X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 6 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka gratulacje! Teraz nudnych 9 miesięcy! :) Widzisz, dobre przeczucia miałaś :) Chociaż u ciebie się sprawdziło :)

    Ja załapałam doła. 4 cykl po poronieniu, 3 na CLO teraz będzie. Owulacja jest, seks jest, ciąży nie ma... A właśnie się dowiedziałam, że koleżanka z byłej pracy jest w ciąży. Siedzę i wyję. Nie wiem, czy będzie mi dane być matką...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka gratuluje :) wyslij wiruski ciazowe szkoada ze nie spotkamy sie na majowkach :(

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Przedszkolanka gratulacje! Teraz nudnych 9 miesięcy! :) Widzisz, dobre przeczucia miałaś :) Chociaż u ciebie się sprawdziło :)

    Ja załapałam doła. 4 cykl po poronieniu, 3 na CLO teraz będzie. Owulacja jest, seks jest, ciąży nie ma... A właśnie się dowiedziałam, że koleżanka z byłej pracy jest w ciąży. Siedzę i wyję. Nie wiem, czy będzie mi dane być matką...
    U mnie ta sama sytuacja i tez dol

  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 6 września 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka wszystkk będzie ok i pewnie moZna gratulować , wiec GRATULUJE ! Ja nie dostałam @ śluz znikome ilości koloru białego z domieszka beżowego brązu hahah cafe latte :D jutro testuje ale czuje ze negatyw , nastawiam się na negatyw

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex CLO można przez 6 miesięcy ;)
    a wszystkie badanie robiłyście? Monitoringi,hormony,drożność?

    ja się i tak martwię bo to jednak 2 tygodnie rozbieżności @- owu, ale muszę być dobrej myśli. Ale ja jestem taka,że wolę nie zapeszać :( niby czułam,że to inaczej,ale same wiecie jak to jest..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mała@ Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 6 września 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka Gratuluję!!!!
    Oby beta ładnie przyrastala ☺

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 6 września 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    U mnie ta sama sytuacja i tez dol
    U mnie tak samo , przyjaciółka dowiedziała się jakis czas temu ze w ciąży , tym bardziej mam doła . Cieszę się bardzo , ze się udało ale czuje ze mi nie i tak bardzo bym chciała za 8 miesięcy mieć maluszka . Nie chce przechodzić kolejnego cyklu stresu , wyczekiwania objawów , codziennego odliczania dni do testowania

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier wrote:
    Przedszkolanka wszystkk będzie ok i pewnie moZna gratulować , wiec GRATULUJE ! Ja nie dostałam @ śluz znikome ilości koloru białego z domieszka beżowego brązu hahah cafe latte :D jutro testuje ale czuje ze negatyw , nastawiam się na negatyw
    Potestuje z Tobą, bo w końcu i u mnie tych dwóch nie było konkretnych :P trzymam kciuki mocno i pamiętaj,że ja wczoraj też taki śluz miałam!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepsze ze mi dzisiaj tak slabo bylo ze ledwo dzisiaj doszlam do domu znaczy nie dobrze krecilo sie w glowie wypilam dwie kawy i dopiero jak wzielam paracetamol pomoglo. Po wizycie dostalam sluzu dziwnego bialego gestego no ale beta wszystko przesadzila nie mam zludzen a na testach byly cienie widocznie slepa bylam :/

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhaaaa jak wszystko będzie ok, to niebawem będę miała do sprzedania prawdopodobnie Castangusa i testy owu cleanblue (chyba 8szt). Jak coś to wystawie za grosze z wiruskami mam nadzieję ;)

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 6 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Alex CLO można przez 6 miesięcy ;)
    a wszystkie badanie robiłyście? Monitoringi,hormony,drożność?

    ja się i tak martwię bo to jednak 2 tygodnie rozbieżności @- owu, ale muszę być dobrej myśli. Ale ja jestem taka,że wolę nie zapeszać :( niby czułam,że to inaczej,ale same wiecie jak to jest..
    Ja brałam CLO 2 cykle, ciąża, poronienie, 2 cykle kolejne na CLO (potwierdzona owulacja) i teraz 3 cykl zacznę jutro.
    Robiliśmy wszystkie badania, problemy mam wypisane w stopce.

    Cholera, jakby nie ta informacja o ciąży koleżanki to bym się tak nie rozwaliła :/ A siedzę i wyję :/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    A najlepsze ze mi dzisiaj tak slabo bylo ze ledwo dzisiaj doszlam do domu znaczy nie dobrze krecilo sie w glowie wypilam dwie kawy i dopiero jak wzielam paracetamol pomoglo. Po wizycie dostalam sluzu dziwnego bialego gestego no ale beta wszystko przesadzila nie mam zludzen a na testach byly cienie widocznie slepa bylam :/
    a który to dpo? bo ja miałam identycznie,pisałam Wam ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja brałam CLO 2 cykle, ciąża, poronienie, 2 cykle kolejne na CLO (potwierdzona owulacja) i teraz 3 cykl zacznę jutro.
    Robiliśmy wszystkie badania, problemy mam wypisane w stopce.

    Cholera, jakby nie ta informacja o ciąży koleżanki to bym się tak nie rozwaliła :/ A siedzę i wyję :/
    a wyj! dużo! mi to zawsze pomaga ;) a jutro wstań z głową do góry i walcz o to czego pragniesz <3

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a który to dpo? bo ja miałam identycznie,pisałam Wam ;)
    U mnie dzisiaj 11 dpo. Temperatura spadla do 36.3 a pod pacha dziaiaj mialam 35.5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 20:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja brałam CLO 2 cykle, ciąża, poronienie, 2 cykle kolejne na CLO (potwierdzona owulacja) i teraz 3 cykl zacznę jutro.
    Robiliśmy wszystkie badania, problemy mam wypisane w stopce.

    Cholera, jakby nie ta informacja o ciąży koleżanki to bym się tak nie rozwaliła :/ A siedzę i wyję :/
    Ja nie moge wyc lekarz zakazal mi stresow powiedzial ze z takim wtnikiem prolaltyny to powinnam miec mleko w piersiach szoklo mnie bo kazal sie rozebrac i sprawdzal.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 września 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika ja 11 dpo też miałam spadek i plamienie więc wiesz ;)
    a co do prolaktyny to myślałąś o castangusie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mika ja 11 dpo też miałam spadek i plamienie więc wiesz ;)
    a co do prolaktyny to myślałąś o castangusie?
    Nie bede kombinowac dostalam bromergon ale musze triche odczekac bo nie bede umiala wstac do pracy wiec czekam na @ ja mam niskie bardzo cisnienie i jeszcze ten lek ponoc mi obnizy cudownie...

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 6 września 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu miałam 14 lub 15 dc.
    Gratuluje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 20:47

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 6 września 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka super wiadomość, gratulacje!!! :) niech maleństwo zdrowo rośnie :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 6 września 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka cudownie w miał być bezowulacyjne i iść na straty na sierpniowym wątku Haha. To kiedy obstawiasz żeby była implementacja ? Mąż już wie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 20:51

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ