X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 16 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Powtorze jeszcze później testa ale wątpię zeby był wadliwy ..ale czy mozliwe żeby przedwczoraj test byl jyz mocno pozytywny a dzis kreska ledwo widoczna? Chyba 4 testy nie mogły kłamać ?
    To test z przed wczoraj
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5006ed1fba83.jpg

    A to dzień wcześniej niz ten u gory
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36cc7abd48ca.jpg
    To są testy rożnych firm, nie stresuj się bo wszystko napewno jest ok.
    Zrób rano ten sam test co wczoraj i wtedy bedzie bardziej miarodajne, a najlepiej oczywiście bete:)

    Trzymam kciuki bo kreska jest Oki :)

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 16 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Sung czuje dokładnie się tak samo a muszę dziś jechać do rodziny męża ;/
    Jestem z Wam. Zaszyłam się w łózku i płacze. Temp spada, brunatne plamienie więc wiadomo kto jutro przyjdzie. Do tego kłotnia z mezem i usłyszałam że i dobrze mi tak.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 16 września 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowione idę we wtorek na betę. Co ma być to będzie. Trzymajcie za mnie kciuki

    Sung, speakyourmind93, Nona lubią tę wiadomość

  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 16 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Jestem z Wam. Zaszyłam się w łózku i płacze. Temp spada, brunatne plamienie więc wiadomo kto jutro przyjdzie. Do tego kłotnia z mezem i usłyszałam że i dobrze mi tak.
    :(

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    To są testy rożnych firm, nie stresuj się bo wszystko napewno jest ok.
    Zrób rano ten sam test co wczoraj i wtedy bedzie bardziej miarodajne, a najlepiej oczywiście bete:)

    Trzymam kciuki bo kreska jest Oki :)
    Właśnie dzis zrobilam test taki jak dwa dni temu wydzodzil i nic ledwo cokolwiek widac .. jestem pewna ze juz po mojej fasolce :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 10:15

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 16 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka tule mocno, nie nastawiaj się źle! Włącz jakiś film, połóż się i odgon złe myśli! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 10:19

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 16 września 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Właśnie dzis zrobilam test taki jak dwa dni temu wydzodzil i nic ledwo cokolwiek widac .. jestem pewna ze juz po mojej fasolce :(
    Może kiepskie testy, idź na betę. Będę trzymać kciuki

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 16 września 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Jestem z Wam. Zaszyłam się w łózku i płacze. Temp spada, brunatne plamienie więc wiadomo kto jutro przyjdzie. Do tego kłotnia z mezem i usłyszałam że i dobrze mi tak.
    Oj, nieładnie :(
    Kołderka, dobra kawka i troche snu są dobre na taki dzień.
    A potem do ludzi żeby nie myśleć.

    Mi pomaga myśl że skoro nie wyszło i tym razem to poprostu ktos na gorze tak chciał i natura sama wie co robi.
    Lepsza selekcja naturalna na poczatku niż przykre rozczarowanie będąc już w którymś tygodniu ciazy:(
    A tam na górze ktos dba o to abyśmy miały zdrowe dzieci i spokojna ciąże...

    Głowa do góry :)

    Meggs lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 16 września 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane tak, planuję jutro ewentualne we wtorek betę. Dziś jest 4 dzień po spodziewanej miesiączce. Wydaje mi się, że stosunkowo późno się pojawił pozytyw :) wczoraj kreska była jeszcze mniej widoczna, ale i test był mniej czuły.
    MaryJane doczytałam, że też dziś zatestowalas :) również gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 10:29

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 16 września 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć, czy są jakiekolwiek objawy ciąży pozamacicznej?
    W necie czytałam, ale nie chce już, Wolę zapytać, kto przeszedł przez to...
    Są w ogole jakieś objawy?
    Mnie boli momentami podbrzusze, czasem jajniki, a czasem jak zrobie gwałtowny ruch to tak jakby ktoś mocno pociagnął za linkę w środku i mocno trzymał.. Siedziałam i trzymałam się za brzuch jeszcze z 5 minut, bo tak bolało.. :( nie wiem, co to, boję się, że jednak nie jest dobrze ..
    Jutro beta ...

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć, czy są jakiekolwiek objawy ciąży pozamacicznej?
    W necie czytałam, ale nie chce już, Wolę zapytać, kto przeszedł przez to...
    Są w ogole jakieś objawy?
    Mnie boli momentami podbrzusze, czasem jajniki, a czasem jak zrobie gwałtowny ruch to tak jakby ktoś mocno pociagnął za linkę w środku i mocno trzymał.. Siedziałam i trzymałam się za brzuch jeszcze z 5 minut, bo tak bolało.. :( nie wiem, co to, boję się, że jednak nie jest dobrze ..
    Jutro beta ...
    Mnie w kazdej ciazy bolal brzuch i jajniki czasem tak ze sama sie balam ze to poza maciczna a jednak nie. Do tego mialam brazowe plamienia

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć, czy są jakiekolwiek objawy ciąży pozamacicznej?
    W necie czytałam, ale nie chce już, Wolę zapytać, kto przeszedł przez to...
    Są w ogole jakieś objawy?
    Mnie boli momentami podbrzusze, czasem jajniki, a czasem jak zrobie gwałtowny ruch to tak jakby ktoś mocno pociagnął za linkę w środku i mocno trzymał.. Siedziałam i trzymałam się za brzuch jeszcze z 5 minut, bo tak bolało.. :( nie wiem, co to, boję się, że jednak nie jest dobrze ..
    Jutro beta ...
    W szpitalu lezala ze mna dziewczyna z poza maciczna mowila tylko ze hormon jej strasznie szybko rósł a na usg nie bylo nic widać
    Objawy mogą byc charakterystyczne np. Bol jajnika,brazowe plamienia, ból barka , oslabienia lub typowe dla ciazy normalnej .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 10:36

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 16 września 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa mnie też przeszły myśli o pozamacicznej jak zaczęłam plamić, internet dodatkowo nie pomaga,ale chyba nie ma co się nakręcać, bo pewnie u każdej objawy mogą sugerować coś innego. Najlepiej skonsultuj obawy z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2018, 10:37

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 16 września 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch26 wrote:
    Myślę że tako dół dopadal każda z nas starajacych się. To chyba nieuniknione. Ale w koncu każdej udaje się prędzej czy później zafasolkowac i urodzić piękne zdrowe dziecko i chyba to powinno być taka motywacja. Latwo się mówi, wiem. Sama należę do pesymistek i juz plakalam mężowi że na pewno nam się nie uda, na pewno lata starań przed nami a on tylko kręcił głową. Powiem Wam że nawet Teraz jestem w ciąży jest to Sam początek ale jakoś nie umiem się cieszyć tak do końca jak gdyby ktoś miał mi to za chwilę odebrać. Taka chyba moja natura. Mąż oczywiście nie rozumie i krzyczy na mnie - chyba słusznie
    Bardzo dobrze Cię rozumiem.. mam identycznie , nie umiem się cieszyć, tak się boję, żę się nie uda... że będzie coś nie tak .. mój mąż się tak cieszy.. a ja się martwwię .. I jeszcze mam bole dziwne..

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 16 września 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    W szpitalu lezala ze mna dziewczyna z poza maciczna mowila tylko ze hormon jej strasznie szybko rósł a na usg nie bylo nic widać
    Objawy mogą byc charakterystyczne np. Bol jajnika,brazowe plamienia, ból barka , oslabienia lub typowe dla ciazy normalnej .
    Czyli jakbym chciała, to można podpiąć pod wszystko.. i zawsze wyjdzie cp
    nO NIc jestem umówiona na za 3 tyg. do lekarza..
    Ja się czuję dziś jak chora.. bolą mnie węzły chłonne, opryszczka, ból gardła ..

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 16 września 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    Czyli jakbym chciała, to można podpiąć pod wszystko.. i zawsze wyjdzie cp
    nO NIc jestem umówiona na za 3 tyg. do lekarza..
    Ja się czuję dziś jak chora.. bolą mnie węzły chłonne, opryszczka, ból gardła ..
    Nie martw sie na pewno wszystko jest ok.. ja sama bylam sory za wyrazenie ale osrana bo mialam takie objawy a cp nie bylo takze glowa do gory na pewno bedzie dobrze

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 16 września 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane wrote:
    Natalia, gratulacje! <3 Jutro lecisz na betę? Który to dzień po spodziewanej @?

    Czarnulka, odradzam robić te testy, moja kumpela tak robiła i wpadała w paranoję. Tez mieszka za granicą, w Anglii, i nie miała jak potwierdzić, za 4 tygodnie rodzi a w 7 tygodniu przestały w ogóle jej testy wychodzić ;) a czekali na dziecko ponad 2 lata, bo jej mąż miał prawie zerowe szanse, a jednak wszystko możliwe :)

    Porównując moją betę do waszych też się cudów nie spodziewam, jest kilkakrotnie niższa niż wasza :( przykre to, czekam jeszcze ale więcej nie zrobię tak wcześnie żadnego testu!

    i dużo z Was robi testy owulacyjne, powiem tylko ze mi przez pół roku wychodziły negatywne, stwierdziłam, że faktycznie chyba nie mam tej owulacji a tu baach!
    nawet jeśli się nie utrzyma to wiem już, że da się naturalnie. Biorę narazie duphaston, i czekam do czwartku na wizytę u lekarza z decyzją co dalej.



    a ciążowy test pozytywny i to bladzioch mega z moczu wyszedł mi dopiero dzisiaj rano, czyli w 29 dniu cyklu, gdzie beta 2 dni temu wyszła 60 coś


    A objawy jakieś miałaś ? A ile dpo jesteś ?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 16 września 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Jestem z Wam. Zaszyłam się w łózku i płacze. Temp spada, brunatne plamienie więc wiadomo kto jutro przyjdzie. Do tego kłotnia z mezem i usłyszałam że i dobrze mi tak.


    Tule mocno :*

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 16 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć, czy są jakiekolwiek objawy ciąży pozamacicznej?
    W necie czytałam, ale nie chce już, Wolę zapytać, kto przeszedł przez to...
    Są w ogole jakieś objawy?
    Mnie boli momentami podbrzusze, czasem jajniki, a czasem jak zrobie gwałtowny ruch to tak jakby ktoś mocno pociagnął za linkę w środku i mocno trzymał.. Siedziałam i trzymałam się za brzuch jeszcze z 5 minut, bo tak bolało.. :( nie wiem, co to, boję się, że jednak nie jest dobrze ..
    Jutro beta ...
    Ja w pozamacicznej miałam plamienia i napadowy, kłujący ból z prawej strony podbrzusza, dodatkowo problemy z sercem.
    Na izbie mnie zbadali, ale w związku z tym, że nie było widać pęcherzyka zostawili mnie na obserwacji. Beta przyrastala prawidłowo, ale mimo wszystko pęcherzyka dalej nie było widać i podali mi metotrexat na oczyszczenie.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Agucha90s Autorytet
    Postów: 301 232

    Wysłany: 16 września 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dzis prawie nie widoczna , zdj nie dodaje bo i tak nic nie zobaczycir na zdj te testy co dodalam sa z przed wczoraj

    Czarnulka w piątek byłam u gina i jedno z moich pyta było czy po tych 10 dniach brania dupka mam zrobić test z apteki czy iść na betę na co on odpowiedział bardzo prosto "a po co wogolr robić te testy z apteki?! Koszt prawie taki sam jak beta a jednak ten drugi wiarygodiejszy i nie pozostawia złudzeń. Jak pani chce na pamiątkę to jak już będzie potwierdzona ciąża to wtedy sobie zrobić ten apteczne. Generalnie jego zdaniem te testy to jakaś lipa
    Wiec niczym się nie przejmuj i jak tylko masz taką możliwość to zrób betę będziesz spokojniejsza

    8599skjo9dvue7er.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ