X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 14 września 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Ha a ile wtedy będzie dpo u Ciebie?

    11dpo

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wyjść już. Ja robiłam 10 dpo i miałam niziutką ale jednak pozytywną:) wszystko zależy od tego kiedy byłoby zagnieżdżenie;)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Elka w niedziele bedzie 10dpo No i jeżeli wierzyć temperaturą to mógłby byc 4 dzień po inplantacji... szybko, ale jest jakaś szansa jak cos ;) cztery testy mam (strumieniowy bobo 10, żółty bobo i dwa pink z domowego labolatorium.
    Mi - dziękuje!!!
    Jagodowa - jednak sie rozjechalysmy ;)..
    Kochana sama nie wiem kiedy ovu byla :P w moim przypadku lepiej później zatestować niż za wcześnie i wkręcać sobie nie wiadomo co :) dziewczyny dziękuję za kciuki... :* Pilik mocno Ci kibicuje..

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 września 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia gratuluje :) Ha i reszta dziewczyn życzę Wam ||kresek, musimy w końcu rozbujać ten wrzesień! :D

    Aife lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodka, Ty robiłaś tylko w jeden dzień owutesta?:>

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 września 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień przed i po też, ale negatywy...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie późno coś u Ciebie pokazało... I tyle czekania znowu

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 września 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle z reguły 31-35 wiec przyzwyczajona jestem :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 14 września 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Może wyjść już. Ja robiłam 10 dpo i miałam niziutką ale jednak pozytywną:) wszystko zależy od tego kiedy byłoby zagnieżdżenie;)

    Boje się, że jeśli zagnieżdżenie było później to jednak nie wyjdzie. Z drugiej strony jak przełożę wizytę u lekarza,a @ normalnie się pojawi to nie zdązę iść na tą wizytę. Zależy mi aby dokładnie po zakończeniu @ rozpocząć leczenie tej infekcji. Chyba po prostu powiem lekarzowi o moich obawach i zatestuje jednak w dniu spodziewanej @.

    Powiedzcie mi jeszcze czy któraś z Was wykonywała irygację pochwy tantum rosa? Zaleciła mi to pani w aptece, ale z tego co potem czytałam opinie na ten temat są różne.

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, ja bym nie przekładała wizyty. Dokładnie, powiedz lekarzowi że nie wiesz czy nie jesteś w ciąży. Z tego co piszesz leki byś zaczęła i tak po @

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 września 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha popieram słowa Elki :) a na betę też możesz iść, coś tam zawsze by wyszło jeżeli będzie cos na rzeczy

    Ellka lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    ja miałam 17 lat kotkę wysterylizowną rasy maincoon (znajda) polecam kotki ale proponuję sterylizację a jak kocór też są fajne to kastracja :) ja jestem kociara jak coś :P
    Ja właśnie chciałabym kotkę, ale naczytałam się o tym zachowaniu jak mają ruje i o sterylizacji, że długo dochodzi do siebie. No ale stanie chyba się po mojej myśli, bo R już się zgodził na kotke :D

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naacia, fajnie że będziecie mieć zwierzaka:) My kiedyś myśleliśmy o psiaku, ale nawet na pielęgnację akwarium czasu nie było więc odłożyliśmy w czasie:(

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 14 września 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Cześć i miłego dnia :)
    Dziewczyny mam takie pytanko niezwiązane ze staraniami :) u mnie w domu od zawsze były obecne zwierzęta. I od jakiegoś czasu zaczęliśmy zastanawiać się z moim R nad zwierzęciem w naszym domku. stanęło na kocie. Akutalnie myślimy czy przygarnąć kota czy może kotkę :) czy któraś z was posiada kota i może mi doradzić czy właśnie lepszy będzie kot czy kotka :)
    Ja się czuję kompetenta w tym temacie :P My mamy kocura (tego ze zdjęcia) i kotkę, oba są rasowe, kocur jest z hodowli mojej mamy. Iśka to Devon Rex, boi się mojej córeczki, ucieka przed nią i nie daje się dotknąć. To jest kotka tylko mojego męża, jego uwielbia. Dakar to Maine Coon, wzięliśmy go jak byłam w ciąży, gdy urodziła się Alicja miał 6msc i często spał z nią w łóżeczku, kladł się obok niej. Teraz są super przyjaciółmi, razem się bawią (Ala macha mu kijkiem z piórkami, rzuca mu piłeczki), pozwala jej się głaskać, jak mówię by go przytuliła lub dała całuska to go tuli i całuje, aż przyjemnie patrzeć :)
    Ale moja mama ma trzy kotki i jak do niej chodzimy to też się bawią z Alicją i też są niesamowitymi pieszczochami. Wszystko zależy od wychowania kota. Ja miałam kiedyś zwykłego dachowca, ale była porzucona przez matkę i przez to nieco dzika i nieprzewidywalna, potrafiła się na nas rzucić i mocno pogryźć. Koty muszą być długo wychowywane przez matkę, absolutne minimum to 12 tygodni, nie wolno zabierać kociaków dwu miesięcznych. Dlatego ja teraz polecam, szczególnie do małych dzieci koty rasowe i z dobrych zarejestrowanych hodowli. Przynajmniej masz pewność co do jego pochodzenia, wychowania i charakteru. Bo niestety z dachowcami raz trafi Ci się miły kociak a raz taki diabełek jak mi.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 14 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    Cześć, jestem w 28 dc i biorę bromergon z racji na dwa poprzednie poronienia. Lek biorę od 16 dni i dziś zrobiłam test:

    https://zapodaj.net/ada8fb224c1d6.jpg.html

    czy lek może zaszkodzić dziecku.? Jutro idę na wizytę, ale oczywiście nie byłabym sobą jakbym się nie martwiła.

    ja przed ciążą tez bralam bromergon i to 2 tabletki a jak zaszłam to lekarz kategorycznie zabronił odstawić. zaczęłam zmniejszać stopniowo dawkę dopiero około 10 tyg (nie pamiętam dokladnie) i synek urodził się zdrowy i w terminie wiec bez obaw nie zaszkodzi. wiem ze jak dziewczyny mają mała dawkę to często odstawiaja od razu ale to już zależy od lekarza. najlepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj. w końcu on wie najlepiej jak wygląda twoje leczenie. gratulacje :) będzie dobrze :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • monika16332 Przyjaciółka
    Postów: 102 199

    Wysłany: 14 września 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) to moj pierwszy wpis na forum ovu. Mam nadzieję że przyniesie mi szczęście bo razem z mężem czekamy na dwie upragnione dwie kreseczki. Staramy się dopiero 5 miesięcy a ja cały czas myślę co miesiąc czy to juz. W tym cyklu po owulacji pojawił się ból brodawek (nidy takiego nie miałam). Do @ 5 dni a zamiast pobolewania podbrzusza jakie zawsze miałam jest kłucie jajników zwłaszcza rano i do tego taki gęsty kremowy lepki śluz którego jest dużo. Do tego cały czas jestem głodna nigdy tak nie miałam. Myślicie że się udało? Trzymajcie za nas kciuki bo już nie długo testujemy! Pozdrawiam

    Monika
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 września 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, objawy masz obiecujące:) Kiedy będziesz testować?:) To będzie Wasze pierwsze maleństwo?:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 września 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika16332 wrote:
    Hej :) to moj pierwszy wpis na forum ovu. Mam nadzieję że przyniesie mi szczęście bo razem z mężem czekamy na dwie upragnione dwie kreseczki. Staramy się dopiero 5 miesięcy a ja cały czas myślę co miesiąc czy to juz. W tym cyklu po owulacji pojawił się ból brodawek (nidy takiego nie miałam). Do @ 5 dni a zamiast pobolewania podbrzusza jakie zawsze miałam jest kłucie jajników zwłaszcza rano i do tego taki gęsty kremowy lepki śluz którego jest dużo. Do tego cały czas jestem głodna nigdy tak nie miałam. Myślicie że się udało? Trzymajcie za nas kciuki bo już nie długo testujemy! Pozdrawiam

    Bardzo obiecujące :) Nie testujesz wczesniej?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • monika16332 Przyjaciółka
    Postów: 102 199

    Wysłany: 14 września 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę żeby w dzień spodziewanej @ o ile nie przyjdzie zrobić test z krwi bo nie wierzę juz w zwykłe testy, dwa miesiące temu pokazałą się blada druga kreseczka wiec była nadzieja którą beta i nagła @ mi zabała. To nasze pierwsze, wyczekiwane :)

    Monika
  • monika16332 Przyjaciółka
    Postów: 102 199

    Wysłany: 14 września 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że mogę testować szybciej ? :) niestety jutro piątek a wynik bym dopiero w poniedziałek odebrała i dwa dni czekania to cała wieczność :D

    Monika
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ