X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 2 września 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez przeskakuje na wrzesień, poproszę o wpisanie na 20stego ;)
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem, mam właśnie 10 dc, białey śluz, bardziej taki gęsty niestety :( coś tam zaczynam czuć lewy jajnik,zrobię koło 20 test owulacyjny i zobaczymy czy coś pokaże ;) właśnie zaczęłam urlop,więc niech to będzie dobry miesiąc

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek91 już wpisałam :) trzymam kciuki :)

    Dziewczyny u was dzisiaj też tak zimno? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 17:06

  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 2 września 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie strasznie zimno :( siedze pod kocem i pije juz herbatę... ponoć za tydzień znów ma być ładnie ;) idealna pogoda na przytulanie :D

    Zrobiłam test owu, wyszedł już cień kreski, więc zaczynam działać :)

    Naacia a skąd jesteś?

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 września 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Malinek91 już wpisałam :) trzymam kciuki :)

    Dziewczyny u was dzisiaj też tak zimno? :(

    też :(

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Holandii cieplutko :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 września 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczyny u was dzisiaj też tak zimno? :(
    niestety też... byłam z córą na rowerze to zmarzłam.... teraz robię placki ziemniaczane z gulaszem węgierskim.
    Mam jakieś złowróżebne przeczucie, ze z tego cyklu u mnie to będzie d**a blada.... czuję, ze @ się zbliża do tego dzisiaj mnie chyba pms dopadło wrrrrr... brak mi cierpliwości ehhh

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 września 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa miałąm Was pytać... czy jak się staracie o bobaska to czy pijecie w trakcie oczekiwania na restowanie alkohol np piwo lub wino? Nie pisze tu o żadnym upiciu się tylko np 1-2 piwa lub kilka lamoek wina?

    Akceptacja!
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 2 września 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita wrote:
    Poranna beta 42,25:)
    W czwartek o 18 była beta 13. Nie za szybki przyrost? Ponad trzykrotny w niecałe 48 godzin. Chyba, że na początku tak szybko rośnie (?)
    Bardzo dobry przyrost, na samym początku musi szybciej rosnąć :) Gratulacje!
    Przychodzę tu z wątku sierpniowego, świeżo po ciąży biochemicznej (ja akurat miałam bardzo marny przyrost bety). Jeszcze nie wiem, kiedy testuję, bo może mi się coś poprzesuwać, a dziś dopiero czwarty dzień cyklu. Jednak wiem, że nie będę czekać do dnia @, bo to zbyt stresujące dla mnie, to ciągle sprawdzanie, czy @ już jest.
    Mam mocne przeczucie, że się uda i że po biochemicznej mój organizm jest już nakręcony na ciążę :) Jednocześnie jestem w trakcie badań, bo chcę zrobić tyle, ile mogę, żeby sytuacja się nie powtórzyła.
    Planowałam odpocząć od forum i myślenia o dziecku, ale nie umiem :)
    Wszystkim życzę powodzenia!!!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 2 września 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    aaa miałąm Was pytać... czy jak się staracie o bobaska to czy pijecie w trakcie oczekiwania na restowanie alkohol np piwo lub wino? Nie pisze tu o żadnym upiciu się tylko np 1-2 piwa lub kilka lamoek wina?
    Podobno można i nie powinno zaszkodzić, ale ja dla spokoju w głowie piję kawę i alkohol do owulacji, potem już nie.
    Z tym alkoholem to zresztą nie do końca, bo rok temu odstawiłam całkiem, z wyjątkiem piwa bezalkoholowego (wcześniej piłam sporo, często kilka piw tygodniowo, więc chciałam się odtruć). Teraz, po biochemicznej, się zdenerwowałam i stwierdziłam, że mam dość i będę co jakiś czas piła piwo czy wino. Ale właśnie do owulacji.

    Za to po urlopie, za tydzień, planuję zacząć dietę bezglutenową i bez laktozy. Czytałam, że celiakia może mieć wpływ na poronienia, zrobiłam badanie i za dwa tygodnie wyniki, które powiedzą albo, że mogę mieć, albo że nie mam. I wtedy zdecyduję o kontynuacji diety.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 2 września 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    aaa miałąm Was pytać... czy jak się staracie o bobaska to czy pijecie w trakcie oczekiwania na restowanie alkohol np piwo lub wino? Nie pisze tu o żadnym upiciu się tylko np 1-2 piwa lub kilka lamoek wina?

    Ja tak,inaczej to chyba bym zwariowała, gdybym miała zachowywać się co cykl tak, jakbym już miała być w ciąży... poza tym gdzieś słyszałam, że w pierwszym miesiącu się nie wchłania :D

    Aife, Tynka 89 lubią tę wiadomość

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam poczytać artykuł Mamaginekolog, pisze tam, że alkohol czy antybiotyki nie szkodzą do dnia spodziewanej miesiączki :)

    https://mamaginekolog.pl/hipotetyczna-hania/

    mamaNika, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 2 września 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również polecam ten artykuł Mamyginekolog, jak i wszystkie inne :)

    klaudiaaa93 lubi tę wiadomość

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 2 września 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też sie zastanawiałam nad tym alkoholem, ale myślę że lampka wina nic złego nie zrobi :) w przyszlym tygodniu mam urodziny wiec na jedną sobie chyba pozwolę :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 2 września 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż sie tu nie udzielam to cały czas Was podczytuje. I za wszystkie trzymam kciuki. To forum chyba uzależnia... Szczególnie jak tak długo trzeba czekać czy @ przyjdzie czy nie...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od samego rana zimno, a wczoraj tak ciepło było nawet w nocy :( a jeszcze jakby tego było mało to jutro ma padać strasznie, masakra

    Ja podczas starań właściwie nie piję, czasem jak siedzimy w większym gronie to pozwalam sobie na jeden czy dwa kieliszki. Ogólnie to od jakiegoś czasu to nie ciągnie mnie do spożywania alkoholu. Zdecydowanie w ostatnim czasie wolę posiedzieć z herbatą z sokiem i cytryną :D

  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 2 września 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwone wino bardzo dobrze wpływa na endometrium....;) I to prawda co piszecie że do czasu miesiączki..i nawet trochę po dziecku to nie zaszkodzi..bez lampki wina w weekend chyba bym zwariowała po ciężkim tygodniu pracy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 18:48

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestalam pic jak zrobilam test i zobaczylam 2 kreski. A tak to maly drink albo piwo Radler z mala iloscia alko ;) nie dajmy sie zwariowac!

    Aife, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 września 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do owulacji można spokojnie, kolejny tydzien też, potem bym chyba wolała odstawić. Ja ogólnie do owulacji czasami wypije lampkę wina czerwonego czy szklankę cydru. Ale przed staraniami piłam raz na miesiąc albo i rzadziej więc teraz to tylko kwestia oceny czy owu buła czy nie jak mam ochotę ;)...
    Ja się we wtorek dowiem co z moim testowaniem, już się nie mogę doczekać żeby dowiedzieć się co i jak...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 września 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrzucam link do artykułu i którym wspomniały dziewczyny ;)
    https://mamaginekolog.pl/hipotetyczna-hania/

    Mi - a masz jakieś objawy celiaki albo nietolerancji laktozy? To ogólnie trudno "przeoczyć"...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Witch15 Ekspertka
    Postów: 190 295

    Wysłany: 2 września 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije do dwóch kresek

    Matka wiecznie walcząca
    Mama Olka przyszłego paleontologa i pogromcy cliperów

    ibm2upjyyg5fo9yf.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ