X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 5 września 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    U mnie w końcu jakoś zaczął wykres wyglądać. Mimo mojej niedbałości
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b83dcfa3337.png
    co to za aplikacja?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w śluzie jakiś blado różowo-brązowy kolor...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 5 września 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuView

    Maltusia lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 5 września 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    U mnie w śluzie jakiś blado różowo-brązowy kolor...
    To nie może by @. Ty tu jesteś jedną z pewniaków

    Mika88, przedszkolanka:), Sung lubią tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 5 września 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, ja wierzę, że to jakieś zwidy i @ nie przyjdzie do Ciebie :*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co tylko raz a nigdy nie mialam czegoś takiego ,po prostu @ leciala jak z kranu. Dobrze,że jutro gin bo zamiast u niego to wyląduje w psychiatryku :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    To nie może by @. Ty tu jesteś jedną z pewniaków
    Hahaha uwielbiam Cie :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 5 września 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    OvuView
    dzięki :)

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 5 września 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, u mnie podobny sluz dzisiaj, w moim przypadku wiem, ze to @ sie zbliza. Mialam jutro testowac, ale nie ma sensu.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri wrote:
    Przedszkolanka, u mnie podobny sluz dzisiaj, w moim przypadku wiem, ze to @ sie zbliza. Mialam jutro testowac, ale nie ma sensu.
    U mnie pierwszyraz taka sytuacja,zwlaszcza że w ogole śluz przezroczysty. Teraz zalalo sporo ale czysty.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 5 września 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka ja tak miałam i niestety na drugi dzień @ :( Ale tobie życzę, żeby jednak była dzidzia. Często się plamienia zdarzają na początku.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Melaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 5 września 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam również chce do was dołączyć.. Mam nadzieję na II.. Jestem jakieś 3 dni po owulacji.. Owacja miała miejsce w dniu pozytywnego testu i szczytu śluzu i pierwszego dnia klucia jajnika.. Później były 2 dni suche dziś mam mnóstwo mleczno wodnistego śluzu z domieszką takiego płodnego rozciagliwego... Jajnik delikatnie nadal czuje temp się utrzymuje od 3 dni na wyższym poziomie ale nie było jakiegoś widocznego skoku... Zaznaczę że nigdy wcześniej jajnik mnie nie bolał tym bardziej kilka dni.. Myślicie że wszytsko ok? Że mam szansę?

    Melaa
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Przedszkolanka ja tak miałam i niestety na drugi dzień @ :( Ale tobie życzę, żeby jednak była dzidzia. Często się plamienia zdarzają na początku.
    Też stawiam,że jutro będzie rano.;) ale zawsze myślałam, że fl 14 dni a tu mi chyba krótsza wyjdzie jak program obliczyl.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melaa wrote:
    Witam również chce do was dołączyć.. Mam nadzieję na II.. Jestem jakieś 3 dni po owulacji.. Owacja miała miejsce w dniu pozytywnego testu i szczytu śluzu i pierwszego dnia klucia jajnika.. Później były 2 dni suche dziś mam mnóstwo mleczno wodnistego śluzu z domieszką takiego płodnego rozciagliwego... Jajnik delikatnie nadal czuje temp się utrzymuje od 3 dni na wyższym poziomie ale nie było jakiegoś widocznego skoku... Zaznaczę że nigdy wcześniej jajnik mnie nie bolał tym bardziej kilka dni.. Myślicie że wszytsko ok? Że mam szansę?
    Witaj ;) miałam tak samo,nakręciłam się sama niepotrzebnie. Co prawda jutro dopiero test,ale kto wie jak u Ciebie będzie ;) życzę 2 kreseczek ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Melaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 5 września 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka to oby pozytyw!!!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Melaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melaa, tego nie wie nikt ;) witaj :D
    Mika88 wrote:
    Jutro naposze jaka beta boje sie bo mialam juz cp

    aaa... witaj w klubie... pocieszę cię, lub nie, ale objawy lub ich brak nie mają nic z cp wspólnego. Ale strach rozumiem jak najbardziej.
    SylwiaLu wrote:
    U mnie po jakimś czasie leczenia w klinice i wielu stymulowanych cyklach padła propozycja zbadania śluzu. Pobiera się próbkę ok 12h po stosunku w okresie ok. owulacyjnym. W mojej próbce był jeden żywy plemnik. Żeby śluz nie był wrogi, musi żyć chociaż 10. Tak mi tam mówili.
    I to była główna przesłanka do IUI, która pomija barierę śluzu, ale mimo tego nie wyszło.
    Rzecz w tym, że nasza immunologia, a w tym śluz mogą się zmieniać Zależą od diety, stresu i wielu rzeczy. A skoro był chociaż jeden żywy, to naturalne zapłodnienie nie jest wykluczone (mam nadzieję ;) )
    Obecna gin nazwała to badanie medycyną magiczną, bo nie ma na to leków. Powiedziała też, że zna przypadki, że w cyklu był tylko jeden stosunek do badania śluzu, śluz wyszedł wrogi, a skończył się ciążą. Może chciała mnie tylko pocieszyć, ale ja jej ufam.
    Dlatego obojgu nam zaleciła dietę, kilka kilo schudnąć, a przede wszystkim odrzucić produkty sztuczne (np maggi), przetwarzane, z wysoką zawartością cukru. Bo w moim przypadku to może być kluczowe. Po 3 cyklach bezowulacyjnych, zaczęłam mieć swoją, naturalną owulację.
    My nie chcemy in vitro, stąd ta droga. A w październiku elektrokauteryzacja, a przy okazji jak się objawią jakieś zrosty czy inne nieprawidłowości, to będą naprawione.

    Dzięki za wyjaśnienie. Ja z tych holistycznie podchodzących, więc się zgadzam. Zwłaszcza, ze masz hashi, a to też przeciwciała.
    Ja sobie piję teraz sok z granatu, działa przeciwzapalnie. I czarnuszka podobno też, ale nie próbowałam.
    U tych bezdzietnych nie przeżywa ani jeden plemnik...
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    W który, dc zaczynacie robić testy owu?
    O której godzinie je robicie?
    Ile przed nie siusiacie ?

    2 lub 3 dnia śluzu. Robię w południe i popołudniu, zależy do picia i jeżdżenia. Nie piję i nie siusiam 2h.

    U mnie bóle błądzące, raz podbrzusze, raz jajnik lewy.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano dam znać ;) przeważnie po wstaniu tempka spada,dostaje mega skurcz i wc już @ leci więc zobaczymy jak to będzie. To 12dpo ale w razie W lekarz od razu jutro pokieruje co i jak ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 5 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Rano dam znać ;) przeważnie po wstaniu tempka spada,dostaje mega skurcz i wc już @ leci więc zobaczymy jak to będzie. To 12dpo ale w razie W lekarz od razu jutro pokieruje co i jak ;)
    Ja tam nadal wierze ze Wam sie udało ;) czekamy na wiesci!

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 5 września 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki. ja dzisaj mam 5dpo. na wykresie temperatura spadla. drugie dzien mam bol po lewej stronie I w krzyzu. jedno mnie tylko zastanawia to moj sluz. jest mleczny od wczoraj z domieszka rozciagliwego ciagle biegam do toalety bo mam wrazenie ze cos ciebie tak jak na @. testy owulacyjneco negatywne. co myslicie

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ