X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 25 września 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Na usg dopochwowym nie wykryto nawet pęcherzyka :( jeżeli beta będzie rosła a za 3 tygodnie nie będzie widac na Usg to będzie ciaza pozamaciczna :( siedzę w samochodzie i wyje jak wilk....


    spokojnie, urosnie i bedzie ok :) moja 2 ciaza i nic nie było, po 3 tyg serducho a teraz ma 3.5 roku :)



  • paulen Przyjaciółka
    Postów: 104 93

    Wysłany: 25 września 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zmienię ginekologa. Bo szczerze powinien mi to powiedzieć, a nie straszyć :( postanowienie - wyluzować się, dbać o siebie i zażywać kwas foliowy :)

    anagallis lubi tę wiadomość

    Pierwsze dziecko: 2 cs ❤️23.09.2017 - dwie kreski
    3jgxhqvkndjen7wy.png

    20170805580122.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 września 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Chyba zmienię ginekologa. Bo szczerze powinien mi to powiedzieć, a nie straszyć :( postanowienie - wyluzować się, dbać o siebie i zażywać kwas foliowy :)
    Brawo !

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 25 września 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień. Nie rozumiem, czy chciał Cię nastraszyć, czy co. Może tak lubi :P

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 25 września 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie też myślę że warto zmienić lekarza. Lekarz powinien wiedzieć że w ciąży bardzo wazny jest spokój i możliwie mało nerwów, a takimi "tekstami" nerwów raczej Ci nie zmniejszył, a dodał.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 25 września 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Chyba zmienię ginekologa. Bo szczerze powinien mi to powiedzieć, a nie straszyć :( postanowienie - wyluzować się, dbać o siebie i zażywać kwas foliowy :)
    Szczerze mówiąc, to nie wiem co na tym USG chciał zobaczć Twój ginekolog... chyba kokosa. Nie ma szans, żeby na takim sprzęcie zobaczyć taką kropeczkę. U mojego męża nie widzieli kamienia nerkowego 2 cm XD
    Bądź spokojna i dbaj o siebie :*

    mi88 lubi tę wiadomość

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 25 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Dzień dobry Paniom :*

    Ja wstałam, jade na bete i potem do pracy.

    Miałam wczoraj wątpliwości co do moich bladzioszków, ale teraz wyszła piękna druga kreska ;)

    Odezwę się po wynikach z bety. Trzymajcie kciuki :*
    A tak panikowałaś! :) Wiedziałam, że będzie dobrze! :) Wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 25 września 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja po nadrobieniu kilku stron :D Paulen, naprawdę wielka przejmowaczka z Ciebie :( Jak moja przyjaciółka - ciągle ją coś martwi i często płacze. Przecież tak bardzo chciałaś tego dzieciątka... Pomyśl, jakie szczęście Cię spotkało :) Teraz dużo od Ciebie zależy - od Twojej diety, nastawienia, humoru. Dziecko wszystko wchłania i przejmuje od Ciebie, więc... chyba chciałabyś, żeby się uśmiechało w brzuchu? :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • paulen Przyjaciółka
    Postów: 104 93

    Wysłany: 25 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę wtulona w męża i jem czekoladę :D muszę wyluzować dla naszej fasolki ukrytej :) pójdę prywatnie do Pani ginekolog, która prowadziła już dwie ciąże mojej koleżanki. Ponoć ma bardzo dobry sprzęt i odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości :) ale to dopiero gdzieś 9 października :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 16:53

    Kasiulka90, nadzieja73 lubią tę wiadomość

    Pierwsze dziecko: 2 cs ❤️23.09.2017 - dwie kreski
    3jgxhqvkndjen7wy.png

    20170805580122.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 września 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się zielono pod koniec września robi poprosimy potem o przesłanie wiruskow na październik :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 25 września 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka, ale nie dziwię się, że paulen się przestraszyła, skoro lekarz ją nastraszył.
    My tu w dużej części siedzimy od dawna, mamy w głowie już wiele opisów dziewczyn, które krok po kroku pisały, jaka beta, co widać na USG itp itd. Ale jak ktoś nie siedział długo na forum i usłyszy od lekarza, że nic nie widać i możliwa ciąża pozamaciczna, to oczywiste, że to szok. To lekarze są od tego, żeby wiedzieć, radzić i pocieszać, a my tę wiedzę mamy niejako ponadplanowo :)
    Paulen, obsmaruj lekarza w internecie :P Ja i pewnie wiele osób przed pójściem do lekarza czytamy opinie, więc w razie czego ostrzeżesz nas przed nim :D
    Ale za płakanie z powodu bety powyżej 100 14dpo, to Ci oficjalnie muszę pogrozić palcem :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 września 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Leżę wtulona w męża i jem czekoladę :D muszę wyluzować dla naszej fasolki ukrytej :) pójdę prywatnie do Pani ginekolog, która prowadziła już dwie ciąże mojej koleżanki. Ponoć ma bardzo dobry sprzęt i odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości :) ale to dopiero gdzieś 9 października :)
    To jakiś pizdus a nie lekarz.Jak tak można zmień lekarza i go olej. Na innej grupie mamy dziewczynę której lekarz tez powiedział ze ma wrócić do domu bo beta jaka miała nie rokuje i sama się oczyści dziewczyna załamana a dzisiaj właśnie poznała płeć dziecka to dziewczynka lekarz się wtedy pomylił a ona wypłakała morze łez.Idz 9 października do innego lekarza a teraz odpoczywaj luzuj i się nie denerwuj :) Moja gin tez uważa, ze sprzet wczesnej ciąży nie będzie widział nawet najlepszy jedyne co można podpatrzeć , ale to tez tak z ciekawości jak się ma endomentrium czy jest grube, ale to tez nic nie oznacza :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • paulen Przyjaciółka
    Postów: 104 93

    Wysłany: 25 września 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Kasiulka, ale nie dziwię się, że paulen się przestraszyła, skoro lekarz ją nastraszył.
    My tu w dużej części siedzimy od dawna, mamy w głowie już wiele opisów dziewczyn, które krok po kroku pisały, jaka beta, co widać na USG itp itd. Ale jak ktoś nie siedział długo na forum i usłyszy od lekarza, że nic nie widać i możliwa ciąża pozamaciczna, to oczywiste, że to szok. To lekarze są od tego, żeby wiedzieć, radzić i pocieszać, a my tę wiedzę mamy niejako ponadplanowo :)
    Paulen, obsmaruj lekarza w internecie :P Ja i pewnie wiele osób przed pójściem do lekarza czytamy opinie, więc w razie czego ostrzeżesz nas przed nim :D
    Ale za płakanie z powodu bety powyżej 100 14dpo, to Ci oficjalnie muszę pogrozić palcem :D


    A do tego ginekologa chodzę od lat! Mi88 - nie bede panikować już z powodu bety chyba, że będzie spadek :) kolejna beta 9 października wiec na razie wierze dzięki Wam, że będzie dobrze ;*

    Pierwsze dziecko: 2 cs ❤️23.09.2017 - dwie kreski
    3jgxhqvkndjen7wy.png

    20170805580122.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 września 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Leżę wtulona w męża i jem czekoladę :D muszę wyluzować dla naszej fasolki ukrytej :) pójdę prywatnie do Pani ginekolog, która prowadziła już dwie ciąże mojej koleżanki. Ponoć ma bardzo dobry sprzęt i odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości :) ale to dopiero gdzieś 9 października :)
    No i 9.10 jest. Kropeczka na pewno juz bedzie. Teraz spokoj. Czekoladę też jedz na luzie poki mozesz;p;p;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 25 września 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Ale się zielono pod koniec września robi poprosimy potem o przesłanie wiruskow na październik :)
    chciałabym podtrzymać ten trend :) nie mogę doczekać się jutra XD

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 25 września 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eel powodzenia :) Dobra passa się utrzymuje, więc dobry znak dla Ciebie ;)

    eel lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 25 września 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już mi nawet przemkneła myśl, żeby próbować dziś wieczorem, ale to chyba mija się z celem skoro jest 11 dpo :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 17:46

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 września 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    już mi nawet przemkneła myśl, żeby próbować dziś wieczorem, ale to chyba mija się z celem skoro jest 11 dpo :P
    testuj tylko z porannego moczu. powodzenia!

    eel lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 25 września 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki mam plan! :D

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • anagallis Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 25 września 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    chciałabym podtrzymać ten trend :) nie mogę doczekać się jutra XD

    też jutro testuje przed odstawieniem Duphastonu - mam nadzieję, że obie trend podtrzymamy :) Powodzenia :)

    eel lubi tę wiadomość

    PCOS, io, hashimoto
    17 cykl starań - szczęśliwy (Gonal F) :)
    2nn33e3ks70huhws.png

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ