Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe przytulanki 🫂 w porę deszczową 🌧️, a w maju🪻prosto z grilla 🫕 na salę porodową 👶🏻
Odpowiedz

Wrześniowe przytulanki 🫂 w porę deszczową 🌧️, a w maju🪻prosto z grilla 🫕 na salę porodową 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1894 2074

    Wysłany: 11 września 2024, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    @pp2018 gratulacje, kochana! 😘 Trzymam mocno kciuki 🤞🏼

    Dzięki, przesłałam już wyniki do ginekologa, jutro pewnie odpisze, co dalej.

    Ja dziś miałam dzień pracy w biurze.. ale się odzwyczaiłam, że tyle osób jest na raz 😂 Z tego wszystkiego nie wiem czy przyjdę jutro do biura 😂

    Teraz moczę stópki w soli epsom jako mój wieczorny rytuał, podczas gdy mój mąż poszedł biegać 💪 W sumie teraz pomyślałam, że jak w piątek ma mieć badanie nasienia, to może taki wysiłek fizyczny, to niekoniecznie wskazany.. no ale trudno. Ważne, że mam chwilę w mieszkaniu tylko dla siebie 🤩

    Annsze, ćwiczenie cierpliwości to nie lada zadanie.. 💪🤩

    Hakorośl, a mierzysz temp? Mam nadzieję, ze uda się wam wstrzelić w dobry czas.

    Monka95, czekamy 🥳🌺🌞

    Deyansu lubi tę wiadomość

  • Lexia Autorytet
    Postów: 1977 4059

    Wysłany: 11 września 2024, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam, że będą po wizycie, więc oficjalnie- możecie się częstować ❤️🥹🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Wewnątrzmaciczna, żywa, pojedyncza ciąża z echem zarodka z rozkręcającym się serduszkiem 🥹

    Myślę o Was ciepło i trzymam za wszystkie kciuki. A teraz mam ich 4 😁

    Monka95, brilka, DreamBee, Belia, Monk@, Pacynka, Wojcinka, Kłębuszek, Deyansu, Cavarathiel, ellevv, nick nieaktualny, pp2018, Nieprzejrzysta, Darrika, Missi, nick nieaktualny, awokado 🥑, Nava, Lauraa, hakorośl, Fasolowa_zupa, KarolinaJ0702, 3erin, nick nieaktualny, LokaDesigner, Klaudek11, xSmerfetkax, Kinia92, Majlen, Płotka, grazka0022, nick nieaktualny, Galaxis, Ilka96, emilgiana, Revolutionary , nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 👱🏼‍♀️+🧑🏻‍🦱+👧🏼+👶🏼+🐈+🐈+🐈‍⬛

    Pierworodna (4cs):
    event.png

    Drugorodna (1cs):
    event.png
  • Monka95 Koleżanka
    Postów: 51 203

    Wysłany: 11 września 2024, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Obiecałam, że będą po wizycie, więc oficjalnie- możecie się częstować ❤️🥹🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Wewnątrzmaciczna, żywa, pojedyncza ciąża z echem zarodka z rozkręcającym się serduszkiem 🥹

    Myślę o Was ciepło i trzymam za wszystkie kciuki. A teraz mam ich 4 😁
    Cudowna wiadomość !! Gratulacje 🥳 💚💚 rośnijcie zdrowo :3

    Lexia lubi tę wiadomość

    💃🏼29l
    🕺🏼30l

    *04.2024 - początek starań
    *08.2024 - pierwszy cykl z clo + ovi
    *11.09.2024 II 🥹 Hcg 33 mIU/ml😻
    *19.09.2024 - USG, pęcherzyk ciążowy w macicy 🥰
    *04. 10.2024 - kolejna wizyta 🤞🏻❤️
    preg.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 11 września 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Obiecałam, że będą po wizycie, więc oficjalnie- możecie się częstować ❤️🥹🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Wewnątrzmaciczna, żywa, pojedyncza ciąża z echem zarodka z rozkręcającym się serduszkiem 🥹

    Myślę o Was ciepło i trzymam za wszystkie kciuki. A teraz mam ich 4 😁
    Jeszcze raz gratulacje!! 😍🥰🥰

    Lexia lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 11 września 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia, ale wspaniała wiadomość 🥰 niech maleństwo rośnie zdrowo!

    Lexia lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 11 września 2024, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Melduję, że przyszły mi wyniki :
    Progesteron 27,80
    Estriadol 238
    Stosunek wyszedł 116, przy dolnej granicy (100-500)
    Jest się czym martwić?
    Nie za wysoki ten progesteron? 🙄

    Nie ma czegoś takiego jak za wysoki progesteron po owulacji jest ok.👌

    Deyansu, Nieprzejrzysta lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • DreamBee Ekspertka
    Postów: 208 674

    Wysłany: 11 września 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór 😊

    Właśnie wróciłam do domu.
    Pan doktor dał Tacie pilne skierowanie do szpitala. Z wyników TK wywnioskował, że Tata ma 2 tętniaki, tego większego aorty brzusznej zlokalizowanego przy tętnicach nerkowych i mniejszego tętnicy biodrowej. Z tego powodu oraz z powodu stanu zdrowia Taty (jest m.in. po operacjach odmy płucnej) uważa, że w szpitalu zrobią Tacie zabieg wstawienia standów, bo operacja byłaby dla niego zbyt ryzykowna. Jutro jedziemy do tego szpitala i zobaczymy kiedy mogą go przyjąć na oddział. W razie co spakowaliśmy mu najpotrzebniejsze rzeczy, jeśli okazałoby się, że odrazu go przyjmą...

    pp2018, Lexia, Darrika, ellevv, nick nieaktualny, Lauraa, Deyansu, LokaDesigner lubią tę wiadomość

    👱‍♀️1986
    🧔1979

    Starania od 07.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2024, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta, bardzo ładne wyniki ❤️

    Hakorośl, myślę, że jak Ci się rozjechały cykle, to bardzo dobrze zrobiłaś, że kupiłaś te testy, bo wcale nie musisz mieć teraz owulki w podobnym czasie, co kiedyś. Mam nadzieję, że z testami owu szybko się Wam uda i tulam za 🙈🫂

    Lexia, jeszcze raz gratulacje, rośnijcie zdrowo 🥹 Łapię wiruski, 3 dpo się przydadzą 🦠🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2024, 20:26

    Lexia, Nieprzejrzysta, Wojcinka, Lauraa lubią tę wiadomość

  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 11 września 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk, ja też dzisiaj 3dpo, planujesz czekać na przyjście @ czy testujesz wcześniej?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 11 września 2024, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Dzień dobry, tak w ogóle. Moja temp w tym cyklu, to kpina. Po jednej wysokiej znowu są ledwo co nad linią podstawową temperatur, żadna nie osiągnęła linii wysokich temperatur, więc w sumie nawet nie wiem, czy ta owu byla... Nie mam pojęcia, jaki wpływ ma moje kp na temperatury, bo córka ząbkuje i w nocy właściwie cały czas śpi z piersią w ustach, więc ja mam mnóstwo krótkich pobudek. Eh, mam doła i zła jestem dzisiaj.
    Myślę że mierzenie temp w takich warunkach może nie miec większego sensu. Jednak taki mocno przerywany sen ma ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia więc i na temperaturę.
    Na twoim miejscu w zaufała bym po tpsotu temu pikowi na owu i odpuściła bym mierzenie temp dla spokoju ducha

    nick nieaktualny, Elena20 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2024, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 14:08

    DreamBee, Lexia, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 11 września 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas podczytuje ale wrzesień ciężki w pracy mam dwie delegacje w tym miesiącu i jedna wypada w dniu owulacji planowe podziałać przed wyjazdem i po powrocie dobrze że to tylko dwa dni, mam nadzieję że ten cykl nie będzie stracony. Przeraża mnie że jeszcze coś się może poprzesuwać bo to drugi cykl po odstawieniu hormonów a następna delegacja tygodniowa :/

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2024, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka, będę testować 10dpo, ja raczej z tych niecierpliwych, poza tym lubię robić testy 😅 a Ty?

    Wojcinka, tak planuję, chcę jeszcze tylko jutro sprawdzić, czy 4 temperatura utrzyma się powyżej linii podstawowej, żeby można było potwierdzić owu i odpuszczam dalsze mierzenie.

    Pacynka, pp2018 lubią tę wiadomość

  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 11 września 2024, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Pacynka, będę testować 10dpo, ja raczej z tych niecierpliwych, poza tym lubię robić testy 😅 a Ty?

    Wojcinka, tak planuję, chcę jeszcze tylko jutro sprawdzić, czy 4 temperatura utrzyma się powyżej linii podstawowej, żeby można było potwierdzić owu i odpuszczam dalsze mierzenie.

    Ja przez chwilę myślałam, żeby zaczekać, ale czuję, że jednak jakiś test wleci 🫣 zobaczę jak się będę czuła i pewnie jak się doszukam objawów, to mnie skusi na testowanie 😅 póki co staram się nie nakręcać, ale dobrze wiemy jak to z tym bywa…

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2024, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka wrote:
    Ja przez chwilę myślałam, żeby zaczekać, ale czuję, że jednak jakiś test wleci 🫣 zobaczę jak się będę czuła i pewnie jak się doszukam objawów, to mnie skusi na testowanie 😅 póki co staram się nie nakręcać, ale dobrze wiemy jak to z tym bywa…
    Dla mnie to zależy co dla kogo jest cięższe. Ja nienawidzę tego czekania, doszukiwania się objawów i przede wszystkim niepewności. Biel na teście mnie tak nie rusza, jak ta niewiedza... Wolę zobaczyć negatywny test i czekać spokojnie na 🙈 i ewentualnie może pozytywnie się później zaskoczyć :) Jeśli boli Cię widok negatywnego testu, to faktycznie, postaraj się poczekać jak najdłużej, żeby wynik był miarodajny, jeśli masz podobnie jak ja - to testuj :) Nawet jeśli tutaj większość stara się czekać do terminu miesiączki ;)

    Pacynka, Galaxis, Elena20, Ilka96 lubią tę wiadomość

  • Karla24 Przyjaciółka
    Postów: 73 205

    Wysłany: 11 września 2024, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka, Kasiekkk ja podobnie 3/4 dpo i narazie mam chaos w życiu więc nawet nie myślę o testowaniu. Może tym razem uda mi się wytrzymać do dnia miesiączki. Napewno przed 10 dpo nie planuję 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2024, 22:31

    Pacynka, Elena20, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🔸starania od 07.2024
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 11 września 2024, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 6dpo, ale ten cykl był dziwny, teoretycznie wyłapałam pik, ale robiłam po raz pierwszy testy owulacyjne i szczerze mówiąc nie znam jeszcze swojego rytmu i nawet nie wiem czy to faktycznie pik.
    Planuje testować ok 20, jeśli wcześniej nie dostanę @.

    ---‐‐
    7cs
    38👱‍♀️
    38👴
    Starania o 1 dziecko.
    Euthyrox 0,25.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2024, 22:39

    Pacynka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 11 września 2024, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Dla mnie to zależy co dla kogo jest cięższe. Ja nienawidzę tego czekania, doszukiwania się objawów i przede wszystkim niepewności. Biel na teście mnie tak nie rusza, jak ta niewiedza... Wolę zobaczyć negatywny test i czekać spokojnie na 🙈 i ewentualnie może pozytywnie się później zaskoczyć :) Jeśli boli Cię widok negatywnego testu, to faktycznie, postaraj się poczekać jak najdłużej, żeby wynik był miarodajny, jeśli masz podobnie jak ja - to testuj :) Nawet jeśli tutaj większość stara się czekać do terminu miesiączki ;)

    Przy bieli na teście mówię sobie, że jeszcze mam czas, wciąż jest szansa, więc akurat testowanie mi nie przeszkadza 😄 w tamtym cyklu już z wyprzedzeniem miałam kupione testy i pierwszy zrobiłam chyba 8dpo, a w tym miesiącu jakoś się już nie nastawiam. Stresowaniem się wyniku nie zmienię 🤷‍♀️ ale jakoś tak raźniej się poczułam, że jest ktoś, kto dokładnie w tym samym czasie będzie czekał na efekty 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • KarolinaJ0702 Autorytet
    Postów: 289 220

    Wysłany: 11 września 2024, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreamBee wrote:
    Dobry wieczór 😊

    Właśnie wróciłam do domu.
    Pan doktor dał Tacie pilne skierowanie do szpitala. Z wyników TK wywnioskował, że Tata ma 2 tętniaki, tego większego aorty brzusznej zlokalizowanego przy tętnicach nerkowych i mniejszego tętnicy biodrowej. Z tego powodu oraz z powodu stanu zdrowia Taty (jest m.in. po operacjach odmy płucnej) uważa, że w szpitalu zrobią Tacie zabieg wstawienia standów, bo operacja byłaby dla niego zbyt ryzykowna. Jutro jedziemy do tego szpitala i zobaczymy kiedy mogą go przyjąć na oddział. W razie co spakowaliśmy mu najpotrzebniejsze rzeczy, jeśli okazałoby się, że odrazu go przyjmą...
    Trzymaj się kochana😘

    DreamBee lubi tę wiadomość

    👩2001
    🧔‍♂️1993
    8 cs
    12.01.2024 ⏸️
    24.01.2024 mamy pęcherzyk ciążowy
    07.02.2024 następna wizyta pusty pęcherzyk
    Poronienie chybione 6/8 tydz. ciąży

    25 cs
    Morfologia nasienia 5%
    Drożność jajowodów 👍
    AMH 2.91
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 11 września 2024, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreamBee wrote:
    Dobry wieczór 😊

    Właśnie wróciłam do domu.
    Pan doktor dał Tacie pilne skierowanie do szpitala. Z wyników TK wywnioskował, że Tata ma 2 tętniaki, tego większego aorty brzusznej zlokalizowanego przy tętnicach nerkowych i mniejszego tętnicy biodrowej. Z tego powodu oraz z powodu stanu zdrowia Taty (jest m.in. po operacjach odmy płucnej) uważa, że w szpitalu zrobią Tacie zabieg wstawienia standów, bo operacja byłaby dla niego zbyt ryzykowna. Jutro jedziemy do tego szpitala i zobaczymy kiedy mogą go przyjąć na oddział. W razie co spakowaliśmy mu najpotrzebniejsze rzeczy, jeśli okazałoby się, że odrazu go przyjmą...
    Trzymam kciuki za Twojego tatę.
    Stresujący czas u Was, pamiętaj też o sobie na ile to możliwe.
    Oby wszystko poszło dobrze!

    DreamBee, Elena20 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ