Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • anecz_kaa Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Na usg dopochwowym nie wykryto nawet pęcherzyka :( jeżeli beta będzie rosła a za 3 tygodnie nie będzie widac na Usg to będzie ciaza pozamaciczna :( siedzę w samochodzie i wyje jak wilk....

spokojnie, urosnie i bedzie ok :) moja 2 ciaza i nic nie było, po 3 tyg serducho a teraz ma 3.5 roku :)

• paulen Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zmienię ginekologa. Bo szczerze powinien mi to powiedzieć, a nie straszyć :( postanowienie - wyluzować się, dbać o siebie i zażywać kwas foliowy :)

anagallis lubi tę wiadomość

Pierwsze dziecko: 2 cs ❤️23.09.2017 - dwie kreski
    3jgxhqvkndjen7wy.png

20170805580122.png
  • edwarda20 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Chyba zmienię ginekologa. Bo szczerze powinien mi to powiedzieć, a nie straszyć :( postanowienie - wyluzować się, dbać o siebie i zażywać kwas foliowy :)
    Brawo !

dqprqps6kaqxmc83.png
  • mi88 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień. Nie rozumiem, czy chciał Cię nastraszyć, czy co. Może tak lubi :P

qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Paulinaaa Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie też myślę że warto zmienić lekarza. Lekarz powinien wiedzieć że w ciąży bardzo wazny jest spokój i możliwie mało nerwów, a takimi "tekstami" nerwów raczej Ci nie zmniejszył, a dodał.

f2w3yx8d4t3m5xdt.png

wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

Teraz udało się w 10 cs <3 Czekamy ! <3 Oby było wszystko dobrze do samego końca, 17.03 - Beta hcg 450 <3
  • eel Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Szczerze mówiąc, to nie wiem co na tym USG chciał zobaczć Twój ginekolog... chyba kokosa. Nie ma szans, żeby na takim sprzęcie zobaczyć taką kropeczkę. U mojego męża nie widzieli kamienia nerkowego 2 cm XD
    Bądź spokojna i dbaj o siebie :*

mi88 lubi tę wiadomość

26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Dzień dobry Paniom :*

Ja wstałam, jade na bete i potem do pracy.

Miałam wczoraj wątpliwości co do moich bladzioszków, ale teraz wyszła piękna druga kreska ;)

Odezwę się po wynikach z bety. Trzymajcie kciuki :*
    A tak panikowałaś! :) Wiedziałam, że będzie dobrze! :) Wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie :)

mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja po nadrobieniu kilku stron :D Paulen, naprawdę wielka przejmowaczka z Ciebie :( Jak moja przyjaciółka - ciągle ją coś martwi i często płacze. Przecież tak bardzo chciałaś tego dzieciątka... Pomyśl, jakie szczęście Cię spotkało :) Teraz dużo od Ciebie zależy - od Twojej diety, nastawienia, humoru. Dziecko wszystko wchłania i przejmuje od Ciebie, więc... chyba chciałabyś, żeby się uśmiechało w brzuchu? :)

jagodowa91 lubi tę wiadomość

mhsvcbxmf17updrl.png
  • paulen Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę wtulona w męża i jem czekoladę :D muszę wyluzować dla naszej fasolki ukrytej :) pójdę prywatnie do Pani ginekolog, która prowadziła już dwie ciąże mojej koleżanki. Ponoć ma bardzo dobry sprzęt i odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości :) ale to dopiero gdzieś 9 października :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 16:53

Kasiulka90, nadzieja73 lubią tę wiadomość

3jgxhqvkndjen7wy.png

20170805580122.png
  • Ineczka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się zielono pod koniec września robi poprosimy potem o przesłanie wiruskow na październik :)

jagodowa91 lubi tę wiadomość

v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • mi88 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka, ale nie dziwię się, że paulen się przestraszyła, skoro lekarz ją nastraszył.
    My tu w dużej części siedzimy od dawna, mamy w głowie już wiele opisów dziewczyn, które krok po kroku pisały, jaka beta, co widać na USG itp itd. Ale jak ktoś nie siedział długo na forum i usłyszy od lekarza, że nic nie widać i możliwa ciąża pozamaciczna, to oczywiste, że to szok. To lekarze są od tego, żeby wiedzieć, radzić i pocieszać, a my tę wiedzę mamy niejako ponadplanowo :)
    Paulen, obsmaruj lekarza w internecie :P Ja i pewnie wiele osób przed pójściem do lekarza czytamy opinie, więc w razie czego ostrzeżesz nas przed nim :D
    Ale za płakanie z powodu bety powyżej 100 14dpo, to Ci oficjalnie muszę pogrozić palcem :D

qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ineczka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    Leżę wtulona w męża i jem czekoladę :D muszę wyluzować dla naszej fasolki ukrytej :) pójdę prywatnie do Pani ginekolog, która prowadziła już dwie ciąże mojej koleżanki. Ponoć ma bardzo dobry sprzęt i odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości :) ale to dopiero gdzieś 9 października :)
    To jakiś pizdus a nie lekarz.Jak tak można zmień lekarza i go olej. Na innej grupie mamy dziewczynę której lekarz tez powiedział ze ma wrócić do domu bo beta jaka miała nie rokuje i sama się oczyści dziewczyna załamana a dzisiaj właśnie poznała płeć dziecka to dziewczynka lekarz się wtedy pomylił a ona wypłakała morze łez.Idz 9 października do innego lekarza a teraz odpoczywaj luzuj i się nie denerwuj :) Moja gin tez uważa, ze sprzet wczesnej ciąży nie będzie widział nawet najlepszy jedyne co można podpatrzeć , ale to tez tak z ciekawości jak się ma endomentrium czy jest grube, ale to tez nic nie oznacza :)

v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • paulen Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Kasiulka, ale nie dziwię się, że paulen się przestraszyła, skoro lekarz ją nastraszył.
    My tu w dużej części siedzimy od dawna, mamy w głowie już wiele opisów dziewczyn, które krok po kroku pisały, jaka beta, co widać na USG itp itd. Ale jak ktoś nie siedział długo na forum i usłyszy od lekarza, że nic nie widać i możliwa ciąża pozamaciczna, to oczywiste, że to szok. To lekarze są od tego, żeby wiedzieć, radzić i pocieszać, a my tę wiedzę mamy niejako ponadplanowo :)
    Paulen, obsmaruj lekarza w internecie :P Ja i pewnie wiele osób przed pójściem do lekarza czytamy opinie, więc w razie czego ostrzeżesz nas przed nim :D
    Ale za płakanie z powodu bety powyżej 100 14dpo, to Ci oficjalnie muszę pogrozić palcem :D

A do tego ginekologa chodzę od lat! Mi88 - nie bede panikować już z powodu bety chyba, że będzie spadek :) kolejna beta 9 października wiec na razie wierze dzięki Wam, że będzie dobrze ;*

3jgxhqvkndjen7wy.png

20170805580122.png
  • edwarda20 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulen wrote:
    No i 9.10 jest. Kropeczka na pewno juz bedzie. Teraz spokoj. Czekoladę też jedz na luzie poki mozesz;p;p;p

dqprqps6kaqxmc83.png
  • eel Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Ale się zielono pod koniec września robi poprosimy potem o przesłanie wiruskow na październik :)
    chciałabym podtrzymać ten trend :) nie mogę doczekać się jutra XD

26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eel powodzenia :) Dobra passa się utrzymuje, więc dobry znak dla Ciebie ;)

eel lubi tę wiadomość

mhsvcbxmf17updrl.png
  • eel Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    już mi nawet przemkneła myśl, żeby próbować dziś wieczorem, ale to chyba mija się z celem skoro jest 11 dpo :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 17:46

26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • edwarda20 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    już mi nawet przemkneła myśl, żeby próbować dziś wieczorem, ale to chyba mija się z celem skoro jest 11 dpo :P
    testuj tylko z porannego moczu. powodzenia!

eel lubi tę wiadomość

dqprqps6kaqxmc83.png
  • eel Przyjaciółka

Wysłany: 25 września 2017, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki mam plan! :D

26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • anagallis Koleżanka

Wysłany: 25 września 2017, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    chciałabym podtrzymać ten trend :) nie mogę doczekać się jutra XD

też jutro testuje przed odstawieniem Duphastonu - mam nadzieję, że obie trend podtrzymamy :) Powodzenia :)

eel lubi tę wiadomość

PCOS, io, hashimoto
    17 cykl starań - szczęśliwy (Gonal F) :)
    2nn33e3ks70huhws.png

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego