X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 września 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:34

    przedszkolanka:), Evli lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 7 września 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po tych moich wynikach też nastrój podupadł i stanęłam w miejscu nie wiem co dalej czy do lekarza i zbijac to wszystko lekami czy jak, staraczki a bierzecie niepokalanek? Jakies doświadczenia z nim związane? :) Ten moj progesteron 10.5 w 7 dpo to chyba swiadczy o tym, ze owulacja byla ale jakas taka slaba nie? Przesyłam serduszka <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 07:33

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 7 września 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) mi można wpisać @ już wczoraj przed snem czułam ze mnie nawiedzi ale następne starania będą po zrobieniu drożności wiec jestem pozytywnie nastawiona :)

    Przedszkolanka dziś to dopiero druga krechę widać super !!;))

    Cysia lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova kciuki za wyniki <3 daj znac jak będą ;)

    Belly progesteron jak powyzej 10 to nie jest zle. Ja mialam 11.1 więc też bez szału. Co do prolaktyny to pamietaj że ona rosnie pod wplywem stresu,sexu,aktywnosci. Według mnie zbijesz ją szybko ;)

    Ruda Anna nowy cykl nowa szansa :)

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_love wrote:
    Mi po tych moich wynikach też nastrój podupadł i stanęłam w miejscu nie wiem co dalej czy do lekarza i zbijac to wszystko lekami czy jak, staraczki a bierzecie niepokalanek? Jakies doświadczenia z nim związane? :) Ten moj progesteron 10.5 w 7 dpo to chyba swiadczy o tym, ze owulacja byla ale jakas taka slaba nie? Przesyłam serduszka <3 <3
    Moim zdaniem niski progesteron poprosilabym o duphaston albo luteine. Ja mam na prolaktyne bromergon ale moja jest dwa razy wyzsza prolaktyna za to progesteron mam w porzadku.

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 7 września 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_love wrote:
    Mi po tych moich wynikach też nastrój podupadł i stanęłam w miejscu nie wiem co dalej czy do lekarza i zbijac to wszystko lekami czy jak, staraczki a bierzecie niepokalanek? Jakies doświadczenia z nim związane? :) Ten moj progesteron 10.5 w 7 dpo to chyba swiadczy o tym, ze owulacja byla ale jakas taka slaba nie? Przesyłam serduszka <3 <3
    Ja brałam niepokalanek. Nie mierzyłam wcześniej prolaktyny ale zapewne miałam wysoką bo kp. W dzień zakończenia kp zaczęłam brać i już po 2 tyg moja prolaktyna wynosiła 2,8. Nie przejmowałam się, że za mało. Może po prostu nie był mi on potrzebny, zbił szybko po kp i zaczął zbijać dalej.
    Ja brałam niepokalanek swansona i go polecam bo ma większą dawkę niż costagnus i bardziej się opłaca cenowa ;)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie lekarz mowil ze wysoka prolaktyna jest po karmieniu z piesi haha tylko ze u mnie jakim cudem tak ja wyrabalo? Sprawdzal mi cycki wczoraj czy nie cieknie no masakra mowie Wam czulam sie jak kosmitka. W nast miesiacu planuje powtorzyc badania zobaczymy czy mi cos zbije ten bromergon. U mnie temperatura skoczyla do 36.6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 07:48

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 7 września 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier - przykro mi :(

    Przedszkolanka gratulacje!

    U mnie 8 dpo.. Zastanawiam się nadal kiedy testować..
    Trzymajcie się dziewczyny, byle do weekendu.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 7 września 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    Cukier - przykro mi :(

    Przedszkolanka gratulacje!

    U mnie 8 dpo.. Zastanawiam się nadal kiedy testować..
    Trzymajcie się dziewczyny, byle do weekendu.
    Może w poniedziałek razem ze mną? :)

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 7 września 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka gratuluję

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 września 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier wrote:
    Przyszła dzisiaj @ ;(
    Nie wiem dlaczego miałam taki cykl dziwny , te mega bolące piersi były pierwszy raz 2 tygodniu u mnie . Dołek niesamkaisty .
    Trzymam kciuki za resztę

    Przykro mi :( Bolały Cię piersi aż dwa tygodnie?
    Mi się zdażyło tak raz, dwa tyg bólu i niestety odpowiadała za to prolaktyna.
    Trzymaj się!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi w ogole nie bola a prolakthna wysoka

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Mnie piersi w ogole nie bola a prolakthna wysoka

    O widzisz, to jednak chyba nie ma reguły ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 września 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:34

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Mnie za każdym razem bolą 2 tygodnie... jak mnie cycki bolą to wiem, że już po owu. Prolaktyny nie mam wcale takiej wysokiej, ale endo postanowiła sprawdzić po obciążeniu, bo dziwna sprawa. Jeszcze pół godziny czekania na drugie pobranie :( ale przynajmniej nadrabiam sprawy służbowe :)
    Mnie bolaly kiedys i przed owu i przed miesiaczka teraz ani przed ani po nic... wlasnie to jest dziwne

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 września 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:34

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Wszystkich koleżanek pytam, czy tak mają (chyba już mają mnie za nienormalną :P) i żadna nie. Diagnozowałaś to jakoś, czy samo przeszło? Tu dziewczyny piszą, że ich objawem ciąży są wielkie obrzmiałe bolące piersi, ja mam tak co miesiąc od przynajmniej roku. Za pierwszym razem się nakręcałam, a teraz mnie to już nudzi ;) jedyne co dobre to mąż zadowolony z moich piersi
    Nie wiem moze mi sie poprzestawialo cos :/ bo od kad pamoetam to przed okresem mialam mocno napuchniete piersi zobaczymy czy ten bromergon cos zdzaiala. Jesli chodzi o ciaze to roznie z tym bywa nie ktore maja napuchniete niektore bie naoewno to nie jest wyznacznik

  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 7 września 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Ja brałam niepokalanek. Nie mierzyłam wcześniej prolaktyny ale zapewne miałam wysoką bo kp. W dzień zakończenia kp zaczęłam brać i już po 2 tyg moja prolaktyna wynosiła 2,8. Nie przejmowałam się, że za mało. Może po prostu nie był mi on potrzebny, zbił szybko po kp i zaczął zbijać dalej.
    Ja brałam niepokalanek swansona i go polecam bo ma większą dawkę niż costagnus i bardziej się opłaca cenowa ;)
    Moze glupie pytanie, ale co to jest kp? :D dzwonilam do mojego ginekologa i mowi, ze wyniki nie sa zle i chyba na razie nic nie dostane na to.. tzn. jakbym sie uparla to dostalabym jakies male dawki euthyroxu czy bromka. Pytalam go o niepokalanek i powiedzial, ze jak najbardziej moge brac nawet z Ovarinem. Czyli sa inne firmy niz Castangus to musze to jeszcze ogarnac :)u mnie dzis 23 dc i chwilami bole jak na okres konkretne :/

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ