X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam do Was pytanie od tego cyklu jestem.stymulowana i lekarz kazal przyjsc 9 dc /10dc i teraz nie wiem jestem zapisana 9dc ale czy to nie za wczesnie doradzcie please ja wiem ze to jeden dzien roznicy ale znowu kwestia finansowa

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 15 września 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 super, trzymam mocno kciuki żeby się udało!

    Iwwk nie stresuj się niepotrzebnie, jeśli Cię to niepoki to zawsze możesz podjechać do szpitala sprawdzić żeby mieć spokojną głowę, ale jak dziewczyny mówią, to wcale nie musi być nic niepokojącego, być może to tylko plamienie po stosunku, będzie dobrze! Odpoczywaj, a kropek niech zostaje na pokładzie :)

    iwwk, Iga66 lubią tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 września 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Dziewczyny ja mam do Was pytanie od tego cyklu jestem.stymulowana i lekarz kazal przyjsc 9 dc /10dc i teraz nie wiem jestem zapisana 9dc ale czy to nie za wczesnie doradzcie please ja wiem ze to jeden dzien roznicy ale znowu kwestia finansowa
    Zazwyczaj w cenie minitoringu masz kilka usg. Idzie się na początku dni płodnych i na pewno po, żeby sprawdzić czy rośnie dominujący i czy pęka. U starego ginekologa miałam 100zl i zaczynałam 10dc i chodziłam co 2 dni, czasem nawet 5 usg w tej cenie . U nowego za to miałam tylko raz monitoring, płaciłam 60 zł raz, miałam 2usg tylko. 12dc , w 15dc miałam zastrzyk , ale to bez usg i wizyty, w 18dc 2gie usg sprawdzające czy pęk . Zależy od lekarza ale to kilka wizyt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 19:55

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 15 września 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Dziewczyny ja mam do Was pytanie od tego cyklu jestem.stymulowana i lekarz kazal przyjsc 9 dc /10dc i teraz nie wiem jestem zapisana 9dc ale czy to nie za wczesnie doradzcie please ja wiem ze to jeden dzien roznicy ale znowu kwestia finansowa

    Myślę że skoro sam lekarz powiedział 9-10 dc to nie będzie żadnego problemu, teraz tylko pewnie sprawdzi ile pęcherzyków wzrasta, z której strony :)

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Zazwyczaj w cenie minitoringu masz kilka usg. Idzie się na początku dni płodnych i na pewno po, żeby sprawdzić czy rośnie dominujący i czy pęka. U starego ginekologa miałam 100zl i zaczynałam 10dc i chodziłam co 2 dni, czasem nawet 5 usg w tej cenie . U nowego za to miałam tylko raz monitoring, płaciłam 60 zł raz, miałam 2usg tylko. 12dc , w 15dc miałam zastrzyk , ale to bez usg i wizyty, w 18dc 2gie usg sprawdzające czy pęk . Zależy od lekarza ale to kilka wizyt
    U mnie za kazdym.razem musze placic

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 września 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Dziewczyny, dostałam przed chwilą lekkich brązowych plamień, nie boli mnie przy tym brzuch, czasami tylko lekko jak na @. Plamienia są tylko takie lekkie na papierze. Jestem poza miejscem zamieszkania, podjęliśmy decyzję o szybkim powrocie do domu. Martwię się, że dzieje się coś niedobrego, nie wiem czy czekać na rozwój wydarzeń czy próbować kontaktować się z lekarzem :(
    Ja mialam plamienie podobne do Twojego, chyba w 8tygodniu. Zadzwonilam do lekarza bo sie wystraszylam nie na zarty, lekarz mnie przyją na drugi dzień. Pamiętam że mi wtedy pytał czy brzuszek boli, kazał odpoczywać, wziąść 2luteiny i nospe i magnez możesz. Ja po tym brałam 6x asmag w ciągu dnia , 3x spazmoliny i 3x luteiny. Nie bierz za dużo, ale te leki są bezpieczne. Skontaktuj się z ginekologiem a jeśli będzie się nasilac to ip. U mnie na szczęście ustapiło brudzenie na 2gi dzień. Był to przybliżony termin 2giej @ , macica z prawej strony się czysciła, dzidzia z lewej.
    Po pierwsze nie stresuj się. Po drugie weź magnez nospe . I zobacz co Ci lekarz odpisze. Obserwuj, jak się nie rozkręca nie jest źle.
    Aha mój prog był powyżej 40, jak co wtedy badałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 20:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 września 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    U mnie za kazdym.razem musze placic
    Uh to się ceni gościu

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Uh to się ceni gościu
    Dlatego pisze o kasie mam 9dc o godz 10.30 moze zmienic na 10dc o 19

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 września 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Dlatego pisze o kasie mam 9dc o godz 10.30 moze zmienic na 10dc o 19
    Nie znam Twojego cyklu, nie wiem jak dobrze doradzić. Pęcherzyk rośnie 2mm na dobę, u mnie w 10/11dc były takie od 9 do może 1.1 mm , ale ja jak miałam owulacje to późne. U Ciebie już może być jakiś potężny ładny uchodowany i gotowy do dojrzewania i działania. Tu musisz podjąć decyzję sama. Jeśli masz cykle dłuższe niż 30 dni i już miałaś stymulacje,to bym przełożyła, bo owu później. Jak masz 28 lub krótsze to idź 9dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 20:12

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nie znam Twojego cyklu, nie wiem jak dobrze doradzić. Pęcherzyk rośnie 2mm na dobę, u mnie w 10/11dc były takie od 9 do może 1.1 mm , ale ja jak miałam owulacje to późne. U Ciebie już może być jakiś potężny ładny uchodowany i gotowy do dojrzewania i działania. Tu musisz podjąć decyzję sama. Jeśli masz cykle dłuższe niż 30 dni i już miałaś stymulacje,to bym przełożyła, bo owu później. Jak masz 28 lub krótsze to idź 9dc
    Stymulacje mam pierwszy raz. Owulacje zazwyczwj mam miedzy 15 a 17 dc

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika dokladnie jak doradza Multiwitamina - zależy jak dlugi cykl. Aczkolwiek ja np.jak mialam 42 dniowe to u mnie się skrócil. Na jaki? Nie mam pojecia,na oko test robilam 14dpo jak wykres wskazał.
    A wiecie,że przy clo ja nie mialam monitoringu?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Stymulacje mam pierwszy raz. Owulacje zazwyczwj mam miedzy 15 a 17 dc
    Ja bym zostawila.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przelozylam kochane ze wzgledu na to ze lekarz ciagnie ze mnie

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 września 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy cykl też bez monitoringu .
    Właśnie jak pierwszy raz masz stymulacje, nie wiesz jak zareaguje Twoje ciało. Chociaż nie sądzę żeby była duża różnica między jednym a drogim dniem. Pęcherzyk jak ma być, to już się może pojawić. Jeśli zazwyczaj owulacja naturalna była, ale późna to clo może przyspieszyć ją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 20:17

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,dokładnie tak bylo u mnie. I mialam od któregoś dc brać dupka ale czulam,że jeszcze nie bylo owu i dzwoniłam do dr i mówiła żeby odczekać jeszcze 3 dni. Intuicyja mnie nie zawiodła bo bym wzięla przed a tak to idealnie. No i udała się Pola wtedy.. dlatego tak chcialam stymulacji po białym teście..a tu wyszło jak wyszło..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 20:22

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tak,dokładnie tak bylo u mnie. I mialam od któregoś dc brać dupka ale czulam,że jeszcze nie bylo owu i dzwoniłam do dr i mówiła żeby odczekać jeszcze 3 dni. Intuicyja mnie nie zawiodła bo bym wzięla przed a tak to idealnie. No i udała się Pola wtedy.. dlatego tak chcialam stymulacji po białym teście..a tu wyszło jak wyszło..
    A kiedy byly przytulanki pamietsz w dniu owu?

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 15 września 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Kozgo kazda ingerencja lyzeczkowanie laparoskopia czy cesarka przyczynia sie do tworzenia zrostow. Jesli chodzi o statystyki to nie wiem jak jest ale wydaje mi sie ze nie ma reguly bo i nie drozne jajowody maja kobiety ktore bie rodzily. Jajowody moga byc nie drozne takze w efekcie stanow zapalnych wiec jesli sie dlugo para stara o dziecko i ma problemy z zajsciem to powinno byc priorytwtowe badanie bo moze sie okazac ze wystarczy przepchac je troche tak jak u mojej kolezanki
    Ja bylam dwa razy lyzeczkowana i raz mialam cc raz obeszło sie bez lyzeczkowania i na szczęście nir mam problemow. A lezalam na szpitalu z dziewczyna ktora pierwszy raz byla w ciazy i to pozamacicznej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 20:34

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika nie mogę ogarnąc tego nowego ovu..już wysylam zdj: i patrz jak ja mimo clo miałam późno owulke..chociaź może byla te 2,3 dni wcześniej nie wiem.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc5617427edf.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 20:44

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 15 września 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    A propo ostatniej afery o moją siostrę... Jednak ta beta była już spadkowa, wczoraj straciła ciąże... Jest mi strasznie przykro... :( cudownie by było chodzic w ciąży i rodzic razem z siostra :(


    Bardzo mi przykro Menka. Czasami niestety tak bywa :(

    f2w3csqv689n39p9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mika nie mogę ogarnąc tego nowego ovu..już wysylam zdj: i patrz jak ja mimo clo miałam późno owulke..chociaź może byla te 2,3 dni wcześniej nie wiem.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc5617427edf.jpg
    Ja przestalam zagladac w ten wykres mam darnowy bo nigdy nie korzystalam ale to przez jeszcze ok 7 dni a ten wyglad teraz okropny nie podoba mi sie :/ przestalam bo mam prace zmianowa od 6-14 albo od 14-22 i to wymagaloby duzo poswiecenia a

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ