Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie oficjalnie jako wrześniówka :) poprosze o dopisanie mnie do listy na 27 września

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy biedroneczko :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za powitanie zastanawiam sie nad clo lub czymś co wspomoze moje pecherzyki

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzis bede brala ziola ojca sroki:-) podobno pomaga na owulacje:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie zastanawiam ale nie wiem które ?? bo ponoc kilka mieszanek jest??

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest kilka, ja zamowilam mieszanke nr 3 ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi80 wrote:
    Motylku, Ty to już prawie na finiszu, ładny masz wykresik ;)
    zawsze mam ładny, ale obstawiam, że maks. w niedzielę tempka zacznie spadać :) albo wcześniej :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek nie mow tak :-). Nic nie spadnie!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to poszukam i tez chyba zamówie :) narzie na USG sie próbuje zapisać :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już brak optymizmu we mnie dziewczeta - nie przejmujcie się, ja tak zawsze :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje, ze pomoga :-). Marzy mi sie zeby najpozniej na swieta byc w ciazy :-)
    Kusi mnie jeszcze ten zel conceive plus ale na razie chyba zoistane tylko przy ziolkach boogdybym zaszla w ciaze to chcialabym wiuedziec co mi pomoglo :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku trzeba myslec pozytywnie ;*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, głowa do góry, trzeba mieć nadzieję, bo co nam pozostało. Ja mimo, że tak gadam to mam to samo. Też sama do siebie pitole, że pewnie znów się nie udało, żeby się nie łudzić. Ale mimo wszystko zawsze tli się w sercu nadzieja, że może jednak...

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi ja tak mam co miesiac:-)
    Najwazniejsze to nie tracic nadzieji:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZłowiek jakiś taki durny. Sam do siebie gada. Nie, napewno się znów nie udało, po co durna masz nadzieję, potem bedziesz ryczeć. I tak jakby podświaddomie chce sie oszczędzić sobie kolejnego zawodu... A mimo wszystko zawsze ten pieprzony żal i złość na cały świat. Podziwiam dziewczyny które starają sie już rok czy dłużej. Dla mnie to trzeci cykl a wydaje mi sie jakbym walczyła już latami. Ale co my biedne możemy zrobić. I tak myślę ,że robimy dużo duzo aby móc wspomóc organizm. Ale co tam zapisane każdemu w gwiazdach tego nie wiemy. ;(

    Wonderwall lubi tę wiadomość

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sdie juz rok, ale takswiadomie teraz bedzie trzeci cykl wiec tamtego czasu nie licze;/ masm nadzieje, ze teraz sie uda:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja równiez mam taką nadzieję i trzymam za nas wszystkie kciuki. Poza tym jezeli nie uda mi się w tym cyklu to ciągle zostaje z Wami bo kolejne testowanie również wypadnie mi w końcówce września ;) ;) Mam w miarę krótkie cykle ;)

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to masz podwoja szanse, ze bedziesz wrzesniowka:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    No to masz podwoja szanse, ze bedziesz wrzesniowka:-)
    Dokładnie !! Cieszę sie z tego powodu bardzo bo fajne dziewuszki są w tym naszym wrześniu ;)

    Honey lubi tę wiadomość

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak;D
    To ja trzymam podwojnie kciuki :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ