X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 10 września 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Siema dziewczyny!

    Ja robilam prolaktyne bez obciazenia. Wyszla mi 25,16 z norma 26!
    Kupilam Castagnus i dostalam recepte na Bromergon. Z tym ze zle reagowalam na Bromka wiec bralam go wtedy kiedy chcialam a Castagnus caly czas - w drugim cyklu brania udalo sie :)

    O zatem jest nadzieja:D ja jutro rano jeszcze powtórze badanie, bo nie wiedziałam ze prolaktyna jest tak czułym badabiem a ja w pt byłam na malej imprezie firmowej i w sumie nic nie piłam ale pózno połozyłam się spać a wyczytałam ze ilosc snu tez wplywa na wynik badania. Zakupilam dziś oeparol i castagnusa:-) i działamy. Czy castagnusa mozna brac od 4dc?

    Tini trzymaj się:** bedzie dobrze
    Marya z tego co wiem to plamienie implantacyjne moze byc chyba do 7 dni po stosunku jak zarodek sie zagnieżdza, ale ja w piereszej ciazy nic takiego nie miałam


    Aife lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 10 września 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa ja bym mimo wszystko zrobiła test owulacyjny. W zeszłym cyklu przegapilam owulacje, w tym cyklu stosuję testy i od wczoraj sa pozytywne. Jeśli można sobie ułatwić to czemu z tego nie skorzystać :)

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Marya ile dpo jesteś?
    Jagodowa castagnus to ziołowy preparat z niepokalankiem, który wielu dziewczyną pomaga wyregulować cykle ;)
    Ja musiałam brac bromergon, biorę nadal w sumie, miałam 45 czyli duzo za dużo przez co prog był marny. Po trzech miesiącach z bromkiem prl 8 więc idealnie. Teraz jestem na połowie tabletki i koło 10 mam prl. Generalnie ona skacze mocno w trakcie dnia, po seksie, przez stres, przez małą ilośc snu itp. Moja gin uważa że jeżeli owulacja występuje, prog ładny to i prolaktyna 30 nie przeszkadza i nie ma co sobie tym głowy zawracać...
    a co do testów owu - ja bym już w tym cyklu nie kombinowała. Serduszka dla pewności zawsze warto, ale może być np. owu dzisiaj czy wczoraj i testy nic Ci nie wyjaśnią, a będziesz się zastanawiać ;)...
    Terka albo podwójna owulacja albo coś się mocno rozregulowało. Tak czy siak warto to z ginkiem skonsultować i najlepiej monitoring zrobić
    Wg testów owulacyjnych to będzie 7 dzień, a wykres wyznaczył mi 3 dzień...
    Ale wydaje mi się, że 7.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus mozna zaczac brac w dowolnym dc i brac caly czas przez 90dni

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 września 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Hej dziewczyny można zapisać sie na 23 wrzesnia?:)
    jesteś już zapisana:-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 10 września 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, widzę że wracasz do żywych :-) super :-*

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 10 września 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 15 dzień cyklu i owu nadal nie wyznaczona :( do tego niskie temperatury ... ogólnie jestem niskotemperaturowcem a dodatkowo jestem przeziębiona i mało godzin snu bo mierze temperaturę o 4:00 bo tak wstaję do pracy.. teraz mam urlop więc później się kładę a i tak budzę się o 4;00 na mierzenie tempki żeby było regularnie.. ehh pewnie wcale nie powinnam w takim razie sprawdzać temperatury w tym cyklu no ale jak już zaczęłam to kontynuuje ;). Trochę mniej mnie tu ale zaglądam i podczytuję ;)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 10 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Wracam do Was po urlopie. Przez długie godziny na siodełku złapałam jakąś infekcję - prosto przed owulacją (o ile mi się nie przesunie i w ogóle będzie po tej biochemicznej..). W dodatku wczoraj zrobiłam test ciążowy i nadal jest cień cienia :/ A myślałam, że tydzień po @, przy becie w ubiegły piątek równej 55, do teraz już całkiem spadnie. Jutro do lekarza w związku z tą infekcją, mam nadzieję, że zrobi mi usg, może zleci kolejną betę i zobaczymy, co dalej :)
    W tym tygodniu planuję też zrobić badania immunologiczne, bo tydzień temu się nie udało, a czas goni. No i powinnam za kilka dni dostać wyniki genetycznych.
    Przez urlop nie mierzyłam temperatury i nie wiem, czy zaczynać teraz, ale chyba zacznę - zawsze coś mi to powie, szczególnie w tak głupim cyklu, w którym wszystko może być na opak.
    Miłego dnia!:)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi witaj po powrocie. Mam nadzieję że wszystko się u Ciebie szybko unormuje!
    Jagodowa cykl chyba gra z nami w kulki! Ja dzisiaj tez mam śluz płodny. Zgłupiałam. Owulacja była na pewno w czwartek, najpóźniej piątek (robiłam testy owu plus byłam u gina we wtorek, który powiedział że pęcherzyk duży, płyn się zbiera i za dzień dwa będzie owu) więc już nie wiem o co chodzi ;). Do tego w pochwie tak dziwnie miękko. No nic. Czekam i chyba muszę przestać sprawdzać co tam się dzieje...

    jagodowa91, mi88 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieje się tu u was we wrześniu :) Do mnie w końcu przyszła "przyjaciółka" @, aktualnie 3 dzień. Luteina idealnie zadziałała. Podczytuje sobie co tu się dzieje, a sama próbuję nie utwierdzać się w przekonaniu żeby odpuścić ten cykl. Z moim Mkiem coraz ciężej. Dziecko chce, ale o mierzenie tempki robi problem, bo "jego to budzi", a o przytulaniu to już nie wspomnę... Od 1,5 miesiąca (sic!) tylko on coś ma z tego jeżeli już jest. Nawet zachęta w postaci bj nie pomaga, bo bierze "swoje" do końca i tak w kółko...

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 10 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ja od dziś nie sprawdzam, bo zgłupieje... co ma być to będzie!! :)

    pilik lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro kupie sobie castangus....
    Kochane skoro mąż,chłopak chce dziecka to nie rozumiem jak może nie chcieć serdaczkowac.moj mąż sam inicjuje sex nawet jak ja juz straciłam wiarę...wie ze mi bardzo zależy i tez sie stara :) nawet schudł 12 kg żeby mieć lepsza formę itd...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro kupie sobie castangus....
    Kochane skoro mąż,chłopak chce dziecka to nie rozumiem jak może nie chcieć serdaczkowac.moj mąż sam inicjuje sex nawet jak ja juz straciłam wiarę...wie ze mi bardzo zależy i tez sie stara :) nawet schudł 12 kg żeby mieć lepsza formę itd...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro kupie sobie castangus....
    Kochane skoro mąż,chłopak chce dziecka to nie rozumiem jak może nie chcieć serdaczkowac.moj mąż sam inicjuje sex nawet jak ja juz straciłam wiarę...wie ze mi bardzo zależy i tez sie stara :) nawet schudł 12 kg żeby mieć lepsza formę itd...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 września 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest juz paxdziernikowy watek? :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 września 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Niestety ja również do was wracam. Moja sierpniowa ciaza zakończyła się poronieniem w 7 tyg. Ten cykl mam przerwę ale za tydzień zaczynam nowy cykl jeśli okres się nie spóźni a pierwszy test będzie w okolicach 10-12 października.

    mi88 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 września 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Chyba jutro kupie sobie castangus....
    Kochane skoro mąż,chłopak chce dziecka to nie rozumiem jak może nie chcieć serdaczkowac.moj mąż sam inicjuje sex nawet jak ja juz straciłam wiarę...wie ze mi bardzo zależy i tez sie stara :) nawet schudł 12 kg żeby mieć lepsza formę itd...
    Ewi28 mam całą paczkę costagnus a mogę Ci wysłać. Mam też na zbyciu witaminę b6 25 mg oraz cała paczkę bez 2 tabletek femibion u 1. Nie m9ge ich brać a szk8da żeby się zmarnowaly.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 10 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, jagodowa, a może owu z drugiego jajnika? Ja tak kiedyś miałam (2 dni różnicy między jednym, a drugim), no ale wtedy pewnie coś by było na monitoringu? Zresztą, dwa dni a tydzień to też co innego...

    Sarrra, czeeeść :) Zastanawiałam się kiedyś, co z Tobą, a potem znalazłam Twój post w dziale o poronieniach. Ja też w międzyczasie zdążyłam przez chwilę być w ciąży.

    Ciekawe, co mi jutro wyjdzie na wizycie - trochę się jej boję, bo lekarz ma dużo złych opinii, no ale muszę dostać coś na tę infekcję.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 września 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra dobrze że u Ciebie wszystko szybko się zregenerowało. Trzymam kciuki za następny cykl. Czemu witamin tych nie niższa brac?
    Mi nie ma opcji u mnie - było jedno jajeczko dominujące (dwa takie maleńkie jakby wcale) a w drugim jajniku pusto więc to na pewno nie to. Organizm leci w kulki po prostu ;). Pewnie stres i zmęczenie mu pomagają!
    Dominisia jeżeli 7dpo to możliwe że inplantacyjne. Przy 3dpo to nie realne

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 września 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Pilik, jagodowa, a może owu z drugiego jajnika? Ja tak kiedyś miałam (2 dni różnicy między jednym, a drugim), no ale wtedy pewnie coś by było na monitoringu? Zresztą, dwa dni a tydzień to też co innego...

    Sarrra, czeeeść :) Zastanawiałam się kiedyś, co z Tobą, a potem znalazłam Twój post w dziale o poronieniach. Ja też w międzyczasie zdążyłam przez chwilę być w ciąży.

    Ciekawe, co mi jutro wyjdzie na wizycie - trochę się jej boję, bo lekarz ma dużo złych opinii, no ale muszę dostać coś na tę infekcję.
    Miałaś ciążę biochemiczna ? Ja taka miałam cykl przed zajściem....

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ