X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Męczy mnie myśl, że się nie udało i jakoś mi smutno
    Porób coś,zajmij się czymś! Praca w takich chwilach jest najlepsza,wiem co mowię ;)

    Magda814, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 20 września 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Porób coś,zajmij się czymś! Praca w takich chwilach jest najlepsza,wiem co mowię ;)

    Oglądam właśnie film. Jutro jedziemy do Trójmiasta. W weekend mam zajęcia na uczelni.. więc może szybko zleci chociaż do poniedziałku.

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 20 września 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Oglądam właśnie film. Jutro jedziemy do Trójmiasta. W weekend mam zajęcia na uczelni.. więc może szybko zleci chociaż do poniedziałku.

    Ja tez mam co chwilę takie myśli, ale staram się szybko je odganiać:) łapię się na tym, ze już zaczynam planować następny cykl. A przecież nasze nastawienie jest tak ważne. Nie możemy się zle nastawiać, tylko być dobrej myśli. Łatwo pisać nie?;)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata81 wrote:
    czarnulka24, szemkel, Sung dziękuję za rady. Faktycznie wczoraj zjadłam kolacje specjalne wcześniej, bo myślałam, że jak do innych podstawowych badań musi być 12 godz.przerwy między ostatnim posiłkiem a badaniem. 2 mies.temu miałam glukozę na czczo 88, a kilka miesięcy temu 150 więc się pilnuję. Powtórzę to badanie za jakiś czas. Tsh za bardzo mi spadło, mam Hashimoto, biorę euthyrox 125 i 100 na zmianę co drugi dzień, miesiąc temu tsh było 0,88, a teraz czułam, że coś jest nie tak, bo bardzo szybko się męczę i okropnie wali mi serce.

    Masz nadczynność polekową w takim razie. Nigdy nie zrozumiem brania w różne dni róznych dawek :/ zostałabym przy 100 codziennie. A jakie masz normy przy ft3?
    Nie rób na czczo gluzkozy, bo to bez sensu. Zrób sobie krzywe obie. Jesli masz IO albo silną HI musisz brać leki, bo nici z ciąży. To ma ogromny wpływ. I tarczyca i cukry. Na poronienia również.
    przedszkolanka:) wrote:
    Sung Ty chyba sporo wiesz o tarczycy? Mam pytanie,bo za tydzień chce zrobic tsh,ft3,ft4 i anty tpo. Muszę być na czczo? Zaszlam w ciaze z tsh prawie 5 i anty tpo ponad 300 ale szybko spadlo a po porodzie wpadłam w gravesa (obecnie w normie chyba,moge pokazac ostatnie wyniki?).

    Możesz :)
    Ja zawsze robię na czczo, bo biorę leki, których nie mogę przed badaniem a muszę przed jedzeniem ;). Znalazłam badania, że jedzenie obniża tsh... które i tak lata ;) ale na pozostałe nie ma wpływu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozeee ja dopiero 4dc a mi już libido zaszaleje :))))) co będzie w owu :))))

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chciałam powiedzieć, że jestem z siebie mega dumna. Dałam sobie zrobić rezonans głowy. Mimo klaustrofobii.
    Pierwszy wjazd skończył się napadem paniki i wyjazdem. A potem sobie uzmysłowiłam, że mam to za darmo i może warto spróbować ;) zęby mi latały całe 20 minut, ale dałam radę!

    Isia1986, Izaw, Beata81 lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 20 września 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung jestem z Ciebie dumna najtrudniej przełamać własne lęki.

    Sung lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sung za odpowiedź i brawo za odwage ;) teraz oby wyniki tylko były prawidłowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 23:02

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:06

    Isia1986, Najmłodsza_staraczka, Izaw, Sung, Ola454 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczak, siknelam i wiem tyle co wiedzialam. Niby coś tam majaczy, ale na 12-13 dzień to już powinno chyba bić po oczach drugą kreską, a nie taki słaby cień cienia. Nie wiem jak się foty wrzuca, ale raczej nie mam się czym chwalic. Poczekam do jutra, jak @ nie będzie zinterpretuje wynik po swojemu ^_^

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 21 września 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Kurczak, siknelam i wiem tyle co wiedzialam. Niby coś tam majaczy, ale na 12-13 dzień to już powinno chyba bić po oczach drugą kreską, a nie taki słaby cień cienia. Nie wiem jak się foty wrzuca, ale raczej nie mam się czym chwalic. Poczekam do jutra, jak @ nie będzie zinterpretuje wynik po swojemu ^_^
    Jak jest jakiś cień cienia to coś tam się tworzy pewnie :) implantacja mogłabyć później, czasem dziewczynom w 13 dpo wychodza negatywy. Powtórz test za 2 dni albo zrób betę i będzie pewność !

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 21 września 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii, Ariette gratuluję z całego serca!!

    Paulii pamiętasz jak pisałam, że Twoja zaplodniona komórka jajowa pędzi teraz jajowodem do macicy? No i trafiłam ;) znalazła tam sobie wygodne miejsce i się rozgościła :)

    Mialyscie testować ze mną w sobotę! Ale wybaczam :P ja jednak poczekam do jutra, teraz jestem w domu rodziców, nie chcę, by coś zauważyli bo się za bardzo podjarają i jeśli wyjdzie negatyw to już pewnie nie będę miała życia, tylko będą czekać na cudowna wiadomość i dopytywac. Dziś przeprowadzamy się do apartamentu nowożeńców, tam będę miała lepsze warunki do testowania ;)

    Dziś tez 14 dpo. Ostatnio fl trwała 12 dni, wcześniej raczej nie dłużej niż 13, zobaczymy, czy dzisiaj przyjdzie małpa. .. narazie żadnych plamień, wczoraj dość intensywny ból jak na @, już byłam pewna, że przyjdzie, ale czysto, nawet cienia innego koloru w śluzie nie ma. Oby nie przyszła, oby nie przyszła!!!

    A tak poza tym to umieram :( jeszcze tyle do zrobienia a czasu jak na lekarstwo... czemu zawsze muszę zostawiać wszystko na ostatnią chwilę :( :( :( :( :(

    fiorella82, przedszkolanka:), Ariette1983, Izaw lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs: obyś była prorokiem :-)
    Najlepsze jest to że cyknelam zdjecie telefonem i teraz jadąc do pracy zerkam na to zdjęcie, czy czasem kreska nie ściemniała :-D

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 września 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka czekam w niepewności !!;)

    Fiorella powtórz jutro ;)

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 21 września 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, czekam grzecznie na @, nie wytrzymałam, wszyscy śpią to zrobiłam. Na teście biel :(

    Jutro mam głowę wolną przynajmniej w tym temacie ;)

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 września 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dobra, czekam grzecznie na @, nie wytrzymałam, wszyscy śpią to zrobiłam. Na teście biel :(

    Jutro mam głowę wolną przynajmniej w tym temacie ;)
    To sie nie liczy@@!

    Niezapominajka2, fiorella82 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 21 września 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dobra, czekam grzecznie na @, nie wytrzymałam, wszyscy śpią to zrobiłam. Na teście biel :(

    Jutro mam głowę wolną przynajmniej w tym temacie ;)

    My miałyśmy chyba razem testować !
    Ale fail start !

    Dzisiaj masz 10 dpo? ZA SZYBKO

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 21 września 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, doczytałam. 14 dpo, tak?

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 21 września 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    To sie nie liczy@@!
    Hahahaha ;) liczy się liczy! Ten stres przedślubny widocznie powstrzymuje @ przed wyjściem.
    Nie mam czasu się teraz smucic, posmucę się jak w następnym cyklu nie wyjdzie mimo urlopu.
    Teraz trzymajcie kciuki, żeby mnie w dniu ślubu nie zalało :( to niech ta franca przyjdzie juz dzisiaj skoro i tak ma przyjść.

    Najmłodsza_staraczka, przedszkolanka:), fiorella82, Ariette1983, Ola454, Izaw lubią tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 21 września 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Hahahaha ;) liczy się liczy! Ten stres przedślubny widocznie powstrzymuje @ przed wyjściem.
    Nie mam czasu się teraz smucic, posmucę się jak w następnym cyklu nie wyjdzie mimo urlopu.
    Teraz trzymajcie kciuki, żeby mnie w dniu ślubu nie zalało :( to niech ta franca przyjdzie juz dzisiaj skoro i tak ma przyjść.

    Dopóki nie ma @ jest nadzieja!
    Zazdroszczę ślubu ! :D Ale fajnie :)
    Świetnej zabawy jutro ! :)

    Niezapominajka2, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ