X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 września 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam @.moj cykl trwal 25 dni...widzę ze skacze jak chce

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, współczuję bidulko :* Oby szybko mdłości przeszły:* Mój gin twierdzi, że jak są mdłości i senność to dobrze, dziwne podejście, ale ja lekarzem nie jestem, to się nie kłócę;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 8 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w końcu test owu z dwiema mega ciemnymi kreskami :-) do tego jeszcze szyjka otwarta na całego :-)

    Ineczka lubi tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini, to do dzieła :D
    Kciuki za zielony koniec:*

    Ja sobie zrobiłam małe zakupy internetowe:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży 4 miesiące męczyłam się z mdłościai i zamiast tyć to chudłam i tak w ciązy schudłam 9 kg :D przez 5 msc a później w 4 msc przytyłam 9 i wyszłam na 0 :D

    jak Wam mija wieczór? Ja na pełnym lajcie pije sobie piwko z sokiem malinowym który sama wytłoczyłam :D myślałam, że bedzie mi smutno, że się za 1 razem nie udało ale dzielnie to zniosłam. Jutro idę kuić termometr owulacyjny i ziółka ojca sroki żeby wspomóc co nie co :P szkoda tylko, że w okolicach owulacji moj M jedzie na 3 delegacje 3-4 dniowe... no cóż jak nie teraz to następnym :)

    Akceptacja!
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 września 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie chwile temu usiadłam.jak wróciłam z mloda od lekarza wypiłam kawke i zajełam sie ogarnianiem domu.a niedawno skonczyłam mieszanie domowego soku kubus

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    ja wlasnie chwile temu usiadłam.jak wróciłam z mloda od lekarza wypiłam kawke i zajełam sie ogarnianiem domu.a niedawno skonczyłam mieszanie domowego soku kubus

    i jak po wizycie?

    co do soku to robisz z jakimś robotem czy sama ucierasz?

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    U mnie w końcu test owu z dwiema mega ciemnymi kreskami :-) do tego jeszcze szyjka otwarta na całego :-)

    Tina!!! Do dzieła trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

    Akceptacja!
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 8 września 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnego do dzieła nie będzie :-( M rano idzie do pracy więc zamiast serduszkowania wybrał telefon i jakieś filmiki na yt do snu :-( nie pomogła nawet nowa bielizna. W tym miesiącu mogę odpuścić sobie testy biorąc pod uwagę że ostatnio jak udało mi się go przekonać do przytulanka był poniedziałek a dziś już piątek :-( nic idę spać bo płakać mi się chce :-(

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 września 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini ale te chłopy to czesem durne są nosz!!!! owulacja trwa chyba 24h to może jutro wieczór się uda&&&

    Ja właśnie zrobiłam dwa gary gołąbków i mam weeken bez gotowania hyhy :D

    Akceptacja!
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 8 września 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    Żadnego do dzieła nie będzie :-( M rano idzie do pracy więc zamiast serduszkowania wybrał telefon i jakieś filmiki na yt do snu :-( nie pomogła nawet nowa bielizna. W tym miesiącu mogę odpuścić sobie testy biorąc pod uwagę że ostatnio jak udało mi się go przekonać do przytulanka był poniedziałek a dziś już piątek :-( nic idę spać bo płakać mi się chce :-(

    Rety z tymi facetami czasem to masakra... mój też ma podobnie. Po @ wygłodzony i bardzo chętny a im bliżej owulacji tym coraz trudniej go zaciągnąć do łóżka, szczególnie w tygodniu jak zmęczony po pracy i rowerze lub rolkach.

    Ja dziś zrobiłam pierwszy test owulacyjny (10dc) i wyszła słaba kreseczka więc pojawiła się iskierka nadziei że może ziółka o. Sroki działają i może unormuje mi się cykl (ostatnie dwa trwały 37 i 35dni).

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 8 września 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    Żadnego do dzieła nie będzie :-( M rano idzie do pracy więc zamiast serduszkowania wybrał telefon i jakieś filmiki na yt do snu :-( nie pomogła nawet nowa bielizna. W tym miesiącu mogę odpuścić sobie testy biorąc pod uwagę że ostatnio jak udało mi się go przekonać do przytulanka był poniedziałek a dziś już piątek :-( nic idę spać bo płakać mi się chce :-(


    Tini, ale powiedziałaś mu wprost na co masz ochotę czy tylko włożyłaś bieliznę i miał sam wiedzieć (to tylko chłop ;))
    Wybacz teorię spiskową, mi zawsze się takie nasuwają :P
    ale jak od poniedziałku w piątek nadal nie chciał to albo chory, albo ma kochankę.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 9 września 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini po pozytywnym o ile sie nie myle owo do 48 h wiec nie płacz.. nic straconego.

    Ja się mogę dziś pochwalić super wieczorem z mężem. Pojechaliśmy oddać auto teściom bo załatwiali gaz w naszym mieście. Potem jechaliśmy od nich do Katowic busem. Wypiliśmy piwko i shota z tequili ( czy jak się to pisze)- z nią miałam do czynienia pierwszy raz... mega / piliśmy gold z cynamonem i pomarańczą. Potem jechaliśmy do naszego miasta ostatnim busem i poszliśmy na dalsze szaleństwo do knajpki. Przed chwilką wróciliśmy do domku taxi. nie przejmuję się... bo ileż można - że nie bo jakbym była w ciąży. Mega wieczór... ciesze się :D ! Ponoć mamaginekolog mówiła, że nic dziecku nie grozi do 14dpo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2017, 00:21

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 9 września 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Tini, ale powiedziałaś mu wprost na co masz ochotę czy tylko włożyłaś bieliznę i miał sam wiedzieć (to tylko chłop ;))
    Wybacz teorię spiskową, mi zawsze się takie nasuwają :P
    ale jak od poniedziałku w piątek nadal nie chciał to albo chory, albo ma kochankę.
    Nie, nie powiedziałam wprost bo nie chce żeby pomyślał, że traktuję go jako maszynkę do prokreacji ;-) dlatego chciałam żeby to wyszło od niego. Ja po prostu myślę, że on nie jest jeszcze gotowy na nowego dzidziusia. Bo normalnie jakby wyczuwal moje dni płodne - zaraz po @ i przed to bez zahamowań a w trakcie owu to zawsze albo zmęczony albo zmęczony ;-) trudno, poczekam aż faktycznie on tez się zdecyduje, tyle że to takie trudne. My kobiety mamy chyba bardziej rozwinięte instynkty i dlatego bardziej nas boli porażka. Choć znam facetów którym bardziej zależało na dziecku niż kobiecie. Mój jednak póki co do nich nie należy :-(

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 września 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po dłuższej nieobecności w ostatnim czasie czułam się źle mdłości i zmęczenie nie odpuszczały:-(od wczoraj jest już lepiej i oby już tak zostało albo było jeszcze lepiej:-)

    Ellka, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 września 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Tini, to do dzieła :D
    Kciuki za zielony koniec:*

    Ja sobie zrobiłam małe zakupy internetowe:)
    pochwal się co tam kupiłaś:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 9 września 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, majtasy :-P i małemu wiatrowke ;-)

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 września 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Tini ale te chłopy to czesem durne są nosz!!!! owulacja trwa chyba 24h to może jutro wieczór się uda&&&

    Ja właśnie zrobiłam dwa gary gołąbków i mam weeken bez gotowania hyhy :D
    zjadłabym gołąbki:-)z jakiej kapusty robiłaś?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 września 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    i jak po wizycie?

    co do soku to robisz z jakimś robotem czy sama ucierasz?
    kiepsko po wizycie.córa dała niezle popalic w poczekalni i gabinecie że lekarz zapomnial zrobic jej usg tarczycy a mial zamiar.wyniki cory idealne.u mnie zmiana leku z 88 na 100 bo mam tsh prawie 3.pewnie przez stres bo ostatnio chodze jak bomba zegarowa.
    co do soku to składniki wszystkie gotujesz a potem musisz to zblenderowac i gotowe.na swieżo jak dobrze pamiętam może byc do 48 godzin w lodówce ale możesz też zagotowac w słoiku na zime np.wyszlam tak zla z wizyty bo wyszło na to że zapłaciłam za pare minut objasniem dotyczacych recept i nastepnej wizyty bez zadnych badan.a miał zrobic mi usg piersi i badanie ginekologiczne czy wszystko jest ok.musze spowrotem rozdzielic moje i córki wizyty co jest bardzo kłopotliwe bo zas trzeba organizowac kogos do córki i 2 razy siedziec w dlugiej kolejce do lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2017, 10:11

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 września 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal robiłas w kapuscie czy z dodatkiem kapusty.ja tych 1 za bardzo nie umiem zrobic zawsze kapusta mi sie rozłazi nie wazne czy zrobie ja mieka czy aldente.
    sok domowy kubus
    =8litrów wody 1kg cukru 4-5 cytryn 1,5 kg marchwi 1,5 kg dyni 1,5kg jabłek wszystko gotujesz a potem zblenderowac jak nie masz tak dużego garka aby wszystko razem zmiescic to pogotuj oddzielnie składniki rozlewajac te litry wody po wszystich garkach

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ