X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 września 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w tym miesiącu dwa, wesela i zamierzam pić na nich normalnie. Nie jestem osobą, która dużo pije, raczej się nie upijam. Wczoraj spotkałam się z przyjaciółką i mimo że Almond pisała,że ona w 1 ciąży miała betę negatywną w 10dpo tak jak ja, to była w ciąży, jednak ja piłam normalnie :) nawet Wam zdradzę, że dobrze się wstawiłam. Dziecko nie weźmie od nas alko dopóki nie połaczy się z Tobą, czyli do ok. 8 tc :)

    Aife lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 2 września 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Mi - a masz jakieś objawy celiaki albo nietolerancji laktozy? To ogólnie trudno "przeoczyć"...
    Ciężko powiedzieć - od zawsze mam duży problem ze wzdęciami, często mam brzuch, jakbym była w zaawansowanej ciąży. I jak byłam malutka, w ogóle nie piłam krowiego mleka, wypluwałam je podobno, nawet rodzice o to pytali lekarza. Teraz po mleku czuję się różnie. Do tej pory traktowalam dietę bezglutenową i bez laktozy jako wymysł, który zdrowym ludziom może zaszkodzić - i mam tego świadomość, ale zaczęłam się poważnie zastanawiać, czy coś nie jest na rzeczy.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 września 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Ciężko powiedzieć - od zawsze mam duży problem ze wzdęciami, często mam brzuch, jakbym była w zaawansowanej ciąży. I jak byłam malutka, w ogóle nie piłam krowiego mleka, wypluwałam je podobno, nawet rodzice o to pytali lekarza. Teraz po mleku czuję się różnie. Do tej pory traktowalam dietę bezglutenową i bez laktozy jako wymysł, który zdrowym ludziom może zaszkodzić - i mam tego świadomość, ale zaczęłam się poważnie zastanawiać, czy coś nie jest na rzeczy.

    Mi moj mąz mial takie problemy zolądkowe. Zrobil test na celiakie, cos tam mu wyszlo podwyzszone, durna lekarka orzekla ze to celiakia, musielismy zmienic wszystko, cala kuchnie, diete, kupa pieniedzy na to jedzenie. Po 2-3 miesiacach problemy wrocily ze zdwojona sila. Szukal lekarzy i w koncu trafil na takiego, ktory specjalizuje sie w celiakii. Jak tylko zobaczyl jego wyniki badan powiedzial ze celiakii nie ma. Za to dobrze przebadal go na inne choroby tego typu i koniec koncow okazalo sie ze ma MEGA GIGA nietolerancję laktozy. Pobil rekord szpitala, w ktorym mial badanie. Zmiana diety, lactocontrol do kazdego posilku i jak nowonarodzony :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 września 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi - celiakia jest ciężką chorobą i od dziecka miałabyś dużo większe problemu. Tak na pocieszenie ;). Nietolerancja laktozy być może, ale często to nietolerancja pewnych białek z nabiału i nie wystasyrczy odstawienie laktozy. Ja nie toleruje czegoś w nabiale właśnie. Powodzenia z badaniami, ale ostrożnie bo to cięźki obszar, co zresztą przypadek męża Edwardy potwierdza ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picie jakiejkolwiek ilości alkoholu w ciąży jest moim zdaniem porażką. NIE MA bezpiecznej ilości. Tak samo z papierosami. 9 miesięcy to naprawdę nie problem, a jak ktoś ma problem, żeby nie pić, to ma problem z piciem ;)

    Ja idę na koniec kolejki. Wredna @ przyszła wczoraj. Może się wyrobię z testowaniem pod koniec września, więc zostaję z Wami.
    Kupiłam dziś wiesiołek, tylko nie wiem jak go pić, bo wszędzie jest o oeparolu, a ja kupiłam olej. W butelce.
    I koniczynę czerwoną, inozytol, do owulacji.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 września 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ale ja nie pytałam o picie alkoholu w ciąży i odpowiedzi tez nie tyczyły tego. Pytanie było czy spożywacie alkohol w oczekwianiu na testowanie. Osobiście też uważam, ze w ciąży (już stwierdzonej) picie alkoholu to głupota!!!

    Akceptacja!
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 września 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung dokładnie tak jak pisze Kal ;). Chodzi o czas kiedy się staramy. Który może trwać miesiąc ale może i kilka lat. Dlatego nie ma co się dać zwariować... ja po owulacji odstawiam, ale podobno wlasnie spokojnie nic się bie stanie jak się wypije do daty spodziewanej @. A późnej test i odstawka na 100% jak u wyszły dwie kreseczki!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 2 września 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dzisiaj po przytulaniu mój Ł. zauważył, że mój śluz wygląda jak krem...jest biały i gęsty... a to 10 dc... o co chodzi?? :( mam zwykle 28 dniowe cykle, więc za chwile owu...

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 września 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze kilka dni przed owu mam biały śluz, taki kremowy, pózniej się robi "śliski" i bardziej przezroczysty, więc może wszystko w normie? Do owu jeszcze 4 dni więc zobaczysz jak dalej będzie ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 3 września 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung.. zgadzam się z dziewczynami...nikt nie pisał o piciu alkoholu w ciąży... chodzi o starania.. jeśli będziemy się tak spinać i zachowywać jakbyśmy już były w ciąży...to zwariujemy i już wogole nic z tych staran nie wyjdzie ;) miłej niedzieli wszystkim...pomimo okropnej pogody;)

    Kitkat, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 3 września 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Miłej niedzieli ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!

    Ja jeszcze w lozku a tu juz 11!

    Slonce ladnie swieci to chyba czas wstawac :)

  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 3 września 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ja zawsze kilka dni przed owu mam biały śluz, taki kremowy, pózniej się robi "śliski" i bardziej przezroczysty, więc może wszystko w normie? Do owu jeszcze 4 dni więc zobaczysz jak dalej będzie ;)


    Uspokoiłaś mnie ;) zrobiłam tescik owu i wyszła mi taka blada krecha co chyba znaczy, ze owu nadchodzi...jakoś wyjątkowo bardzo liczę na ten cykl, nie wiem czemu, czuje wiekszą nadzieję ... za tydzień jadę do Szczawnicy, mam zamiar tam zupełnie wyluzować :P

    Jak Wasza niedziela? ja nadal w łóżku, z kawą :D

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas,dzis pada buu A ja drugi dzień @ wczoraj spoko A dziś powódź :'(
    Jutro chce zrobić badania prl w 3dc
    Cojeszcze mogę zbadać?

  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 3 września 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :-) u mnie zapowiada się spokojna i błoga niedziela :-) słoneczko ładnie świeci, młodszy synuś grzecznie śpi, ze starszym oglądamy bajki i zjadamy ciasteczka :-) M do wieczora w pracy więc dziś w planach całodzienna zabawa :-D

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 3 września 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry:-) ja tez dopiero wstaje, mialysmy seans bajkowy z Mloda w łózku:-)

    Zrezygnowałam z wcześniejszego testowania z racji tego ze nie mam kompletnie zadnych objawow ktore by mnie ku temu przekonywały, tylko ten bol piersi i uplawy duzo ale to pewnie nic. Dlatego zaczekam sobie do tego 7/8 jak w planach mialam jak @ nie przyjdzie :-) zwlaszcza ze dalej nje wiem czy jak owulka byla 4 dni wczesniej to czy okres bedzie wczesniej czy jednak nie, bo ja @ mam jak w zegarki co 30 dni. Juz sie nie nakręcam:-)

    Miłej Niedzieli dziewczyny:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 3 września 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie deszczowo, zimno i leniwie. Słoneczka w ogóle nie widać zza chmur :( @ już powoli znika, więc może zdążę zatestować jeszcze końcem września :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Tynka 89 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 3 września 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta!:) mnie po ponad tygodniowych plamieniavh w końcu wczoraj dopadła @ Ale myślę że złapie się jeszcze na testowanie ostatniego dnia września :) mi nie poszło Ale wy macie meldowac codzień II kreseczki :)

    7b5da9f492d80ba9da03c533717c0bc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole ja robilam prolaktyne, tsh, estradiol, lh i fsh. Prolaktyne bez obciazenia, tsh zwykle. Pamietaj zeby sie dzisiaj nie denerwowac, nie meczyc, nie uprawiac seksu i nie draznic sutkow. Masz byc wypoczeta bo inaczej prl bedzie zawyzona.

  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 3 września 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Nicole ja robilam prolaktyne, tsh, estradiol, lh i fsh. Prolaktyne bez obciazenia, tsh zwykle. Pamietaj zeby sie dzisiaj nie denerwowac, nie meczyc, nie uprawiac seksu i nie draznic sutkow. Masz byc wypoczeta bo inaczej prl bedzie zawyzona.


    Ja jak byłam na prolaktynie, to nawet miałam zabroniony prysznic części intymnych z rana... musisz być mega wyluzowana, bo na ten hormon dosłownie wszystko ma wpływ...

    Kiedyś będziemy mamami :)
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ