X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka czy dobrze rozumiem, że te 4 testy są 4 różnych firm? Jeśli tak to się nie porównuje!

    Co u mnie? Rów Marianski... obudziłam się z temperaturą 35.93... mimo to, bez sensu, zrobiłam test. Negatyw oczywiście.
    Podbrzusze ćmi na okres. Mi zawsze temp spada w 1 dc. To 11 dpo! Faza lutealna 10 dni?? Nigdy, odkąd mierzę temperature3, czyli rok i 8 mcy takiej nie miałam... 12 miałam jak przesadziłam z estrogenem. A wyniki przecież piękne...
    Może to wina za wysokiego ft3?...
    Mam ochotę zaszyc się w łóżku... a tu czeka mnie przyjmowanie gości...

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 16 września 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Temperatura wczoraj znacznie spadła, to myślę, że pewnie @ idzie. A dzisiaj znowu odbiła i zrobiłam test ovu i znowu pozytywny?! Błąd testu czy może być dwa razy ovu?
    c4daac24e6517ede5a5f993bcace3095.png
    Który to dzień po?

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 16 września 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Który to dzień po?
    niby 13dpo, a znowu ovu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 09:08

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Czarnulka odłoż te testy,ja teź tak je robilam i się schizowalam. Musisz czekac..jeżeli będzie biochemiczna to sama @ przyjdzie,nie zatrzymasz nic na sile na tym etapie.. jezeli uda Ci sie beta lub usg to sie umów.

    Iwwk jak plamienia? Odpisała doktor?
    A czy duphasonie tez przyjdzie samo krwawienie?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia może implantacja?

    Sung,Kozgo tule :*
    Czarnulka nie mam pojęcia jak jest przy dupku.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Maltusia może implantacja?

    Sung,Kozgo tule :*
    Czarnulka nie mam pojęcia jak jest przy dupku.
    No właśnie bo od wczoraj dupka zaczęłam brac

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Czarnulka czy dobrze rozumiem, że te 4 testy są 4 różnych firm? Jeśli tak to się nie porównuje!

    Co u mnie? Rów Marianski... obudziłam się z temperaturą 35.93... mimo to, bez sensu, zrobiłam test. Negatyw oczywiście.
    Podbrzusze ćmi na okres. Mi zawsze temp spada w 1 dc. To 11 dpo! Faza lutealna 10 dni?? Nigdy, odkąd mierzę temperature3, czyli rok i 8 mcy takiej nie miałam... 12 miałam jak przesadziłam z estrogenem. A wyniki przecież piękne...
    Może to wina za wysokiego ft3?...
    Mam ochotę zaszyc się w łóżku... a tu czeka mnie przyjmowanie gości...
    Dzis robilam ten sam test co dwa dni temu ..

    Sung lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:46

    natalia000, Sung lubią tę wiadomość

  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 16 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Maltusia może implantacja?

    Sung,Kozgo tule :*
    Czarnulka nie mam pojęcia jak jest przy dupku.
    Nie mam pojęcia, dziwne to, że test ovu pozytywny... Zrobiłam przy okazji test ciążowy i negatywny :( jakby to była implantacja to na betę kiedy można iść?

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Natalia, jest ciąża na bank. Mega, gratuluję!
    Czarnulka, wszędzie druga kreska wychodzi więc ciąża jest.
    Sung, dziwne z tą tempka... Ja jakoś nie mierze, wszystko mogę robić tylko tego mi się nie chce...
    Dzis prawie nie widoczna , zdj nie dodaje bo i tak nic nie zobaczycir na zdj te testy co dodalam sa z przed wczoraj

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 16 września 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Czarnulka czy dobrze rozumiem, że te 4 testy są 4 różnych firm? Jeśli tak to się nie porównuje!

    Co u mnie? Rów Marianski... obudziłam się z temperaturą 35.93... mimo to, bez sensu, zrobiłam test. Negatyw oczywiście.
    Podbrzusze ćmi na okres. Mi zawsze temp spada w 1 dc. To 11 dpo! Faza lutealna 10 dni?? Nigdy, odkąd mierzę temperature3, czyli rok i 8 mcy takiej nie miałam... 12 miałam jak przesadziłam z estrogenem. A wyniki przecież piękne...
    Może to wina za wysokiego ft3?...
    Mam ochotę zaszyc się w łóżku... a tu czeka mnie przyjmowanie gości...


    Sung czuje dokładnie się tak samo a muszę dziś jechać do rodziny męża ;/

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 16 września 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Nie mam pojęcia, dziwne to, że test ovu pozytywny... Zrobiłam przy okazji test ciążowy i negatywny :( jakby to była implantacja to na betę kiedy można iść?


    Ja nym poszła jutro. Wczoraj mogła być implementacja to jutro powinno wyjść ewentualnie we wtorek.

    Maltusia lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 16 września 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia zrób betę za 3dni.

    Czarnulka spokojnie, tak jak dziewczyny mówią, nie porównuj testów innych firm. W poprzedniej ciąży każdy mi te kreski inaczej pokazywał :) po zagłębieniu się w temat sugerowałabym się przyrostem bety przed wizytą u lekarza :) testy testom nierówne!

    Kurczę o dziwo jakaś spokojna jestem, przelewa mi się ciągle w jelitach jak na biegunkę, ale bez typowych bóli i bulgocze.

    Maltusia, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Maltusia zrób betę za 3dni.

    Czarnulka spokojnie, tak jak dziewczyny mówią, nie porównuj testów innych firm. W poprzedniej ciąży każdy mi te kreski inaczej pokazywał :) po zagłębieniu się w temat sugerowałabym się przyrostem bety przed wizytą u lekarza :) testy testom nierówne!

    Kurczę o dziwo jakaś spokojna jestem, przelewa mi się ciągle w jelitach jak na biegunkę, ale bez typowych bóli i bulgocze.
    Iwwk wiem o co chodzi ale czemu dwa dni temu na tej samej firmy tescie byla kreska a dzis juz nir? I to dwa testy robilam? Wątpię zeby byly wadliwe.. a z drugiej strony robie jeszcze sobie nadzieje faktycznie dwa dni bolal mnie brzuch jak na @ ale juz sie uspokoilo .. nigdy nie miałam problemow z utrzymaniem ciazy .. zawsze ti serduszko stawalo ale sama nie poleciala nawet z blizniakami mialam krwotok i sie utrzymala a lekarze szans nie dawali .'

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 09:41

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jestem tu u was od niedawna ciezko mi skojarzyc ktora testuje na owu ktora ciazowym testem ktore juz w ciazy

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 16 września 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka, każda ciąża inna, rozumiem Twoje obawy. Każdy by chciał żeby ciąża przebiegała książkowo, ale wiele rzeczy jest dla nas niewytlumaczalnych. Musisz uzbroić się w cierpliwość :* poszukaj gdzieś l, na pewno musi być jakieś miejsce gdzie zrobisz betę, przecież Norwegia to nie jest zacofany kraj i normalnie pobierają krew do badań, tymbardziej za opłatą.

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 16 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Nie dam rady was nadrobić :p
    Gratuluje wszystkich pozytywów i mocno trzymam kciuki za te, które przymierzają się do testowania ;)

    Ja mam dzisiaj 5dpo. Mega boli mnie jajnik.(ale nie ten z którego była owu chyba) i plecy. W środę idę zrobić progesteron. W sobotę będę testować (11 dpo) bo szykuje mi się impreza z długa i z duża ilością alkoholu :p jak wyjdzie negatyw to kolejny test robie 14 dpo :)

    Izaw lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 16 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Powtorze jeszcze później testa ale wątpię zeby był wadliwy ..ale czy mozliwe żeby przedwczoraj test byl jyz mocno pozytywny a dzis kreska ledwo widoczna? Chyba 4 testy nie mogły kłamać ?
    To test z przed wczoraj
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5006ed1fba83.jpg

    A to dzień wcześniej niz ten u gory
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36cc7abd48ca.jpg
    Czarnulka czy ten niżej to Pink test? Bo jeśli tak to się nie martw. Ja kupiłam i ten o czułości 10 i taki firmy Rossmann bo był w promocji o czułości powyżej 10. Ten z promocji pokazał druga kreskę A ten niby lepszy nic. Więc zwatpilam. Dziś 2 dni przed @ zrobiłam ponownie ten Pink i dopiero teraz jest druga blada taka jak u Ciebie.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Nie mam pojęcia, dziwne to, że test ovu pozytywny... Zrobiłam przy okazji test ciążowy i negatywny :( jakby to była implantacja to na betę kiedy można iść?
    Po 48h.

    Maltusia lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 16 września 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, gratulacje! <3 Jutro lecisz na betę? Który to dzień po spodziewanej @?

    Czarnulka, odradzam robić te testy, moja kumpela tak robiła i wpadała w paranoję. Tez mieszka za granicą, w Anglii, i nie miała jak potwierdzić, za 4 tygodnie rodzi a w 7 tygodniu przestały w ogóle jej testy wychodzić ;) a czekali na dziecko ponad 2 lata, bo jej mąż miał prawie zerowe szanse, a jednak wszystko możliwe :)

    Porównując moją betę do waszych też się cudów nie spodziewam, jest kilkakrotnie niższa niż wasza :( przykre to, czekam jeszcze ale więcej nie zrobię tak wcześnie żadnego testu!

    i dużo z Was robi testy owulacyjne, powiem tylko ze mi przez pół roku wychodziły negatywne, stwierdziłam, że faktycznie chyba nie mam tej owulacji a tu baach!
    nawet jeśli się nie utrzyma to wiem już, że da się naturalnie. Biorę narazie duphaston, i czekam do czwartku na wizytę u lekarza z decyzją co dalej.

    a ciążowy test pozytywny i to bladzioch mega z moczu wyszedł mi dopiero dzisiaj rano, czyli w 29 dniu cyklu, gdzie beta 2 dni temu wyszła 60 coś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 10:07

    natalia000 lubi tę wiadomość

    gann3e3k0unlohxb.png

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ