X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe testowanie
Odpowiedz

Wrześniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:16

  • Ma_ho Ekspertka
    Postów: 155 120

    Wysłany: 7 września 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Witam po krótkiej przerwie Chciałam na spokojnie, bez nerwow dotrwać do owulacji no i jestem znowu z wami Tylko tego spokoju brak Dziś na USG jajeczko 23mm czyli zaraz powinno pęknąć Ale co z tego skoro w macicy mam jakiegoś polipa 😱 Miał ktoś z tym do czynienia? Czy to definitywnie wyklucza możliwość zagnieżdżenia się jajeczka?

    W wolnej chwili postaram się nadrobić wszystkie posty Mam nadzieję że są już pierwsze szczęśliwe z pozytywnymi testami

  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 7 września 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    A w jakiej branży pracujesz?

    Sprzedaż powiedzmy, tylko tym razem mam wprowadzić produkt na polski rynek sama więc duża odpowiedzialność.

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 7 września 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ale jednak tempke mierzylas, czyli co odpuściłas sexy pod dyktando ale suple i tempki pilnowałas?

    Tempke mierzyłam ale od czapy nie o konkretnej godzinie, bardziej z ciekawości czystej czy owu będzie (chyba już przyzwyczajenie). Supli nie brałam bo mi się skończyły i nie dokupiłam. Sexy tylko kiedy ochota no i już na pewno, żadnych testów 9,10,11 dpo żeby szukać cienia.

    Nona, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • Ma_ho Ekspertka
    Postów: 155 120

    Wysłany: 7 września 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Karolllla no to dałaś nam mega nadzieje 😊 gratuluję ciąży 😊 mi dziś owulak wyszedł pozytywny, ale się nie nastawiam że coś wyjdzie w tym cyklu... W ogóle nie wiem czy wierzyć tym testom facelle po tych opiniach że ciążowe z tej firmy wychodzą fałszywie pozytywne... Może owulaki też tak mają...
    Hej Justyna My znowu idziemy łeb w łeb z owulacja I powiem ci że te testy Lh to tylko w głowie mieszają Moje jajko dziś 23mm czyli zaraz pęka a testy ciągle negatywne I bądź tu człowieku mądry

  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 7 września 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzbroiłam się w testy i czekam do wtorku :) w ogóle jestem chyba fenomenem w Rossmannie, bo przeważnie kupuję test i podpaski ^^

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolllla wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam Was od 14 miesięcy czyli od czasu mojego poronienia (zaszłam wtedy w 1 cs) przeżyłam dramat ale to chyba jak każda, która to przeszła. Miałam łyżeczkowanie i miało pójść gładko później. Lekarz pozwolił szybko się starać.
    Tak minęło 14 miesięcy i nic. Zaczęłam Was czytać mierzyć temp itd. zawsze kochaliśmy się w owu i nic, kompletnie.
    Pisze do Was żeby dać nadzieję i potwierdzić regułę, zajmij się czymś innym, a zajdziesz. Wiedziałam, że stracę prace w tym roku bo były cięcia wiec ciśnienie żeby zajść - dupa. Straciłam prace, znalazłam teraz nową super płatną i rozwojową. I właśnie teraz odpuściłam, w sierpniu miałam pogrzeb i same dramaty w rodzinie, kochaliśmy się jak nigdy w pierwszy dzień okresu i później jakoś jeszcze ze dwa trzy razy, a w tygodniu przed owu miałam pogrzeb i do tego zapalenie jakieś więc nic nie robiliśmy i wiedziałam, że przegapimy owu. We wrześniu miałam umówione SonoHSG i co? I jestem w 5 tygodniu ciąży! 🙈 Ja nie wiem kiedy, nie wiem jak, książkowo 3 dni po terminie miesiączki dwie grube krechy i beta 966! Dziewczyny ja się popłakałam w pierwszej chwili bo chciałam okres dostać bo ta praca itd. Cały rok szukania cieni cienia cienia cieni i bach.
    Chyba serio trzeba odpiąć głowę choć w to nie wierzyłam. Obawa jest po tamtym poronieniu ale głowę zajmuje nowa praca od poniedziałku wiec mam nadzieje, ze będzie ok. Trzymam za Was kciuki!!!
    Gratuluje super wiadomosc.
    Co do kubeczka a jak z rozmaiarami chcialam tego sprobowac podczas okresu ale nie bardzo wiem jak :/

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 7 września 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_ho wrote:
    Hej Justyna My znowu idziemy łeb w łeb z owulacja I powiem ci że te testy Lh to tylko w głowie mieszają Moje jajko dziś 23mm czyli zaraz pęka a testy ciągle negatywne I bądź tu człowieku mądry
    No ja dziś ile śluzu miałam..... Tak koło południa..... Dawno tyle go nie było.. I to taki mega płodny......... Więc chyba owulka się zbliża... Ale na testowanie się nie zapisuje bo nie będę chyba testować w tym cyklu przed terminem @...

    Nona lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 7 września 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolllla wrote:
    Tempke mierzyłam ale od czapy nie o konkretnej godzinie, bardziej z ciekawości czystej czy owu będzie (chyba już przyzwyczajenie). Supli nie brałam bo mi się skończyły i nie dokupiłam. Sexy tylko kiedy ochota no i już na pewno, żadnych testów 9,10,11 dpo żeby szukać cienia.
    Ogromnie gratuluje kreseczek 💕 chyba cos w tym jest bo jest na prawde milion historii gdzie para stara sie latami a gdy juz stwierdzaja ze to nie wyjdzie i odpuszczaja nagle widza pozytywny test.
    Tylko takie podejscie przychodzi niestety wiele wiele cykli pozniej, albo w okresie zawirowan w zyciu kiedy tez zwykle nie jest latwo. Ciezko jest chciec mniej czegos czego w zyciu najbardziej pragniesz 🙄

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 7 września 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Gratuluje super wiadomosc.
    Co do kubeczka a jak z rozmaiarami chcialam tego sprobowac podczas okresu ale nie bardzo wiem jak :/

    Tutaj zależy jakiego wzrostu jesteś i czy rodziłaś zazwyczaj na opakowaniu jest pomocna ściąga jak dobrać rozmiar do siebie :)

    Ignissa lubi tę wiadomość

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Nadziana Przyjaciółka
    Postów: 86 155

    Wysłany: 7 września 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene28 wrote:
    Uzbroiłam się w testy i czekam do wtorku :) w ogóle jestem chyba fenomenem w Rossmannie, bo przeważnie kupuję test i podpaski ^^

    Jak tam w ogóle? Mnie śluz zalewa więc czekam tylko na @ raczej nie mam po co testować we wtorek. I patrzę już na kolejny cykl z tego nici, tak czuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Tutaj zależy jakiego wzrostu jesteś i czy rodziłaś zazwyczaj na opakowaniu jest pomocna ściąga jak dobrać rozmiar do siebie :)
    167 nie rodzilam

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 7 września 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    167 nie rodzilam

    Z tego co w rossmanie jest facell czy jakoś tak to „s” będzie bo taki mam ale przy innych musisz sprawdzić na opakowaniu :)

    Samosiowa88, Ignissa lubią tę wiadomość

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3532

    Wysłany: 7 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja o tym kubku gdzieś czytałam i w sumie ciwkawy temat. Może przetestuję.

    Ja jestem na etapie kupowania prezentu na chrzest mojego partnera bratanka więc jestem w raju :) znalazłam świetna poduszkę personalizowana na str Bobo Bum. A polubiłam ja sobie na fb na przyszłość. Maja piękne rzeczy ❤️❤️

    Ja testuje w czwartek piątek. W pon podjadę sobie po testy. A czuję się ogólnie dobrze. Nic nie wskazuje ani na okres ani na ciąże :)

    Pije sobie właśnie lampkę winę i siedzimy z moim i chillujemy a za jakąś godz lecimy na urodziny niespodzianke do. Mojego Brata :)

    Nona, Anka13 lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 7 września 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja o tym kubku gdzieś czytałam i w sumie ciwkawy temat. Może przetestuję.

    Ja jestem na etapie kupowania prezentu na chrzest mojego partnera bratanka więc jestem w raju :) znalazłam świetna poduszkę personalizowana na str Bobo Bum. A polubiłam ja sobie na fb na przyszłość. Maja piękne rzeczy ❤️❤️

    Ja testuje w czwartek piątek. W pon podjadę sobie po testy. A czuję się ogólnie dobrze. Nic nie wskazuje ani na okres ani na ciąże :)

    Pije sobie właśnie lampkę winę i siedzimy z moim i chillujemy a za jakąś godz lecimy na urodziny niespodzianke do. Mojego Brata :)

    A kiedy termin planowanej @?
    Jak zdecydujesz się spróbować z kubeczkiem daj znać proszę w temacie do tego stworzonym :) bardzo bym chciała zrobić tam mini statystyki/spis z tym związany :)
    Ale nie ukrywam że mam nadzieje że się wam udało tym razem ☺️

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 7 września 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziana wrote:
    Jak tam w ogóle? Mnie śluz zalewa więc czekam tylko na @ raczej nie mam po co testować we wtorek. I patrzę już na kolejny cykl z tego nici, tak czuję

    U mnie robi się susza, więc też coraz mniej liczę na ten cykl, bo tak mam zawsze na okres. Wczoraj miałam okropne bóle podbrzusza, ale dziś się wyciszyły. Nie nakręcam się i cierpliwie czekam, a co będzie to będzie;) niczego już nie zmienimy. Poza tym niezmiennie jak w ciągu całego tygodnia zmęczona jestem popołudniami jakbym w kopalni co najmniej pracowała.. teraz też ledwo na oczy patrzę i myślę, że muszę zrobić badania krwi. W nocy za to nie mogę spać i męczę się wolnym upływem czasu...

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • Malinka96 Przyjaciółka
    Postów: 69 59

    Wysłany: 7 września 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Gratuluję wszystkim dziewczynom w ciąży! Za resztę trzymam ogromne kciuki! ❤️

    U mnie jest podejrzenie endometriozy jelita grubego. Wraz z okresem krwawię stamtąd... Będę musiała się wstrzymać póki nie zrobię kolonoskopi...

    Życzę wam samych bezproblemowych ciąż i łatwych rozwiązań.
    I tym samym żegnam się z wami. 😚

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2943 3532

    Wysłany: 7 września 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    A kiedy termin planowanej @?
    Jak zdecydujesz się spróbować z kubeczkiem daj znać proszę w temacie do tego stworzonym :) bardzo bym chciała zrobić tam mini statystyki/spis z tym związany :)
    Ale nie ukrywam że mam nadzieje że się wam udało tym razem ☺️
    Termin mam na piątek trzynastego 😂😂😂

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 7 września 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka96 wrote:
    Hej :)

    Gratuluję wszystkim dziewczynom w ciąży! Za resztę trzymam ogromne kciuki! ❤️

    U mnie jest podejrzenie endometriozy jelita grubego. Wraz z okresem krwawię stamtąd... Będę musiała się wstrzymać póki nie zrobię kolonoskopi...

    Życzę wam samych bezproblemowych ciąż i łatwych rozwiązań.
    I tym samym żegnam się z wami. 😚

    Dużo zdrówka dla Ciebie i wracaj do nas szybko z dobrymi nowinami 😊

    Malinka96 lubi tę wiadomość

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 7 września 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Ogromnie gratuluje kreseczek 💕 chyba cos w tym jest bo jest na prawde milion historii gdzie para stara sie latami a gdy juz stwierdzaja ze to nie wyjdzie i odpuszczaja nagle widza pozytywny test.
    Tylko takie podejscie przychodzi niestety wiele wiele cykli pozniej, albo w okresie zawirowan w zyciu kiedy tez zwykle nie jest latwo. Ciezko jest chciec mniej czegos czego w zyciu najbardziej pragniesz 🙄


    Dokładnie i to też nie jest tak, że nic kompletnie o tym nie myślałam, bo jako kobiety wiemy, że tak się nie da, ale ewidentnie nie stawianie co miesiąc ciąży jako priorytetu życiowego pomaga. Też już wariowałam przez ten rok i szukałam każdego objawu zaraz po owu 🤦🏼‍♀️
    Dlatego chciałam się podzielić historią. Zwłaszcza, że przy regularnych cyklach 30 dniowych musiałam zajść między 1 a 11 dniem cyklu, a owu miałam ok 16-17 dnia do tej pory. Więc fizjologia robi nam psikusy ;)

    Nona, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0a42gt09gc.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ