką wiedzę o ziołach i warto poczytać co pisze.
    Wiesz co moze i nie mam racji ale nie krytykuje nikogo i nie wyzywam od ciemogrodu nie ladnie sie zachowala staram sie wspierac wszystkie dziwwczyny no ale bez przesady jak ktos po mnie jedzie to nie pozwole sobie na to...

  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 11 września 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka Ty wszystkim tutaj pomagasz i dodajesz otuchy, chciałabym ja Ciebie teraz wesprzeć, ale nie znam się na tym aż tak bardzo jak niektóre dziewczyny więc nie chcę się wypowiadać żeby nie wywołać przypadkiem burzy :) ale calym sercem jestem z Tobą i trzymam kciuki żeby się udało bo na to zaslugujesz <3

    Wiem, że mój problem to nic przy tych, które się tu ostatnio pojawiają, ale chciałam zapytać, może ktoś pomoże, wybieram się właśnie do apteki po niepokalanek (za zgodą lekarza) i jak zerkniecie na moje wyniki w stopce to zobaczycie, że prolaktyna jakoś bardzo nie odbiega od normy, ale chcę czegoś spróbować bo to już będzie 9 cs tylko nie wiem jaką dawkę tego niepokalanka kupić żeby sobie nie zaszkodzić :)

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 września 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:

    Wiem że na forum są dziewczyny z kilkoma kontami i takie które siedzą tylko po to żeby innych wkręcać i wywoływać niepotrzebne zamieszanie. Trzeba to też mieć na uwadze.

    Poważnie? Miałaś z tym doświadczenia? Aż nie mogę w to uwierzyć, jak można takie rzeczy robić?! Wiem,ze są tu czasami dziewczyny, które wkręcają się w forum a później sciemniaja, że są w ciąży, żeby poczuć się gwiazdami, ale o takich tupeciarach, co sypią wymyślonymi radami z fake'owego konta nie miałam pojęcia.

    Spoko Isaura, ja się puknęłam w czoło po Twoim jednym poście, bo 2 cykl starań a już miałam ochotę zorganizować całą artylerię medykamentów na wspomaganie. Ostatecznie została jedna tabletka prenatalu uno. Ale nie powiem, ton wypowiedzi był protekcjonalny i nieprzyjemny. Z tym,ze ja jestem naukowcem i zawsze potrzebuje sterty publikacji zanim wezmę pod uwagę możliwość, że jakaś informacja jest rzetelna, ale jeśli chodzi o starania to chciałabym juz, teraz, dlateho stracilam na chwile glowe i dopiero po takim bodźcu wróciłam na swoje tory. Nie wiem, czy warto tak mocno reagować, można przecież normalnie powiedzieć - testy w cp wychodzą pozytywne, koniec.

    Przedszkolanka, rozumiem Twoje obawy, ale może warto mieć nadzieję do końca? Ostatnio na innym wątku dziewczyna dostała w 6 tyg mocnego plamienia, które chyba przeszło w krwawienie i w tym samym dniu zdążyła ustawić stopkę o Aniołku, ostatecznie krwawienie ustalo i chyba wszystko jest w porządku. Ja mam nadzieję, że jednak Twoja ciąża będzie się rozwijała prawidłowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 16:26

  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 11 września 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest wątek październikowych testów a to dopiero początek września..

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 11 września 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka trzymam kciuki! Nie nastawiaj sie że będzie źle, takie nastawienie się też może źle na Cb wpłynąć. Zrób jeszcze raz betę. Czytalam już naprawdę wiele histori o tym że na początku był maly wzrost a pozniej nadrabiała. Tyle ile ludzi, tyle różnych przypadków. Głowa do góry Kochana! :*

    f2w3csqv689n39p9.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 września 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.. to dla mnie ogromnie dużo znaczy,to wsparcie..

    Tak,4 lata temu bylo tak,źe ktoś"zachodzil w ciąże"z innego konta,ale mi to oceniać,jej sumienie.

    Belly widzialam. Ja to pewnie po nowym roku będe mogla dopiero :(

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki proga i nie wiem zupełnie co o nim myśleć. 7dpo a wynik to 30,9 ng/ml (norma 1,83-23.9) o co chodzi?

    Meggs, z tego co tu poczytuje taki wynik oznacza tyle, ze miałaś bardzo ładną owulację i nie masz problemu z progesteronem :). I niestety nic więcej. I chociaż życzę Ci dwóch kresek z całego serca, to takie wyniki proga nie dają powodów żeby myśleć, że tym razem na 100% się udało. Widziałam już takie wyniki, nie zawsze była z tego ciąża. Tak czy siak, trzymam kciuki, żeby tym razem się udało :D o proga możesz być spokojna ;)

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 11 września 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prolaktyna w 3dc 15ng/ml. Chyba dobra?

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 11 września 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Meggs, z tego co tu poczytuje taki wynik oznacza tyle, ze miałaś bardzo ładną owulację i nie masz problemu z progesteronem :). I niestety nic więcej. I chociaż życzę Ci dwóch kresek z całego serca, to takie wyniki proga nie dają powodów żeby myśleć, że tym razem na 100% się udało. Widziałam już takie wyniki, nie zawsze była z tego ciąża. Tak czy siak, trzymam kciuki, żeby tym razem się udało :D o proga możesz być spokojna ;)
    Tak wiem, że o niczym to nie świadczy i też na nic się nie nastawiam. Bardziej się wystraszyłam że jak za dużo to też może być coś nie tak. To dopiero 7po za wcześnie by mówić o czymkolwiek więc spokojnie sobie czekam. Choć szczerze przyznam ze się zdziwiłam, obstawiałam wartość ok 10-15.
    Tak więc nie zapeszajmy , tfu tfu ;)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 11 września 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolaka, proszę o odrzucenie wszystkich czarnych myśli. Zobaczysz że wszystko się ułoży! Musi być dobrze! :*

    Szemkel beta cudna :D

    Ja właśnie czekam na wizytę, jeszcze 2 Panie przede mną i się dowiem czy w tym cyklu jest na coś szansa :)

    Poza tym jak Wy czujecie się po dupku?

    przedszkolanka:), szemkel lubią tę wiadomość

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Poważnie? Miałaś z tym doświadczenia? Aż nie mogę w to uwierzyć, jak można takie rzeczy robić?! Wiem,ze są tu czasami dziewczyny, które wkręcają się w forum a później sciemniaja, że są w ciąży, żeby poczuć się gwiazdami, ale o takich tupeciarach, co sypią wymyślonymi radami z fake'owego konta nie miałam pojęcia.

    Spoko Isaura, ja się puknęłam w czoło po Twoim jednym poście, bo 2 cykl starań a już miałam ochotę zorganizować całą artylerię medykamentów na wspomaganie. Ostatecznie została jedna tabletka prenatalu uno. Ale nie powiem, ton wypowiedzi był protekcjonalny i nieprzyjemny. Z tym,ze ja jestem naukowcem i zawsze potrzebuje sterty publikacji zanim wezmę pod uwagę możliwość, że jakaś informacja jest rzetelna, ale jeśli chodzi o starania to chciałabym juz, teraz, dlateho stracilam na chwile glowe i dopiero po takim bodźcu wróciłam na swoje tory. Nie wiem, czy warto tak mocno reagować, można przecież normalnie powiedzieć - testy w cp wychodzą pozytywne, koniec.

    Przedszkolanka, rozumiem Twoje obawy, ale może warto mieć nadzieję do końca? Ostatnio na innym wątku dziewczyna dostała w 6 tyg mocnego plamienia, które chyba przeszło w krwawienie i w tym samym dniu zdążyła ustawić stopkę o Aniołku, ostatecznie krwawienie ustalo i chyba wszystko jest w porządku. Ja mam nadzieję, że jednak Twoja ciąża będzie się rozwijała prawidłowo :)
    Dokladnie o to chodzilo a jesli chodzi o ten sikaniec to ja dzzisiaj przymulona jestem caly dzien i nie kontaktuje oby jutro bylo lepiej ale mi sie przykro zrobilo ze ktos cytuje mojego posta i pisze o cimnogrodzie i takie tam.... co do cp ja do konca mialam nadzieje ze jednak bedzie wszystko w porzadku kolejnym paradoksem bylo to ze lekarze widzieli u mnie pseudo pecherzyk mam to na karcie wypisowej ktory najpierw mial 0,4 a potem 1,6 ale objawy swiadczyly ewidentnie o cp zly przyrost bety ona rosla ale nie odpowiednio bole skurcze glownie po prawej stronie plamienia a na samym koncu problemy juz z oddawaniem moczu i zaslabniecia.
    CO do sztucznych kont to sie nie wypowiem ale nie umiem zrozumiec jak ktos sie chwali ze zaszedl w ciaze fikcyjna zreszta jesli ma taka potrzebe to jego sprawa ja walcze o 1 dziecko od 2016 roku narazie sie nie udalo ale bie zalamuje sie po cp nabralam pokory do zycia. Powodzenia testujace. Jesli chodzi o pokrzywe to rowniez slyszalam ze ma pozytywny wplyw jednak ona mi nie sluzyla moze rlatego ze alergik nie wiem... trzeba uwazac z ziolami bo czasami one moga zaszkodzic. Ale to metoda prob i bledow.

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 września 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylam u lekarza dostalam skierowanie na nastepujace badania Ferritin ,vitamin b12,Folate ,TSH,FSH ,BetaHcg , FBC. przypuszczam ze skroty sa takie same w polsce jak w angli. Ktoras z was ma pojecie co jest co. niektore wiem co znacza. :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3608 2745

    Wysłany: 11 września 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka ogromne kciuki,oby beta ruszyła. Kurczaczki strasznir się przejęłam Tobą:(( i już mi się udziela,boję się jutrzejszej bety.

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    bylam u lekarza dostalam skierowanie na nastepujace badania Ferritin ,vitamin b12,Folate ,TSH,FSH ,BetaHcg , FBC. przypuszczam ze skroty sa takie same w polsce jak w angli. Ktoras z was ma pojecie co jest co. niektore wiem co znacza. :)
    Kolcia a czemu na bete Cie kieruje?

    Renes lubi tę wiadomość

  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 11 września 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem sensu udawania fikcyjnej ciąży... Nigdy bym nie pomyślała, że są tu takie osoby.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 11 września 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda jak standardowy zestaw startowy badań ciężarnej. Też się zastanawiałam, dlaczego beta? Ciekawe.

    A ja z innej beczki - może się wygłupię, ALE - jak szybko po owulacji spada poziom LH?

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 września 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Kolcia a czemu na bete Cie kieruje?
    powiedzialam ze 5 dni wczesniej dostalam @ krwawienie nie jest zbyt mocne. A czuje sie bardzo zmeczona mam problemy ze spaniem w nocy. I ze drugi miesiac robie testy owulacyjne I prowadze kalendarz cyklu itd. lekarka powiedzialam ze to ze krwawie to nie znaczy ze nie moge byc w ciazy

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 11 września 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skylight wrote:
    Czemu Ovarin? Kwas foliowy, D i witaminy B?
    Nie mam pojęcia czemu i czy to jego sprawka, ale @ zawsze mam regularnie, a to mój pierwszy cykl z nim, poza tym gdzieś czytałam, że dziewczynom też na początku się poprzestawiało a potem było już niby ok, więc zobaczymy. ;)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 11 września 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi czy ta beta jest koniecznie? Co sądzicie? Widzę że dużo stresu z tym jest i zastanawiam się czy nie wstrzymać się po prostu do usg za jakieś trzy tygodnie tak żeby było już coś widać. Chyba że źle myślę to wyprowadzcie mnie z błędu, może jednak warto robić? Mam znajome które wcale nie robiły, od razu usg ale u mnie chyba za wcześnie bo dopiero 10dpo dlatego myske żeby poczekać 3 tygodnie

    f2w3csqv689n39p9.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ