X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 września 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka ja też siedze i podczytuję :)

    Ellka lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, ale na kwietniówkach też widzę, że jesteś;) U mnie trochę potrwało zanim się przemogłam i tam polazłam;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 14 września 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! :)
    Wstałam dziś z jakimś negatywnym nastawieniem, że jednak nie wyjdzie. Akurat w dzień bety idziemy na wesele, to będę wiedziała czy mogę zapic zły wynik ;) hi hi

    ex2buay3h02dl23a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i miłego dnia :)
    Dziewczyny mam takie pytanko niezwiązane ze staraniami :) u mnie w domu od zawsze były obecne zwierzęta. I od jakiegoś czasu zaczęliśmy zastanawiać się z moim R nad zwierzęciem w naszym domku. stanęło na kocie. Akutalnie myślimy czy przygarnąć kota czy może kotkę :) czy któraś z was posiada kota i może mi doradzić czy właśnie lepszy będzie kot czy kotka :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 września 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Edwarda, ale na kwietniówkach też widzę, że jesteś;) U mnie trochę potrwało zanim się przemogłam i tam polazłam;)
    Wszedzie jestem ;p

    Ellka lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, a jak się czujesz?:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 września 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Mi, i będziesz dalej szukać gina z usg?
    Udało mi się umówić na wtorek na usg :) Miałam do tej pory rezerwację na 27, ale akurat wskoczył termin.
    Wizyta na 14:00, więc mi rozwali dzień w pracy, ale kto wie, może akurat zlapiemy owu :) Przynajmniej tak się łudzę, że jeszcze będzie. W tym miesiącu odpuściłam mierzenie temperatury, bo najpierw czekałam na @, potem wakacje, potem infekcja, i już mam dość.
    Monika, jak z Twoją blizna?
    Pilik, trzymam mocno kciuki!!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 września 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Edwarda, a jak się czujesz?:)
    Zdecydowanie lepiej niz przez ostatnie 3 tyg gdzie tylko lezalam albo rzygałam. Teraz mam tylko leciutkie mdlosci i pobolewa macica. Nawet cos zaczelam jesc wiec jest dobrze :) A Ty? oprocz zmniejszonej sennosci?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, no to kciuki za wizytę:) daj znać koniecznie ;)

    Edwarda, ja w sumie od początku podobnie;) lekkie mdłości, ale dzisiaj coś mam chyba lepszy dzień bo są lżejsze, czasem coś poboli, czasem słabo się zrobi i w sumie chyba tyle na chwilę obecną;)
    Oby poprawa się utrzymała u Ciebie:)

    edwarda20, mi88 lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 września 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela domyślam się, że stres Ci towarzyszy ale przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz :) kciuki zaciśnięte :) ja jednak testuje ok 25 o ile @ nie weźmie mnie wcześniej z zaskoczenia :) jakiś dziwny ten cykl.. będę uczyć się cierpliwości ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 września 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa w sumie to nie tak długo się staramy, bo od grudnia 2016... ale jak wcześniej wspominałam ja z tych niecierpliwych heh Nigdy nie miałam takich cieni na teście dlatego mnie tak skręca...
    Jagodowa91 to trzymam kciuki za II z tą cierpliwością u Ciebie pewnie tak jak i u mnie heh ale będzie dobrze:-)

    mi88, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 września 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka w niedziele bedzie 10dpo No i jeżeli wierzyć temperaturą to mógłby byc 4 dzień po inplantacji... szybko, ale jest jakaś szansa jak cos ;) cztery testy mam (strumieniowy bobo 10, żółty bobo i dwa pink z domowego labolatorium.
    Mi - dziękuje!!!
    Jagodowa - jednak sie rozjechalysmy ;)..

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 września 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela- jak najbardziej rozumiem, ja też jestem baaardzo niecieerpliwa i przede wszystkim wszystko mam zawsze zaplanowane na 100% hehe... więc rozumiem i czekamy na dobre wieści :)

    Sela lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 14 września 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem w 28 dc i biorę bromergon z racji na dwa poprzednie poronienia. Lek biorę od 16 dni i dziś zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/ada8fb224c1d6.jpg.html

    czy lek może zaszkodzić dziecku.? Jutro idę na wizytę, ale oczywiście nie byłabym sobą jakbym się nie martwiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 12:07

    jagodowa91, mi88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    Cześć, jestem w 28 dc i biorę bromergon z racji na dwa poprzednie poronienia. Lek biorę od 16 dni i dziś zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/ada8fb224c1d6.jpg.html

    czy lek może zaszkodzić dziecku.? Jutro idę na wizytę, ale oczywiście nie byłabym sobą jakbym się nie martwiła.

    Piękne teściory, gratuluję :)

  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 14 września 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    Paulinaaa w sumie to nie tak długo się staramy, bo od grudnia 2016... ale jak wcześniej wspominałam ja z tych niecierpliwych heh Nigdy nie miałam takich cieni na teście dlatego mnie tak skręca...
    Jagodowa91 to trzymam kciuki za II z tą cierpliwością u Ciebie pewnie tak jak i u mnie heh ale będzie dobrze:-)
    Ja miałam cień pod światło widoczny 12 dpo. Ledwo ledwo, nikt inny nie widział, wiedziałam że się udało. 4 dni później beta około 300. Trzymam kciuki

    Sela lubi tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Cześć i miłego dnia :)
    Dziewczyny mam takie pytanko niezwiązane ze staraniami :) u mnie w domu od zawsze były obecne zwierzęta. I od jakiegoś czasu zaczęliśmy zastanawiać się z moim R nad zwierzęciem w naszym domku. stanęło na kocie. Akutalnie myślimy czy przygarnąć kota czy może kotkę :) czy któraś z was posiada kota i może mi doradzić czy właśnie lepszy będzie kot czy kotka :)
    ja miałam 17 lat kotkę wysterylizowną rasy maincoon (znajda) polecam kotki ale proponuję sterylizację a jak kocór też są fajne to kastracja :) ja jestem kociara jak coś :P

    Akceptacja!
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, pilik kciuki za II ;*

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 14 września 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, pilik trzymam kciuki, aby ten cykl był dla Was szczęśliwy :)

    Ja też mam zapas testów :) Planowo powinnam testować 25.09 ale 21.09 mam wizytę u gina ze względu na ten stan zapalny, który mi się przyplątał i tutaj zastanawiam się czy przed wizytą nie zrobić mimo wszystko bety. Chciałabym mieć pewność, żeby wiedzieć jakie leki będę mogła przyjąć. Dostać się na kolejną wizytę będzie mi dość trudno bo terminy są oblegane. Myślicie, że 4 dni wcześniej przed planowaną @ beta już wyjdzie wiarygodna???

    Nie pokładam dużych nadziei w tym cyklu, ale jednak przytulanko w dni płodne było. Do tego odczuwam bolesność piersi co u mnie jednak jest dość dziwne. Czasami delikatnie pobolewa mnie podbrzusze. Staram się nie nakręcać i wmawiać sobie, że @ normalnie się pojawi ;)

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha a ile wtedy będzie dpo u Ciebie?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ