X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 12 września 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć? testowanie 21.09 :)
    Zapraszamy :)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 12 września 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detektor oznak ciąży: jak bym teraz wykonała test to 18% wychodzi pozytywnych. Wczoraj robiłam i był negatyw. Dzisiaj nie robię, nie chce znowu się załamać

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 12 września 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Detektor oznak ciąży: jak bym teraz wykonała test to 18% wychodzi pozytywnych. Wczoraj robiłam i był negatyw. Dzisiaj nie robię, nie chce znowu się załamać

    Widzę, że termin testowania mamy na ten sam dzień wyznaczony. Ja robiłam dwa dni temu też negatyw. Detektor pokazuje 35% szans, boję się robić kolejny :D Dzień owu wyznaczony przeze mnie, nawet nie wiem czy dobrze :D A Ty kiedy miałaś owu?

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 12 września 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Bokiem mi już wychodzi ten seks żeby dziecko zrobić :p
    Pewnie wykorzystam, ale liczę ze w razie czego wystarczy serduszko z wczoraj :)

    Seks na zawołanie wychodzi bokiem. Ja pamietam jak po 6 mc bezowocnych starań poszłam do ginekologa a on mi kazanie zrobił jakie to staranie o dziecko jest przyjemne, jaki to jest piękny czas, a ja siedziałam z łzami w oczach i myslam „o czym ty do mnie mówisz, jakie przyjemnie, ja już mam dość tego starania?!” I tak mi niestety 2 lata zleciały, przez które na szczęście zmieniłam tok myślenia że ja nic nie muszę, próbuje podejść to tego na luzie, jak nie będzie przytulanek dziś to będą jutro, bo inaczej to do tej pory bym zwariowała :(

    Sung, Nona, ams, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Sung kiedy testujesz dalej 18 ? Bo miałyśmy razem Ja chyba 16-17 na okresie czekam bo wiadomo dupek jest brany.

    Meggs mam dobre przeczucia co do Ciebie:)

    Tęczova trzymam kciuki żebyś zobaczyła swoją tęcze :)

    16go jednak... mamy urodziny i chcę wiedzieć czy mogę ciacho ;)
    Chociaż najchętniej bym nie testowala w ogóle. Nie mogę tak, bo mam zaplanowane wizyty: u fizjo i rezonans...

    A propos starań i owu. Na jednej z grup ktoś wkleił zdjęcie tabelki. Dzień cyklu i szanse na ciążę. Najwyższe były 1 i 2 dni przed owu.

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 12 września 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Właśnie zastanawiałam się jak to jest bo ostatnie 3 razy wydawało mi się, że owu było w dniu pozytywnego testu :)
    Mam podobne odczucia w tym cyklu. Test owu był pozytywny, ale na drugi dzień był jeszcze bardziej pozytywny i tego dnia czułam ze jest owulacja bo jajnik tak mnie bolał że tylko siedzieć można było.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że w tym miesiącu mamy prawie 50:50 pozytywy i negstywy? Tak przynajmniej wynika z tabelki.

    Renes, Maltusia, MałaMi90, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 12 września 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Sikance nie chca wychodzic w pozamacicznej jestem pewna:p
    Ale nie plamisz nie boli Cie eiec wszystko bedzie w porzadku

    Mika, znajoma niedawno miała pięknego, wyraźnego sikańca. W tej chwili jest już po operacji usunięcia jajowodu z powodu ciąży pozamacicznej właśnie. Beta 2600 w okolicy 5/6tyg. ciąży.
    Lekarz jak zrobił USG i nie widział pęcherzyka powiedział, żeby zrobiła betę i jeżeli wyjdzie powyżej 1000 to będzie niemal pewna pozamaciczna. Niestety była.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 12 września 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szemkel i Przedszkolanka, wierzę, że będzie dobrze :)
    Miło popatrzeć na wysyp pozytywów po biednym sierpniu ;)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 12 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie poranny test negatywny dalej plamienia. tak ze dzisaj badania hormonalna plus beta.ale smie watpic ze cos sie zmieni. przyjemnego dnia kobitki

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 12 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Widzę, że termin testowania mamy na ten sam dzień wyznaczony. Ja robiłam dwa dni temu też negatyw. Detektor pokazuje 35% szans, boję się robić kolejny :D Dzień owu wyznaczony przeze mnie, nawet nie wiem czy dobrze :D A Ty kiedy miałaś owu?
    jestem 9dpo. Myślę może w poniedziałek spróbować jeszcze raz za testować.

  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 12 września 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    No właśnie mam identycznie, momentami bardzo boli brzuch jakby już była @ i też sprawdzam co chwilę czy przyszła .. Ja na razie z betą odpuszczę, może za tydzień ?Mnie też powstrzymuje częste kłucie fakt, że nie mam widocznych żył i zawsze mają problem żęby się wbić.. a wiadomo, w ciąży jeszcze będę pokłuta x razy, więc nie chcę sama sobie dokładać.
    Inne objawy to tylko mdłości i trochę zmęczenie (ale to akurat może być przez intensywny czas w pracy) i tyle, najbardziej martwi mnie ten brzuch..
    Też mam długie cykle 31/32 dni. Okres powinnam dostać w weekend, mam nadzieję, że testy mówią prawdę i go jednak nie będzie.
    A kiedy wybierasz się do lekarza na pierwszą wizytę ?


    Właśnie dzisiaj jadę na betę. Nie chciałam ale martwią mnie te bóle brzucha. Nie mogłam spać w nocy. A przecież niektóre dziewczyny do któregoś msc wcale nie wiedzą że są w ciąży a mnie już początek i tak boli? Do lekarza na usg myślałam za ok 3 tygodnie, teraz podobno i tak nic nie wyjdzie a to USG też nie jest takie zdrowe żeby robić zbyt często więc na razie nie będę się wybierała.

    f2w3csqv689n39p9.png
  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 12 września 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) powinnam była dostać @ dziś rano, ale póki co nie przyszedł, a ostatnio cykle mam 30dniowe i @ zawsze rano do mnie przychodził, także jest nadzieja, że coś z tego będzie. Jutro albo w piątek znów zatestuje jeśli będzie mi dane i @ wciąż nie będzie :)

    PannaNikt!, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zero objawów. W dodatku nie mam pms, a co jest świetne, ale dziwne. Ciekawa jestem wyników dzisiejszych hormonów.

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 12 września 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch26 wrote:
    Właśnie dzisiaj jadę na betę. Nie chciałam ale martwią mnie te bóle brzucha. Nie mogłam spać w nocy. A przecież niektóre dziewczyny do któregoś msc wcale nie wiedzą że są w ciąży a mnie już początek i tak boli? Do lekarza na usg myślałam za ok 3 tygodnie, teraz podobno i tak nic nie wyjdzie a to USG też nie jest takie zdrowe żeby robić zbyt często więc na razie nie będę się wybierała.
    USG nie jest szkodliwe. Można je wykonywać w ciąży tyle razy ile jest konieczność. Tak samo ciężarna kobieta może pracować przy aparacie usg. Nie straszmy innych kobiet badaniem usg że jest niezdrowe!!

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 12 września 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    U mnie zero objawów. W dodatku nie mam pms, a co jest świetne, ale dziwne. Ciekawa jestem wyników dzisiejszych hormonów.
    A co dziś badałaś?

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Nela_ Znajoma
    Postów: 26 4

    Wysłany: 12 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączę. Moje testowanie wychodzi koło 22.września
    Nie spodziewam się || kresek, ale chętnie dołączę.
    Staramy się podań 3 lata.

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    Ponad 3 lata starań.
    Jeden Aniołek w 10tc
    Endomtrioza
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 12 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:45

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 12 września 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    USG nie jest szkodliwe. Można je wykonywać w ciąży tyle razy ile jest konieczność. Tak samo ciężarna kobieta może pracować przy aparacie usg. Nie straszmy innych kobiet badaniem usg że jest niezdrowe!!
    Z pierwszym dzieckiem miałam 6 x USG! Nawet Sobienie wyobrażajcie te zastraszania ciotek i sąsiadek że tak nie wolno. To szkodzi itp. na pewno dziecko z tego powodu umrze.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 12 września 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7dc i śluz rozciągliwy połączony z plamieniami, a temperatura podskoczyła do 37 hmm i jak to interpretować?

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ