Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Właśnie nie wiem, czy w przyszłym nie odpuszczę, bo gdyby się udało, to poród zbiegnie mi się z obroną mgr. Mąż nie chce odpuszczać. Monia u Ciebie taki ładny wykres, że pewnie będzie druga kreseczka:) Może należysz do tych kobiet, co tak szybko się nie pokazuje.
    Ja bym nie odpuszczała, bo nie wiadomo kiedy zajdziesz i w ogóle, a z mgr coś się da zrobić :). Kochana czuje @ tuż za rogiem.

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia

    https://ovufriend.pl/wykres,a89cd82d6b8e4ce7ce7b1a1bd11bed51.html


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też możecie wpisać @

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli razem rozpoczęłyśmy cykl ;)
    Trzymam kciuki by ten był szczęśliwy ;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki Isiu :* chodź trochę mam już dość tego wszystkiego...

    Pijesz dalej ziółka ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 11:41

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to ja też ale nie poddaje się ;.

    Piję a Ty?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piję, może 2 cykl z ziółkami będzie dla Nas szczęśliwy :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby ;)

    A widzisz jakąś poprawę po nich?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że po tym pierwszym cyklu zauważyłam tylko znaczną poprawę śluzu, ale nic poza tym :( A ty ?

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nigdy nie miałam tak, że nie mogłam doczekać się poniedziałku! A taka ciężka noc przede mną...wylot 1:00 :(

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 21 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macham gratulacje Kasiu :) ja tez miałam pierwszy taki jasny ale widac na nim ewidentnie kreseczke marzeń :)

    pozostałym dziewczynom żcze szczęscia jak i sobie choc ja jakoś juz podupadam w nadziei :(

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 21 września 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu teraz czeka Cię ciężka noc a później tylko sielanka :) najpierw 9 miesięcy ciąży, a później wymarzony czas rodzicielstwa :)

    Tolcia25 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 21 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu zleci szybciutko. Wiruskuj tu nam:) Może jeszcze uda mi się coś złapać na ten cykl...

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck wrote:
    Powiem Ci że po tym pierwszym cyklu zauważyłam tylko znaczną poprawę śluzu, ale nic poza tym :( A ty ?

    Ja też miałam 2 dni w których śluzy było bardzo dużo i był bardzo rozciągliwy ;) To już dla mnie dużo bo przez ostatnie miesiące nie miałam śluzu prawie w ogóle ;)
    Ni i chyba wydłużył mi faze lutealną bo termin @ miałam na wtorek a dostałam dopiero wczoraj wieczorem;)
    Zobaczymy jak będzie w tym cyklu ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu właśnie, ślij wiruski ! ;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 21 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chętnie przyjmę wiruski :)

    20140607580117.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę jeszcze posyłać bo może to fałszywy alarm a takie wiruski są niewskazane :)

    Jak tylko będzie pewność nie opędzicie sie od moich wirusków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 14:08

    Anutka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeśli się okaże, że cążą jest, a na pewno tak będzie to życzę sobie wiruski na wiadomość prywatną, żeby były tylko dla mnie hihi ;D ;*

    Anutka lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 21 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powoli się z Wami żegnam, pojawia się już krew przy podcieraniu więc @ się rozkręca, teraz będziemy mieć prawdopodobnie 3 miesiące przerwy w staraniach więc mam nadzieje, że z żadną z Was nie spotkam się w Nowym Roku.
    Powodzenia wszystkim :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 14:34

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus będziecie mieć przerwe 3 miesiące? Dobrze zrozumiałam?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ