X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Ja bylam dwa razy lyzeczkowana i raz mialam cc raz obeszło sie bez lyzeczkowania i na szczęście nir mam problemow. A lezalam na szpitalu z dziewczyna ktora pierwszy raz byla w ciazy i to pozamacicznej
    Nie ma reguly jesli chodzi o niedroznosc jajowodów moga je miec nawet kobiety ktore nie rodzily a le tez i te co rodzily

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 15 września 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś mega dola :( myślałam ze jakoś pogodziłam się ze nie wyszło sle najwidoczniej nievradze sobie tak dobrze jak myślałam brzuch zaczyna bolec na @ ehh

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mam dziś mega dola :( myślałam ze jakoś pogodziłam się ze nie wyszło sle najwidoczniej nievradze sobie tak dobrze jak myślałam brzuch zaczyna bolec na @ ehh
    Jesteśmy dwie.
    Ale w końcu sie uda,nie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 15 września 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szemkel wrote:
    Aduszka83, Menka888, Nulqa, Natosia, Goldfinch26, didi123, iwwk GRATULUJĘ!!! Życzę, żeby wszystko było dobrze. Buziaki i trzymajcie się mocno! Jesteśmy razem!

    Za pozostałe dziewczyny mocno trzymam kciuki, żeby się jeszcze w tym miesiącu udało, komu tam ma się udać ;)


    Dziękuję bardzo! Ja dzisiaj zrobiłam betę po 72h. W środę wynik 34,50 A dzisiaj 158, więc chyba przyrost dobry. Kwas foliowy wyszedl mi za wysoki. Norma do 18 a mam 19,50. Czytalam o mutacji jakiegoś genu że ten kwas może się źle wchlaniac i efekt jest odwrotny od zamierzonego, ale chyba nie jest jeszcze aż taka nadwyżka? Co sądzicie?

    Nie było mnie tutaj wczoraj a tyle wiadomości się namnożyło, ale już czytam i nadrabiam. Nie podoba mi sie nowy look Ovufriend :( niech wrócą do poprzedniej wersji

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    f2w3csqv689n39p9.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 15 września 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mam dziś mega dola :( myślałam ze jakoś pogodziłam się ze nie wyszło sle najwidoczniej nievradze sobie tak dobrze jak myślałam brzuch zaczyna bolec na @ ehh
    Czasem trzeba sobie posmucić. Pożalić się i podołować. To dla zdrowia psychicznego. Też tak dzisiaj mam. Więc łącze się w bólu, z nadzieją że jutro wyjdzie słońce. Ściskam Was dziewczyny.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 15 września 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mam dziś mega dola :( myślałam ze jakoś pogodziłam się ze nie wyszło sle najwidoczniej nievradze sobie tak dobrze jak myślałam brzuch zaczyna bolec na @ ehh


    Myślę że tako dół dopadal każda z nas starajacych się. To chyba nieuniknione. Ale w koncu każdej udaje się prędzej czy później zafasolkowac i urodzić piękne zdrowe dziecko i chyba to powinno być taka motywacja. Latwo się mówi, wiem. Sama należę do pesymistek i juz plakalam mężowi że na pewno nam się nie uda, na pewno lata starań przed nami a on tylko kręcił głową. Powiem Wam że nawet Teraz jestem w ciąży jest to Sam początek ale jakoś nie umiem się cieszyć tak do końca jak gdyby ktoś miał mi to za chwilę odebrać. Taka chyba moja natura. Mąż oczywiście nie rozumie i krzyczy na mnie - chyba słusznie

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    f2w3csqv689n39p9.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 15 września 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:46

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    A nawet 3... niby mnie nie ma a jestem.
    A ja jestem,ale mnie nie ma za to..Na zewnatrz twarda jestem,ale czuje,że im bliźej @ to się w środku bardziej rozpadam..mąź akurat pojechal a ja juź wyje eh..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 15 września 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:46

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 15 września 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mówi żebyśmy dali już spokój ze nie jest nam dane ze on jyz nie chce badań leków witamin ze ma dosyc ze różnica wielu już za dużo i skoro lód noe chce żebyśmy mieli dziecko to najwyraźniej tak jest. Ze mamy jedno zdrowe dziecko i trzeba się cieszyć tym. Cały czas myśle o tym ze miał ta wysoka gorączkę w lipcu a niby to zabija plemniki i trzeba po tem 70-90dni nad odnowe ale już sama noe wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 22:00

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 15 września 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mój mówi żebyśmy dali już spokój ze nie jest nam dane ze on jyz nie chce badań leków witamin ze ma dosyc ze różnica wielu już za dużo i skoro lód noe chce żebyśmy mieli dziecko to najwyraźniej tak jest. Ze mamy jedno zdrowe dziecko i trzeba się cieszyć tym. Cały czas myśle o tym ze miał ta wysoka gorączkę w lipcu a niby to zabija plemniki i trzeba po tem 70-90dni nad odnowe ale już sama noe wiem
    Moze miał jakiś gorszy dzień? Albo też dotyka go ta presja i niepowodzenie i wyżalił się po swojemu? Myślę że w głebi duszy tak nie myśli i chciałby tego drugiego dziecka.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Mój niby jest ale go nie ma. Niestety mnie chyba nie rozumie. Przytul Polę i będzie lepiej. Szybciej @ przyjdzie, szybciej pojawi się dla Niej rodzieństwo. Zazdroszczę Ci tej Poli :)
    Tak,to moje oczko w głowie..moja mamusiowa córcia (w momencie pisania wstała mi właśnie z płaczem). A jak mówi "jak będzie dzidziuś to.." to sie rozklejam,bo wiem jak chce..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 15 września 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:46

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 15 września 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka u mojego w przedszkolu wysyp mam w ciazy i ciagle pyta mamo a kiedy ja będę miał. Ostatnio mówi dobra może być nawet siostra nyleby była jak mu mówię ze może być tak ze nie będzie to płacze on a mnie serce pęka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 22:22

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Teczowa :* ucaluje na pewno .
    Dziewczyny,ja wierze że będziemy jeszcze narzekać na mdlości,bolesne kopniaki,na poród,nieprzespane noce.. wierzę na prawdę. Na pocieszenie dodam,że w ciągu tych 4 lat jak tu jestem,każda ze staraczek z która nadal mam kontakt (a jest ich kilka) ma jedno bądź dwojkę dzieci. Uda się i nam,może będzie to wspólny cykl? Wierzę w to,nawet mimo dzisiejszego spadku formy . ;)
    Kozgo,Pola czeka na Aleksandra- w ostateczności nawet siostrzyczka będzie cudowna dla niej ;)

    Nona, Meggs lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch26 wrote:
    Dziękuję bardzo! Ja dzisiaj zrobiłam betę po 72h. W środę wynik 34,50 A dzisiaj 158, więc chyba przyrost dobry. Kwas foliowy wyszedl mi za wysoki. Norma do 18 a mam 19,50. Czytalam o mutacji jakiegoś genu że ten kwas może się źle wchlaniac i efekt jest odwrotny od zamierzonego, ale chyba nie jest jeszcze aż taka nadwyżka? Co sądzicie?

    Jeśli nie odstawiłaś kwasu na minimum 3 dni to nic dziwnego, ze za wysoki.

    Dziewczyny tulę :(

    Kozgo, a on bierze suple i się bada? Może po prostu nie mów mu kiedy dni płodne. Bzykajcie się i już.

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zła wiadomość dzis powtorzylam test ciazowy bo wczoraj nie robilam i wiecie co nie wierze ledwo co widoczna kreska a przed wczoraj juz byla bardzo widoczna :( kurcze co sie mogło stac

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 16 września 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka betę zrób koniecznie, może test był o słabszej czułości.

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Czarnulka betę zrób koniecznie, może test był o słabszej czułości.
    Testy wszystkie 4 pozytywne roznych firm a teraz :( :( bete nie dam rady jestem za granica w posranym kraju

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 07:27

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorze jeszcze później testa ale wątpię zeby był wadliwy ..ale czy mozliwe żeby przedwczoraj test byl jyz mocno pozytywny a dzis kreska ledwo widoczna? Chyba 4 testy nie mogły kłamać ?
    To test z przed wczoraj
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5006ed1fba83.jpg

    A to dzień wcześniej niz ten u gory
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36cc7abd48ca.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 07:38

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ