X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, prowadzisz obserwacje? Wiesz kiedy miałaś owu?
    Tutaj chyba mało która ma tyle cierpliwości żeby czekać do @ i jak coś jest na rzeczy to przeważnie beta pokazuje;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 15:15

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • monika16332 Przyjaciółka
    Postów: 102 199

    Wysłany: 14 września 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni okres przyszedł 21.08 owu miałam 2.09 okres powinien przyjść według obserwacji 19.09 :) Mam cierpliwość bo za dużo razy myślałam że się udało a potem rozczarowanie więc chyba wole mylśeć że się nie udało i być mile zaskoczona niż cały czas o tym myśleć :D i tak myślę ale juz bez aż tak dużej nadziei. Rozczarowania bolą najbardziej. W zeszłym miesiącu okres spóźnił mi się tydzień mimo że zawsze był regularny i jak przyszła @ to ledwo się pozbierałam do kupy. Właśnie wtedy robiłam bete w piątek i cały weekend czekałam na wynik a w poniedziałek przed obiorem juz miałam @ . Ale te objawy które mam trzymają mnie przy życiu kilka razy dziennie sprawdzam czy ból sutków się nie zmniejszył i śluz którego jest sporo co chwile sprawdzam czy to nie @.

    Monika
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 14 września 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie chuba juz po zawodach . nie ma sie co łudzic .. kolejny test i negatywny .. :( do @ 2 dni , szyjka niżej , lekko miekka i lekko otwarta , czyli szykuje sie @ .. :/ do tego lepki śluz ale w normalnych ilosciach .. ehwczoraj jak testowalam to wydawalo mi sie ze cos pod swiatlo widze , ale dzis tylko biel vizira .. oszalec mozna . Planowana wizyta u gin.29.09 po kolejnej dawce clo .

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, kciuki żeby wreszcie się udało:)
    Grzybek, a robiłaś test tej samej firmy?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 14 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tej samej . :(

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 14 września 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura nadal 36,9 ( niestety mam tylko zwykly termometr ) , ale pewnie spadnie przed sama @ tak jak w poprzednim cyklu

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka my mamy akwarium, ale ja od razu jak powstał pomysł o nim, to powiedziałam mojemu że jeśli chce to niech zakłada, ale ja ręki nie przyłoże do opieki nad nim. To nie dla mnie. Ja to wolę właśnie psiaka, kota, itp. One przyjda do Ciebie poprzymilaja sie i wgl :)

    Sanka ja znalazlam ogłoszenie, że są kociaki do oddania. Z info wynika, że matka to kot brytyjski a ojciec nieznany. Zdjęcia to potwierdzają i w sobotę jedziemy będzie już z nami. Co do tego czy będzie rasowy czy nie to dla mnie nie ma znaczenia :) w sumie nigdy nie miałam rasowego zwierzęcia i szczerze były i są świetnymi towarzyszami :) może i tym razem tak będzie :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 września 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika16332 wrote:
    Ostatni okres przyszedł 21.08 owu miałam 2.09 okres powinien przyjść według obserwacji 19.09 :) Mam cierpliwość bo za dużo razy myślałam że się udało a potem rozczarowanie więc chyba wole mylśeć że się nie udało i być mile zaskoczona niż cały czas o tym myśleć :D i tak myślę ale juz bez aż tak dużej nadziei. Rozczarowania bolą najbardziej. W zeszłym miesiącu okres spóźnił mi się tydzień mimo że zawsze był regularny i jak przyszła @ to ledwo się pozbierałam do kupy. Właśnie wtedy robiłam bete w piątek i cały weekend czekałam na wynik a w poniedziałek przed obiorem juz miałam @ . Ale te objawy które mam trzymają mnie przy życiu kilka razy dziennie sprawdzam czy ból sutków się nie zmniejszył i śluz którego jest sporo co chwile sprawdzam czy to nie @.

    Jak byla mini kreseczka i okres sie spoznil to mogla byc ciaza biochemiczna. Wiele kobiet nawet nie wie, ze ona byla.

    Zrob jutro test, a w poniedzialek powtorzysz lub pojdziesz na bete. Na spokojnie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 września 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, musze się Wam dziś wygadać bo miałam ciężki dzień w pracy. Jestem instrumentariuszką na bloku. Nie dość, że dziś mnóstwo zabiegów to na koniec doszło cięcie u Pani w 28 tyg ciąży :( urodziła sie maluteńka dziewczynka, ale raczej nie ma szans, żeby przeżyć :( a jej mama trafiła na oiom ze zmianami w mózgu :( przewróciła sie i uderzyła głową. I od tego się zaczęło. Dostała padaczki i rzucawki. Ciężko jest po takim dniu :/

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 września 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba marnie wyszły wyniki nasienia meza.
    Np.plemniki prawidłowe 1%
    plemniki patologiczne 99%.
    Patologia główki 99%.
    Nieprawidłowa wakuolizacja 87%
    Ciągliwość lepkość - nieprawidłowa
    Ruch postępowy 21% w tym szybki 3% a powinno byc >32%
    Ruch całkowity 38% a powinno byc >40%
    Żywotność czyli plemniki żywe 57% a powinno byc >58%

    Jeszcze sa inne wyniki bo mieliśmy pakiet rozszerzony ale te mnie niepokoją..jest dla nas szansa? :(

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 września 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoja drogą dziś rano robiłam test drugi. Tylko o mniejszej czułości, bo nie było tego co robiłam ostatnio. Troszke ta kreska wyraźniejsza, ale szału nie ma. Jutro druga beta. https://zapodaj.net/ea4298d3df5de.jpg.html

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naacia, no tak tak, do rybki ciężko się przytulić niestety;) Zwłaszcza że ja się wychowałam na wsi, gdzie zawsze w domu albo pies albo kot;) A teraz nawet ryboli nie mamy

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • monika16332 Przyjaciółka
    Postów: 102 199

    Wysłany: 14 września 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Jak byla mini kreseczka i okres sie spoznil to mogla byc ciaza biochemiczna. Wiele kobiet nawet nie wie, ze ona byla.

    Zrob jutro test, a w poniedzialek powtorzysz lub pojdziesz na bete. Na spokojnie.

    Chyba masz rację jutro się zaopatrzę i zrobię w sobotę rano a w we worek jak @ nie przyjdzie to zrobię bete :D :)
    Fajnie że są takie kobietki jak Wy, wiem że nie jestem sama :) Dzięki za rady :)

    Monika
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 14 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale wszystkie znane mi sposoby nic nie dały - od rana mnie męczy zgaga - pierwszy raz w życiu! Jak sobie z nią poradzić? Piłam sodę, piłam herbatkę miętową i nic :(

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka dokładnie :) ja kota nigdy nie miałam, ale królika i psa owszem :D musi być ten pierwszy raz :)

    Kitkat podobno imbir pomaga :)

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 września 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika16332 wrote:
    Chyba masz rację jutro się zaopatrzę i zrobię w sobotę rano a w we worek jak @ nie przyjdzie to zrobię bete :D :)
    Fajnie że są takie kobietki jak Wy, wiem że nie jestem sama :) Dzięki za rady :)
    monika, a ja bym chyba akurat zrobiła betę jutro - po to, żeby już w poniedziałek wieczorem mieć ogląd tego, jak rośnie. Przecież i tak się będziesz zastanawiać, niezależnie od tego, czy zrobisz :) Nie wiem, jak u Ciebie w laboratorium, ale w Krakowie w Diagnostyce robiłam w sobotę rano, dopłaciłam 2zł za przyspieszenie wyniku i miałam go już o 12. Kilka dni później wynik był już nawet o 10 :)
    edwarda20 może mieć rację, mi też do głowy przyszła biochemiczna. Trzymam mocno kciuki, bo będziesz moją nadzieją, jeśli teraz Ci się uda :)

    Cola - masakra, współczuję mężowi tej kobiety...

    Ewi - ten 1% jest nieciekawy, ale jest na forum dużo informacji o tym, że udało się to podnieść np. po suplementach dla mężczyzn :) Ktoś chyba nawet do 12% podniósł, a to już bardzo ładny wynik.

    Ellka - mam prośbę, wypiszesz tutaj, jak rosła Twoja beta? Cały czas za mną chodzi widmo małej bety i chciałabym zobaczyć, jak wygląda prawidłowy przyrost przy takich wartościach :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 września 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mam pytanie do Was odnośnie mierzenia temp :D powiedzcie mi gdzie mierzycie bo kupiłam termometr owulacyjny i napisane jest że można w ustach w odbucie i w pochwie i do odbytu i ust jest podana instrukcja jak to robić a przy pochwie napisane jest by skonsultować z lekarzem :| no bez jaj serio? a druga sparawa chciałam kupić zioła o. sroki te numer 3 bo się tu naczytałam, że są pomocne przy regulacji cykli alenigdzie w sklepie zielarskim w Krk nie mogę dostać :( ostatnio któraś z dziewczyn pisała ze może się podzielić... to ja bym chętnie przygarnęła :) tylko czy można je brac od 6dc? da to coś?

    Cola87 ale dramat :( współczuję takiego dnia ja bym nie dała rady :) No i gratuluję dwóch kreseeczek :) ja mam nadzieję doczekać się w najblizszym cyklu :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej dziewczyny :) mam pytanie do Was odnośnie mierzenia temp :D powiedzcie mi gdzie mierzycie bo kupiłam termometr owulacyjny i napisane jest że można w ustach w odbucie i w pochwie i do odbytu i ust jest podana instrukcja jak to robić a przy pochwie napisane jest by skonsultować z lekarzem :| no bez jaj serio? a druga sparawa chciałam kupić zioła o. sroki te numer 3 bo się tu naczytałam, że są pomocne przy regulacji cykli alenigdzie w sklepie zielarskim w Krk nie mogę dostać :( ostatnio któraś z dziewczyn pisała ze może się podzielić... to ja bym chętnie przygarnęła :) tylko czy można je brac od 6dc? da to coś?

    Cola87 ale dramat :( współczuję takiego dnia ja bym nie dała rady :) No i gratuluję dwóch kreseeczek :) ja mam nadzieję doczekać się w najblizszym cyklu :)

    Ja mierze w pochwie i nic z lekarzem nie konsultowałam :D

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, oczywiście:)
    10 dpo - 14,45
    12 dpo - 65,33.
    Więcej nie robiłam, bo jednak dużo nerwów mnie to oczekiwanie na wynik kosztowało ;)

    mi88 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal, ja też w pochwie mierzyłam i nie spotkałam się z radą żeby skonsultować z lekarzem.
    A co do mieszanki, to patrzyłaś po sklepach zielarskich? Bo można kupić osobno składniki i wymieszać tylko oczywiście w odpowiednich proporcjach:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ