X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Melaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 6 września 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pozytywów!!! Super wiadomości!!
    Dziewczyny będe hitem tego wieczoru..mam 4 aplikacje wsyztskie wyznaczył owu na niedzielę więc ja ucieszona że trafiliśmy w dziesiątke..jedyne co ten śluz i szyjka mi nie dawały spokoju i Nie wiem co mną pokierowalo czy intuicja czy Bozia ale byłam dziś w mieście w sądzie obok sądu kościółek wstąpiłam z małym pomodlić się głównie o zdrówko bo ostatnio infekcja w moczu mu wyszła i wyszliśmy o nie wiem jak po co nagle znalazłam się w Rossmanie i kupiłam testy owu tak z głupia.. I wiecie co... O 13 PIK LH 133..O 18 było już 84..i co najlepsze teraz się waham czy jak <3 dziś w nocy koło 12-1 to czy plemniczki dadzą radę zaczekać na jajeczko..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Melaa
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 6 września 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka super, ekstra, fantastycznie! Gratuluję! Teraz ładnie nas wszystkie pozarażaj :D czekam w takim razie razem z Tobą do wizyty w piątek :)

    Ja myślę, że mam marne szanse w tym cyklu, test owu z dziś i z wczoraj dla porównania

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/57cf6e5630f9.jpg

    Mialyscie racje, będę się słuchać mądrzejszych koleżanek ;) teraz to już na bank pozytyw, nikt mi nie powie, że nie.

    Czyli wg testu owulacja nastąpi za 24-36 godzin... i lipa, bo nie będzie starań. Wiem, że jak się postaramy dzisiaj to do jutra może coś przeżyje, ale to chyba w naszym przypadku nie jest możliwe, bo jakby tak było, to myślę, że już bym miała z 2 dzieci ;)

    Szkoda :(

    Aaaaale. .. w przyszlym cyklu na bank będziemy mieli sposobność w owulację ;) i to jeszcze będąc na wakacjach! !! <3

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika ja też niskie..co wstanę to zawroty.A od jutra tylko Inka a ja tak lubie kawkę z ekspresu :D

    Kozgo mąż wiem,podchodzi ostrożnie do tematu jak ja ;) mówi,że już wariuje jak to ja :D
    implantacja nie mam pojęcia.. jak taka niska beta to może wczoraj ten śluz i niska tempka? Albo 9dpo? nie mam pojęcia..

    Melaa ważne,że są dwie i trza działać :) ja jedno serducho tylko dzień przed miałam :)

    Niezapominajka a mąż ma jakieś problemy że mają nie dożyć? Ja dzien przed pozytywnym testem tylko raz miałam serducho.

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 września 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja brałam CLO 2 cykle, ciąża, poronienie, 2 cykle kolejne na CLO (potwierdzona owulacja) i teraz 3 cykl zacznę jutro.
    Robiliśmy wszystkie badania, problemy mam wypisane w stopce.

    Cholera, jakby nie ta informacja o ciąży koleżanki to bym się tak nie rozwaliła :/ A siedzę i wyję :/
    hej alex, ja też leiden hetero, reszta w stopce. Bierzesz heparynę od owu czy od || kresek? Acard bierzesz? Chętnie pogadałabym z kimś, kto ma podobne dolegliwości.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie wiem co to za dolegliwosci :(

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    hej alex, ja też leiden hetero, reszta w stopce. Bierzesz heparynę od owu czy od || kresek? Acard bierzesz? Chętnie pogadałabym z kimś, kto ma podobne dolegliwości.
    Moj lekarz kazal mi barc heparyne non stop w tym cyklu olalam sprawe ale chyba zaczne go sluchac bo mnie dzisiaj opierniczyl mam do tego steryd encorton oczywiscie acard i doszed jeszcze bromergon i aromek.

  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 6 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go się boje jutro obudzić normalnie hahah żeby czasem nie było @

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    ja niestety nie wiem co to za dolegliwosci :(
    tylko się cieszyć :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mika ja też niskie..co wstanę to zawroty.A od jutra tylko Inka a ja tak lubie kawkę z ekspresu :D

    Kozgo mąż wiem,podchodzi ostrożnie do tematu jak ja ;) mówi,że już wariuje jak to ja :D
    implantacja nie mam pojęcia.. jak taka niska beta to może wczoraj ten śluz i niska tempka? Albo 9dpo? nie mam pojęcia..

    Melaa ważne,że są dwie i trza działać :) ja jedno serducho tylko dzień przed miałam :)

    Niezapominajka a mąż ma jakieś problemy że mają nie dożyć? Ja dzien przed pozytywnym testem tylko raz miałam serducho.
    Pozostaje mi czekac na @ powinna do niedzieli byc napewno bo owulke na monitorinvu mialam potwierdzona

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 września 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Moj lekarz kazal mi barc heparyne non stop w tym cyklu olalam sprawe ale chyba zaczne go sluchac bo mnie dzisiaj opierniczyl mam do tego steryd encorton oczywiscie acard i doszed jeszcze bromergon i aromek.
    Niezła obstawa, ja w tym cyklu od owu, ale słyszałam, że niektórzy robią cały cykl. 14.09 mam hematologa, zobaczymy co on poradzi. Encortonu nie mam zaleconego.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier ja mam cały czas tak :P

    Mika czekaj cierpliwie :) zobaczymy czy jutro skoczy tempka,ale pamiętaj,że nie mierzyłaś od 1dc!


    Magda wiem,ze tylko się cieszyć ;) chodziło mi o to,że nie pomogę w temacie :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 6 września 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto testuje jutro ze mną ? ;). ( jak nie przyjdzie wredna małpa )

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Cukier ja mam cały czas tak :P

    Mika czekaj cierpliwie :) zobaczymy czy jutro skoczy tempka,ale pamiętaj,że nie mierzyłaś od 1dc ja nie mierze bo owulke mam potwierdzana u ginekologa.


    Magda wiem,ze tylko się cieszyć ;) chodziło mi o to,że nie pomogę w temacie :)
    A co ma mierzenie tempki do ciazy od 1 dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 21:26

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 6 września 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Jednak jak beta podwaja sie co 2 dzien to chyba juz powinna cos byc od momentu zaplodnienia dobrze mysle?
    Ja robilam 8 dpo vadania bo 7 dpo wypadalo w weekend
    Dokładnie jak u mnie, też w weekend i robiłam 8 dpo i też beta mniej niż 1,2 :(

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika w 1 fazie cyklu masz niższą temperaturę i głównie tam widzisz jaka jest ta najniższa. w 2 fazie łatwiej określić kiedy jest wyższa(min.o 0.2 st) a kiedy spada pod podstawową :)

    Menka! implantacja może być nawet 11dpo , według mnie za szybko zrobiłyście, niepotrzebnie się już załamujecie :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 września 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi, przedszkolanka - gratulacje dziewczyny!!! Cudowne wiadomosci :)
    u mnie ciagle tylko okazjonalne plamienie, @ sie nie moze rozpedzic, wiec zrobilam test i wyszedl negatyw. Takze czekam :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 6 września 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, gratulacje :) mogę dodać serduszko obok nicku?

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri lubię za gratulacje,nie lubię za negatyw.. ale jestem z Wami do końca i kibicuję każdej <3

    Makalotia poczekajmy chociaż do bety drugiej :) zrobiłabym jutro,ale lekarz mówił,że bez sensu :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 6 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Niezapominajka a mąż ma jakieś problemy że mają nie dożyć? Ja dzien przed pozytywnym testem tylko raz miałam serducho.

    Znaczy próbować i tak będziemy :) ale mam takie swoje przeczucie, że musimy celować mocno w owulkę :) no bo powiedz, czy Ty jesteś na 100% pewna, w którym dniu była owulacja? Może akurat dzień wcześniej, akurat na serducha :)
    "Mąż" nigdy się nie badał, więc nie wiemy, jak to u niego jest.

    To trzymajcie kciuki proszę :) dziękuję

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 6 września 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję!!! :) super czyta się takie pozytywne informacje.
    U mnie jutro będzie 3 dc, idę na badania hormonalne, żeby 18.09 pójść na wizytę z całym pakietem. Na razie piję 2x dziennie Miovarin. Liczę, że w końcu coś z tego wszystkiego będzie! :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ