X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW może jeszcze nic straconego! Nadzieję trzeba mieć do końca! :)

    KAL to widzę, że nie tylko ze mną cykl lubi lecieć w kulki. Gdyby nie to że zaczęłam robić testy, też bym się zaraz zaczęła martwić co się dzieje

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 8 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka nie pochwaliłas sie jak tam po wizycie czy mi sie wydaje? nie umiem znaleźć :(

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 września 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja zaraz zbieram sie pod prysznic i ogarnac sie troche.potem mąż mawpasc na chwile z pracy i mnie podrzucic do córki szkoły aby ją odebrac po lekcjach.i z córa smigamy do miasta autobusem do endokrynologa i ginekologa zarazem na nasze wizyty kontrolne,a u niego zawsze mega kolejki ttymbardziej jak wizyta w srodku dnia.ciekawe ile zejdzie u niego i ile sobie policzy za ta przyjemnosc ginekologiczna bo zmienił cennik a wspominał że zrobi mi badania ginekologiczne jak przyjdziemy na kontrole tarczycy

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 8 września 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane ... Czy tylko ja mam dzisiaj taki podły nastrój? :( Ta pogoda mnie dobija :(

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 września 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, nie pisałam tutaj ;)
    Wszystko dobrze:) Dzieć młodszy wg usg o 3 dni. Serduszko jest, 172 tętno. Dzieć ma 1,73 cm:)
    Dzięki że pytasz:*

    Paulinaaa, Kitkat, moniśka..., mi88, Sanka, mamaNika, inaa, Tini lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym żeby był już dziś chociaż trzynasty, czternasty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dzisiaj głowa pęka...masakra

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja czuję się ok tylko jestem wściekła bo @ dalej nie ma wrrrr jak do poniedziałku nie przyjdzie to zatestuje raz jeszcze....

    Akceptacja!
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 8 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Cześć dziewczyny, miłego dnia:)

    Ineczka, temp poszła do góry. Może to i nie jest jakiś skok bo z 36,22 skończyło do 36,39 ale zawsze to coś :)
    Może stopniowo będzie rosła wiec dalej trzymam kciuki :) i czekam na dalsze dobre wiadomości :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 8 września 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    to ja czuję się ok tylko jestem wściekła bo @ dalej nie ma wrrrr jak do poniedziałku nie przyjdzie to zatestuje raz jeszcze....
    U mnie w poprzednim cyklu tez się spóźniła dwa dni co raczej się u mnie nie zdarza potem przyszła i trwała aż dwa dni bardzo skąpa nigdy nie miałam obfitych okresów zazwyczaj większa wkładka daje radę ale teraz był zbyt skąpy zrobiłam test negatyw wiec coś się chyba dzieje eh plus taki ze z 35 dni cykl skrócił się do 30 od stycznia biorę Ovarin

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neecia ja ostatnimi czasy mam właśnie jakieś takie dziwne rozregulowane te cykle :( jeszcze ta niedoczynność tarczycy hashimoto dały trochę stresu to może dlatego... no zobaczymy bardzo chciałam być majową mamą zwłaszcza że przy córce dało się od razu to teraz też tak myślałam... tylko teraz trochę właśnie się zdrowie posypało... no ale teraz spuszczam z tonu i nie będę żyła tylko myślą o ciąży...

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    U mnie w poprzednim cyklu tez się spóźniła dwa dni co raczej się u mnie nie zdarza potem przyszła i trwała aż dwa dni bardzo skąpa nigdy nie miałam obfitych okresów zazwyczaj większa wkładka daje radę ale teraz był zbyt skąpy zrobiłam test negatyw wiec coś się chyba dzieje eh plus taki ze z 35 dni cykl skrócił się do 30 od stycznia biorę Ovarin
    no ja poprzedni cykl miałam jakiś z kosmosu bo zazwyczaj mam 29 dniowe a ostatni miał 38 dni koszmar i też był skąpy za to dwa cykle temu czyli miałam @ bardzo obfitą i trwała aż 7 dni i weź tu człowieku bądź mądry...

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to u mnie możecie wpisać @@@@@@ włąśnie dopełzła... więc zapisuje się na testowanie na październik na 7...

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż się ucieszy jak w następnym się uda 25k7gi1.jpg

    Kitkat, mamaNika lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 8 września 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, haha, gorzej jak wtedy dziecko postanowi się urodzić w trakcie meczu Polski :D Jedna moja znajoma rodziła dziecko jak Polska grała rok temu z Portugalią i mąż był trochę rozczarowany, że meczu nie widział :D

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 8 września 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj się rozpogodziło, pojawił się śluz (wygląda jak płodny, ale chyba czas się pogodzić z wczesnymi owulacjami) i mają w pamięci tą wczorajszą pełnię księżyca, będę działać :D
    A, i mierzę teraz temperaturę na termometrze owulacyjnym z dwoma miejscami po przecinku i różnica w wartościach jest kolosalna.

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 8 września 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dziewczyny dzialajcie :). ja korzystajac z tego ze mdlosci dzisiaj nie ma to zrobilam sobie wielka porcje spaghettii :)

    SylwiaLu, Kitkat lubią tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie zjadłam krupniczek z ziemniaczkami:) smakuje mega, ale nie mogę na raz dużo zjeść, bo mnie strasznie wzdyma. Tak to bym wtrąbiła dwa talerze za jednym zamachem :P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 8 września 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby któraś chciała mogę się podzielić ziołami; ) wyszła mi duża misa :) koszt tyle co list pocztowy:)

    ex2buay3h02dl23a.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 września 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniska, Elka jak wam zazdroszcze ze mozecie jesc. Ja dzis rano zwrocilam cale sniadanie, potem absolutnie nie chcialam nic jesc, ale na sile zjadlam troche ziemniakow, pare gryzow piersi i 3-4 lyzki kapusty zasmazanej. No coz, po drzemce, rozwolnienie, znowu mega mdlosci, chcialam sobie ulzyc i nie moglam :/ zrobilam gorąca herbate i tez ledwo pije :(

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ