X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 4 września 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naacia, to korzystaj :D Pogoda sprzyjająca spaniu;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Dziewczyny owulacja mnie zaskoczyla. Pojawila sie dwa dni wczesniej.I mam do Was pytanie: sluz rozciagliwy zobaczlam 12 dc ( gdzies ok 11 przed poludniem) a seks byl dopiero o 22. Wczesniej w tym cyklu nie bylo współżycia ( pierwszy byl w 12dc o 22). Czy zakladajac ze owu byla w poludnie ten seks byl za pozno?

    Zadni lekarze nie rekomendują serduszkowania tylko w dniu owulacji, bo wlasnie mozna ją przegapić. Mnie wszyscy mowili, lekarze, starsze kolezanki z pracy itp, zeby po prostu sie kochac po okresie, co 2-3 dni. Nawet jesli przegapisz owulacje (i nie bedzie wtedy serduszka), to plemniki zostaja w tobie i mogą po prostu czekac na jajeczko :)

    MałaMi90, Magda - mbc, Sung lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 września 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jak tam poniedziałek? :)

    U mnie dziś fajna pogoda - świeci słońce i nie pada. Po pracy skocze sobie z psem na długi spacer :) Mój pies (na szczęście ;)) nie lubi spacerować w deszczu :P

    Ja dziś dostałam @ więc po miesiączce działam, tak jak pisze edwarda, serduszkowanie co drugi dzień :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 4 września 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pada. Wracam właśnie od lekarza. Czekam na autobus i do domu na drzemkę. Coś słabo się ostatnio czuję

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 4 września 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie zerknąć na moj wykres ? myslicie ze jest szansa , że mogło sie udac ? ja na moje obserwacje to owu wystapiła dzień później nic wskazuje wykres , ale kto wie .. chyba zwariuje od tej niepewnosci .

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 4 września 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek, ja się wykresami już nie sugeruje ;-) szansa jest zawsze ale tak wcześnie ciężko stwierdzić :-) Kiedy masz termin@ ?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 4 września 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15-16.09 dopiero . :(

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 4 września 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek, niestety teraz najgorsze czekanie, trzeba uzbroić się w cierpliwość :-*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 4 września 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczęta, mam pytanie z innej beczki - odnośnie testów owulacyjnych. Wiemy, że nawet jeśli wyjdą dwie kreski to nie ma pewności że była owulacja. Był tylko wyrzut LH. I jeśli nie będzie w cyklu wogóle tych dwóch kresek mam pewność że cykl był bezowulacyjny?
    Inna sprawa - czy któraś z Was robiła badania mutacji MTHFR? Czy wystarczy zrobić te badania ze śliny ze strony testdna.pl? Mój lekarz ginekolog sugerował, że dobrze bym te badania zrobiła, ale żeby je zrobić kazał mi najpierw iść do hematologa, że on nie wie jakie te badania MTHFR robić, on tylko interpretuje uzyskane wyniki.

    21-07-2017 [*] 9 tc
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 4 września 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki powinien byc wynik progesteronu w 5/7 dpo zalezy czy wdl lekarza (7dpo) czy tutaj programu (5dpo) ?????

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 września 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Dziewczyny jaki powinien byc wynik progesteronu w 5/7 dpo zalezy czy wdl lekarza (7dpo) czy tutaj programu (5dpo) ?????

    Jeśli lekarz stwierdził owulacje wczesniej raczej bym jego zdaniem sie zasugerowała. Program moze sie pomylić. A poziom progesteronu powinien byc powyżej 10/15 (rozne opinie) zeby była mowa o owulacji ;) a Ty jaki masz wynik?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 4 września 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek, to teraz duuużo cierpliwości i spokoju, bo jeżeli się udało, to spokój jest jak najbardziej wskazany :) my zaczynamy dzisiaj drugi cykl starań i jak pisały dziewczyny wcześniej - nie będziemy czekać na owulkę, tylko co dwa dni serduszkowanie :)

    Magda - mbc, edwarda20 lubią tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 4 września 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tamtego dnia mam 16
    dzis tez robilam wynik sprawdze w srode i wtedy tez zrobie raz jeszcze

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 września 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    z tamtego dnia mam 16
    dzis tez robilam wynik sprawdze w srode i wtedy tez zrobie raz jeszcze

    Jeśli masz 16 to na pewno była owulka ;) jak zrobisz potrójny wynik to bedziesz widziała jaka tendencje ma czy wzrasta czy spada ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazuje mi wykres dzień przypuszczalnie płodny, a testy owulacyjne negatywne :(

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 4 września 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marya wrote:
    pokazuje mi wykres dzień przypuszczalnie płodny, a testy owulacyjne negatywne :(
    Wykres pokazuje wiecej niz 1 plodny dzien - u mnie podswietla kilkanascie mozliwych i zawsze ktorys sie pokrywa ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marya wrote:
    pokazuje mi wykres dzień przypuszczalnie płodny, a testy owulacyjne negatywne :(

    Wiesz co do końca nie można ufać ani wykresowi ani testom. Oba mogą okazać się wadliwe. Jeśli program wyznacza przypuszczalnie dni płodne to nie znaczy ze musi byc owulacja. Owulacja moze byc chwile pozniej a dni płodne ja poprzedzają ;) bardziej sugeruj sie śluzem i szyjką one Cię nie powinny okłamać :) no i jak pewnie tutaj zdążyłaś przeczytać na forum, nie ma co czekać typowo na owulacje zeby współżyć, warto regularnie, wtedy nie ominie się tego dnia ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 września 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie38 wrote:
    Hej Dziewczęta, mam pytanie z innej beczki - odnośnie testów owulacyjnych. Wiemy, że nawet jeśli wyjdą dwie kreski to nie ma pewności że była owulacja. Był tylko wyrzut LH. I jeśli nie będzie w cyklu wogóle tych dwóch kresek mam pewność że cykl był bezowulacyjny?
    Inna sprawa - czy któraś z Was robiła badania mutacji MTHFR? Czy wystarczy zrobić te badania ze śliny ze strony testdna.pl? Mój lekarz ginekolog sugerował, że dobrze bym te badania zrobiła, ale żeby je zrobić kazał mi najpierw iść do hematologa, że on nie wie jakie te badania MTHFR robić, on tylko interpretuje uzyskane wyniki.

    Dziewczyny z wątku "Dziewczyny z rocznika 86 o pierwsze dziecko" robily na pewno te badania i na biezaco o tym rozmawiaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 12:15

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 4 września 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Dziewczyny z wątku "Dziewczyny z rocznika 86 o pierwsze dziecko" robily na pewno te badania i na biezaco o tym rozmawiaja.
    dziękuję za podpowiedź :-)

    21-07-2017 [*] 9 tc
  • Tynka 89 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 4 września 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję @ Ale proszę o wpisanie na testowanie 30 września :) :) :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    7b5da9f492d80ba9da03c533717c0bc5.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ