X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 5 września 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nigdy nie miałam takiego bólu przy owu owszem coś tam czuje lekkie pobolewanie śle żeby tak jednoznacznie określić tak to dziś to w życiu

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 5 września 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Sary wrote:
    U mnie dopiero dziś coś się ruszyło. Myślałam,że będzie bezowulacyjny,ale dziś śluz piękny jak białko kurze ( podejrzewam,że zasługa ziół o. Sroki), test owulacyjny taki plus minus mi wyszedł, raczej negatyw,ale zerknijcie proszę
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0ef0f3e08f3e.jpg

    Negatyw,ale testuj jutro moze druga kreska bedzie mocniejsza :-)

    Mama_Sary lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 września 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ebd0980e904.jpg

    Tadaaaam! Dla mnie to już pozytyw, czy mam rację? Ciesze się jak dziecko, że w ogóle wylapalam jakikolwiek skok. Działamy dziś i jutro :D <3, najgorsze jest jednak to, że pojutrze juz nie da rady, w sobotę tez będzie ciężko :(

    Czy jutro mam jeszcze powtórzyć test? Bo może będzie ciemniejszy? Hmmm, tyle pytań ;)

    Edit - ten z jasną drugą kreską jest z wczoraj, ten drugi z dziś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 22:11

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 5 września 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ebd0980e904.jpg

    Tadaaaam! Dla mnie to już pozytyw, czy mam rację? Ciesze się jak dziecko, że w ogóle wylapalam jakikolwiek skok. Działamy dziś i jutro :D <3, najgorsze jest jednak to, że pojutrze juz nie da rady, w sobotę tez będzie ciężko :(

    Czy jutro mam jeszcze powtórzyć test? Bo może będzie ciemniejszy? Hmmm, tyle pytań ;)
    Ja ostatnio miałam podobny do tego Twojego i tez wziełam go za pozytyw a na drugi dzień był jeszcze bardziej pozytywny :) najlepiej sprawdzic. U mnie 2 dni pozytywy i na 3 dzien negatyw.

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 września 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to sprawdzę, ale się wtedy wkurzę, bo w piątek i tak nie będzie szansy na <3 :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Kurde nigdy nie miałam takiego bólu przy owu owszem coś tam czuje lekkie pobolewanie śle żeby tak jednoznacznie określić tak to dziś to w życiu
    W tym cyklu miałam tak samo ! W życiu nie czułam takiego bólu , cieżko było mi sie wyprostować !!! A na drugi dzien na monitoringu u gina przed badaniem mowię : " doktorze ! Peklo wczoraj o 20.00! "
    No i peklo :)))

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 5 września 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do jajników, to mój lewy to taki urwis ;) lubi wędrówki, najwygodniej mu za macicą, taki wstydzioszek, bo jak gin chce go znaleźć na monitoringu to szuka kilka minut, a ja mam ochotę wyć z bólu, jak świdruje mnie tą sondą! Masakra! Do tego ten lewy jest dużo mniejszy a wyhodował piękny pecherzyk (który pękł i jest ciałko żółte! Jaram się jak Rzym za Nerona!), czego nie można powiedzieć o prawym (normalnych rozmiarów). Także zazwyczaj z monitoringu wychodzę jak kowboj :D

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier miałam też dzisiaj w śluzie jakiś kolor,ale tylko raz. A Ty? Jutro testujesz?

    Kozgo ciesz się :D

    Mama Sary zrób jeszcze jutro,powinien być mocniejszy ;)

    Niezapominajka dzialajcie ;) dzisiaj i jutro ;)

    Niezapominajka2, Mama_Sary lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 5 września 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka cieszę się i nie bo łatwiej byłoby sie wstrzelić

    Trzymam za Was jutro kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 22:39

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 września 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, Isia1986 mam nadzieję, że postarałyście się odpowiednio przed ovu ;)
    Trzymam kciuki!

    Przedszkolanka;), niedograna, Neytiri, mam nadzieję, że jutro nie trzeba będzie się prosić o informacje w sprawie testu ;)
    Cukier, czy Ty jesteś pewna, że nie będziesz testować? Czy ja czegoś nie doczytałam i jednak też masz zaplanowane testowanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 22:45

    przedszkolanka:), moyeu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ebd0980e904.jpg

    Tadaaaam! Dla mnie to już pozytyw, czy mam rację? Ciesze się jak dziecko, że w ogóle wylapalam jakikolwiek skok. Działamy dziś i jutro :D <3, najgorsze jest jednak to, że pojutrze juz nie da rady, w sobotę tez będzie ciężko :(

    Czy jutro mam jeszcze powtórzyć test? Bo może będzie ciemniejszy? Hmmm, tyle pytań ;)

    Edit - ten z jasną drugą kreską jest z wczoraj, ten drugi z dziś ;)

    Moim zdaniem jeszcze nie... zaraz wrzucę swoje wszystkie, bo robię te same.

    Ale one się zmieniają po czasie tzn moim zdaniem ta główna kreska po wyschnięciu ciemnieje...

    robiłaś od razu czy po czasie?

    Nulqa wrote:
    Dziewczyny u mnie zero objawów poza powiększonymi piersiami i żyłkami na nich ( tak miałam na samym początku pierwszej ciąży), już bym potestowala ale to jeszxze za wcześnie, cieżko być cierpliwym.
    A dlaczego wy mierzycie 2 x tempke rano ? Wydaje mi sie , ze najbardziej dokładna jest ta pierwsza.

    wrrr, bo mąż mnie budzi :/ i mierzę wcześniej niż powinnam... więc ta druga jest z nadzieją, ze może jednak będzie dobra.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    wrrr, bo mąż mnie budzi :/ i mierzę wcześniej niż powinnam... więc ta druga jest z nadzieją, ze może jednak będzie dobra.
    Jak ja to znam!!! <3 a jak jest fajna to juz nie mierze hahahahahha ;D

    Niezapominajka ja dam znać i po teście (chociaż tu nie oczekuję jakoś specjalnego szoku)no i dam znac po ginie bo może da jakieś wskazówki,informacje,które się mogą przydać ;) ( pisze tak,bo do tej pory chodzilam do kobiety a teraz zmieniłam lekarza i jestem ciekawa jego podejścia itp. Opinie ma najlepsze w mieście)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 września 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, no nie wiem, może z 6 minut po wyjęciu z moczu... Tak czy siak wykorzystam wszystkie możliwe szanse na poczęcie :) bo nawet jeśli to nie jest do końca pozytyw to jutro już raczej będzie. Planuje tak do poniedziałku siłą zaciągać do łóżka przyszłego ojca moich dzieci, dobrze, że nie stawia oporów ;)

    A później niech się dzieje wola nieba...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f2293177464e1973med.jpg

    c00c87d90f19f87cmed.jpg

    To drugie , takie obleśnie żółte ;) po zrobieniu wyglądało na pozytyw.

    bbf4c4c385efdcb6med.jpg

    Z tych, moim zdaniem 4go rano. I też zaraz po zrobieniu druga kreska była wyraźniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Sung, no nie wiem, może z 6 minut po wyjęciu z moczu... Tak czy siak wykorzystam wszystkie możliwe szanse na poczęcie :) bo nawet jeśli to nie jest do końca pozytyw to jutro już raczej będzie. Planuje tak do poniedziałku siłą zaciągać do łóżka przyszłego ojca moich dzieci, dobrze, że nie stawia oporów ;)

    A później niech się dzieje wola nieba...

    e, czemu ma nie być pozytyw :D Bedzie, będzie. Zobacz ile ja sikałam ;)
    Dobrze, ze mi sie skończyły, bo pić mi się chce przez to niepicie.

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ta ilość testów mnie powaliła! :D a co to za testy? Podzielisz się namiarami ? ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 września 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung moim zdaniem tez 4rano i 3 o 20.30.

    To się powinno nazywać "wróżenie z pasków", wieczorem wrzucamy nasze testy ovu i loża wiedźm ocenia, czy to już, czy jeszcze nie ;)

    A następnie kolej testów ciążowych i podobna historia - jest ten cień czy go nie ma? "Proszę o zdjęcie pod innym kątem, ponieważ przedstawione materiały są niewystarczające do weryfikacji ewentualnej ciąży" ;P

    Nona, przedszkolanka:), smegg, moyeu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Sung ta ilość testów mnie powaliła! :D a co to za testy? Podzielisz się namiarami ? ;)

    mnie też ;) ale miałam dwa podejścia do owu, nie moja wina hehe.
    To facelle z rossmanna.

    Nona, podziałane :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ