X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 7 września 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczyny, chyba zrezygnuję z testowania w tym cyklu. Do tej pory na testach owu miałam drugą kreskę, ale nie była ani takiej samej barwy jak ta kontrolna ani bardziej intensywna. A dziś już nie ma śladu po kresce. Totalna biel vizira..


    Hmm u mnie w sumie zawsze cos tam widac dziwne...

    z tego foto co dalas to jedynie 23dc wyglada na pozytywny

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też jak na moje oko to jedynie ten z 23dnia wyglada na pozytywny. Jeszcze ten śluz, rękę dałabym sibie obciąć że od kilku dni jest plodny. Wczoraj na papierze znalazlo sie go troche wiecej i doslownie taki rozciagliwy byl, ze trzymając papier sluzem do doly to tak się baaardzo ciągnął. Ehh masakra, juz nie wiem co robic.

    Myślałam, że dzięki tym testom będzie łatwiej a w sumie mam wrażenie że jest gorzej. Jeszcze te temperatury które w ogóle nie wskazują że owu mogła być. A jeśli faktycznie w tym cyklu się nie uda to odpuszczę. Nie będę mierzyć temp, sprawdzać śluzu itd. Ponowie może wtedy starania w listopadzie, grudniu.

  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 7 września 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny dziś miałam monitoring cyklu i mam dwa pęcherzyki 16 mm..w niedzielę mam zrobić zastrzyk z ovitrelle i serduszkowac od poniedziałku do środy... trzymajcie za mnie kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 15:59

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife, to działajcie! Trzymam kciuki! :*

  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 7 września 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Właśnie też jak na moje oko to jedynie ten z 23dnia wyglada na pozytywny. Jeszcze ten śluz, rękę dałabym sibie obciąć że od kilku dni jest plodny. Wczoraj na papierze znalazlo sie go troche wiecej i doslownie taki rozciagliwy byl, ze trzymając papier sluzem do doly to tak się baaardzo ciągnął. Ehh masakra, juz nie wiem co robic.

    Myślałam, że dzięki tym testom będzie łatwiej a w sumie mam wrażenie że jest gorzej. Jeszcze te temperatury które w ogóle nie wskazują że owu mogła być. A jeśli faktycznie w tym cyklu się nie uda to odpuszczę. Nie będę mierzyć temp, sprawdzać śluzu itd. Ponowie może wtedy starania w listopadzie, grudniu.
    Głowa do góry..testy mają pomagać a nie decydować o tym czy owu była... czasem jest tak że mogłaś przegapić moment kiedy były dwie mocne kreski... pamiętam cykle gdzie kreska była pozytywna dwa dni...a też takie kiedy kreska była mocna o godzinie np 16 a o 20 już słabsza dużo ( tak wiem jestem wariatka robiąc testy kilka razy dziennie...;) )

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 7 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfie wcale nie wariatka. Ja pierwszy raz w tym miesiącu wychwyciłam pozytywny robiąc kilka razy dziennie. Dopiero wczoraj wieczorem pozytywny i dziś też. Dodatkowo ból owulacyjny. A co... 30 sobie kupiłam w zestawie:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 17:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife wrote:
    Głowa do góry..testy mają pomagać a nie decydować o tym czy owu była... czasem jest tak że mogłaś przegapić moment kiedy były dwie mocne kreski... pamiętam cykle gdzie kreska była pozytywna dwa dni...a też takie kiedy kreska była mocna o godzinie np 16 a o 20 już słabsza dużo ( tak wiem jestem wariatka robiąc testy kilka razy dziennie...;) )
    Nie jesteś wariatką, też tak robiłam :) potrafię zrobić rano popoludniu i wieczorem :)

    Aife lubi tę wiadomość

  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 7 września 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)

    U mnie też dzisiaj już dzisiaj bladzioch na teście był, wczoraj piękna krecha wyszła chwileczkę po zamoczeniu testu :) Ale! mój mężczyzna chyba się przystesował wczoraj z powodu tego testu, bo w trakcie serduszkowania niestety stracił wzwód :( smutny jak nie wiem, nie odzywał się prawie..masakra :( myślicie, żejeśli udało się dzień rzed pozytywnym testem to może wystarczyć? i jeśli sprobujemy jeszcze dziś, dzień po pozytywnym teście? :(

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 września 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki, na moim teście owulacyjnym pisało że robić między 10-22. Najlepiej wieczorem (w przeciwieństwie do ciazowych) bo stężenie jest wtedy największe. Szkoda marnować testów kilka razy dziennie ;) aha i chyba 2 godziny przed nie wolno pić by nie rozzedzac moczu :) mam nadzieję ze pomoglam

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 września 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek owulacja jest 24-48h Po pozytywnym tescie. Działajcie dziś ;) ale nic biedakowi nie mów ;)

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 7 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW wrote:
    Malinek owulacja jest 24-48h Po pozytywnym tescie. Działajcie dziś ;) ale nic biedakowi nie mów ;)

    Nooo ani słówka. aż mi szkoda chłopaka było :P

    Aife lubi tę wiadomość

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 7 września 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj trochę temperatura spadła, mam nadzieję że jeszcze odbije w górę. Ogólnie to cały dzień bardzo źle się czuję. Wszystko mnie boli, w pracy to katastrofa, nie miałam siły do niczego. Wracając do domu kupiłam po drodze drugi test i go zaraz po wejściu do domu zrobiłam. Mym oczom ukazał się znowu piękny bladzioszek

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 7 września 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy któras z was zna sie może na obliczeniach do swiadczen socjalnych

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 7 września 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1981 wrote:
    Dzisiaj trochę temperatura spadła, mam nadzieję że jeszcze odbije w górę. Ogólnie to cały dzień bardzo źle się czuję. Wszystko mnie boli, w pracy to katastrofa, nie miałam siły do niczego. Wracając do domu kupiłam po drodze drugi test i go zaraz po wejściu do domu zrobiłam. Mym oczom ukazał się znowu piękny bladzioszek


    Kochana, myślę, że jeśli kolejny jest pozytywny, to śmiało można Ci gratulować!! jutro z rana leć na betę :D

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 7 września 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek 91 nie mam możliwości, nie mieszkam w Polsce.

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 7 września 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet prywatnie? to nie powinny być duże pieniążki

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 7 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny trzymam za was kciuki u mnie 9dc wiec nic się nie dzieje 15 września idę na hsg i w związku z tym mam pytanie czy po zabiegu można się starać zdania są podzielone ze promieniowanie itp a ja mam późno owulke wiec albo będę wtedy w trakcie albo przed i nie wiem co zrobić zapytam jeszcze mojej gin ale jestem ciekawa jak u was było kto miał hsg?

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 7 września 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek91 podejrzewam, że nawet prywatnie nie ma możliwości. Jutro dzwonię do gina i może uda się zrobić termin na przyszły tydzień

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 7 września 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Właśnie też jak na moje oko to jedynie ten z 23dnia wyglada na pozytywny. Jeszcze ten śluz, rękę dałabym sibie obciąć że od kilku dni jest plodny. Wczoraj na papierze znalazlo sie go troche wiecej i doslownie taki rozciagliwy byl, ze trzymając papier sluzem do doly to tak się baaardzo ciągnął. Ehh masakra, juz nie wiem co robic.

    Myślałam, że dzięki tym testom będzie łatwiej a w sumie mam wrażenie że jest gorzej. Jeszcze te temperatury które w ogóle nie wskazują że owu mogła być. A jeśli faktycznie w tym cyklu się nie uda to odpuszczę. Nie będę mierzyć temp, sprawdzać śluzu itd. Ponowie może wtedy starania w listopadzie, grudniu.
    Tez mam testy z allegro w zeszłym miesiącu owulke potwierdziła mi gin pokryło się to ze śluzem i skokiem temp.Tylko u mnie te testy działają tak ze nigdy nie mam drugiej kreski mocniejszej od testowej myślałam ze nie ma owu ale okazuje się ze w moim przypadku wystarczy ze się pojawi kreska normalnie kilka dni nie ma nic i nie musi być wcale mocniejsza od testowej po pozytywnym teście na drugi dzień rano miałam spadek temp śluz płodny w trzecim dniu temp poszła w górę może to coś pomoże :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 7 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula, pokażesz? :)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ