X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, padam z bólu głowy, w pracy miałam intensywny dzień, teraz wrocilam do domu.
    U mnie nie wiem co... wydaje mi się że bladzioch (bobo żółty), ale sama nie jestem pewna czy to nie zwidy. Czekam na @, ale z objawów to jedynie ból głowy, który może być na wszystko... temperatura się trzyma, piersi nadal nabrzmiałe, po wczorajszym plamieniu już wczoraj wieczorem nie było śladu... czekam. Jak @ nie przyjdzie do niedzieli to w poniedziałek pójdę na betę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 16:04

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Tynka 89 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 22 września 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik po cichutku już gratuluję :) :) :)

    Angie38 lubi tę wiadomość

    7b5da9f492d80ba9da03c533717c0bc5.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 22 września 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kciuki żeby @ nie przyszła

    pilik lubi tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 22 września 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik kciuki zaciśnięte!

    pilik lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to bladzioch to powinno być dobrze, oby !! :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny nie nie, na gratulacje grubo za wcześnie nawet jak test wyjdzie... nie wiem co o tym myśleć. Ja i tak nie uwierzę nigdy w ciąże przed usłyszeniem serduszka...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 września 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, będzie dobrze!! Pewnie boisz się o biochemiczną - ja też już zawsze będę się bała. Dziś byłam u endokrynologa z podwyższonym anty-tpo, powiedział, że musiałoby być kilka razy podwyższone, żeby to znaczyło, że coś jest nie tak. No i powiedział, że takie poronienie trzeba traktować jako coś fizjologicznego, i nie martwić się, tylko działać. I że najważniejsze, że zachodzimy w ciążę, bo to bardzo dobry znak. Nic się nie bój :) Mocno trzymam kciuki, żeby dzidziuś był i zaczął szybko rosnąć!
    Mój mąż mi dzisiaj zwrócił uwagę, że Ci nie podziękowalam za uratowanie zdrowia mojego przyszłego dzidziusia :D - gdyby nie Ty, pewnie nie zrobilabym badań genetycznych i nie wiedziała, że nie przyswajam kwasu foliowego! :) Oficjalnie Ci dziękuję i czuję, że to dobro do Ciebie wróci!:)
    Dziś w ogóle mam dzień dobrych wiadomości. Konsultowalam moje mutacje z genetykiem online i jest dobrze :) Jak będę na kompie, wkleję Wam tu wszystko, pewnie komuś się przyda :)
    No i komórki nk mam w normie - teoretycznie nie mają znaczenia, bo są trochę inne niż w macicy, w dodatku brakuje mi witaminy D, ale bałam się o wynik tak czy inaczej :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - trzymam kciuki ogromnie <3
    PLPaulina - ile masz dni po owulacji? Bo z wykresu wynika, że w ten weekend raczej nie warto testować, bo Ci jeszcze nic nie wyjdzie (za wcześnie).

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi - cudowne wiadomość!
    Widzisz, wszystko na spokojnie. Wiesz na czym stoisz.
    Boje się cb jak diabli, trzeci raz to by było dla mnie za dużo, już się boję że coś z naszymi genami nie tak...
    ale nic. Czekam na rozwój sytuacji. Przed wczoraj jak było pierwsze plamienie było 11dni od przytulanek, z których na upartego mogłoby coś być, dlatego mogło być późne zagnieżdżenie... moja gin mówi że do 12 dni po stosunku jest to norma jeszcze i nie na się co martwić. No ale myślę że @ przyjdzie na dniach... chociaż nadzieja i przeczucie są inne... ale wiadomo, nie chcę się nastawiać... jutro idę na szkolenie do pracy na cały długi dzień, ale mi się nie chce..!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i Mi nie ma za co! Cieszę się że się komuś przydałam ;)
    Ja uważam że te badania powinny być traktowane jako profilaktyka i zlecane każdej kobiecie...

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik trzymam kciuki!!!!

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdzia, a jak u Ciebie? Jak się czujesz?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 września 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 jak po wizycie ????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 18:33

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 września 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik po cichutku trzymam kciuki ;-)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dzięki Magdzia, a jak u Ciebie? Jak się czujesz?

    A dziękuję już lepiej. Jestem przed badaniami prenatalnymi i się stresuję.

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o pomoc... Od samego początku zaczytuję się we wrześniowym temacie. Widzę, że macie dużą wiedzę, więc może podpowiecie mi:
    1) Co oznacza mój wykres? Przekopałam pół Internetu i nie znalazłam podobnego :(
    2) Przed przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych, od kiedy tylko dojrzałam i zaczęłam miesiączkować, zauważyłam zwiększone owłosienie: na nogach, na brzuchu - dużo intensywniejsze, gęstsze, ciemniejsze i szybciej odrastające niż u koleżanek. Dodatkowo intensywna potliwość, walka pół życia z trądzikiem i przetłuszczającą cerą. Ponad 2 lata temu zaczęłam brać tabletki anty i zauważyłam po roku, że wszystko, co wyżej wypisałam, minęło... Teraz, po odstawieniu antykoncepcji, nagle wróciło. Jest to dla mnie bardzo klarowny obraz, że mam jakiś problem z hormonami.
    3) Czy może się okazać, że przez całe życie nie miałam owulacji? Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek widziała u siebie rozciągliwy śluz :(
    4) Jestem wysoka i szczupła, od kilkunastu lat w miarę trzymam się jednej wagi (wahania + - 5 kg). Czy mimo to mogę mieć zespół policystycznych jajników? ;(
    5) Jedyne badania, jakie do tej pory miałam wykonywane, to: cytologia (zawsze wychodził poziom 2), usg dopochwowe (według lekarza wszystko idealne), hemoglobina poniżej normy (być może jestem bliska anemii, bo mam bladą cerę).
    Biorę już prawie od pół roku witaminy: kwas foliowy, witaminy z grupy B, żelazo, D itp.

    Wizytę u pani ginekolog mam 16 października. Zastanawiam się, czy by nie zrobić wcześniej badań, np. progesteronu i prolaktyny i już z wynikami do niej podejść. Możecie mi doradzić, co i kiedy powinnam zbadać?

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • mriabelka Przyjaciółka
    Postów: 84 37

    Wysłany: 22 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Hej dziewczyny, padam z bólu głowy, w pracy miałam intensywny dzień, teraz wrocilam do domu.
    U mnie nie wiem co... wydaje mi się że bladzioch (bobo żółty), ale sama nie jestem pewna czy to nie zwidy. Czekam na @, ale z objawów to jedynie ból głowy, który może być na wszystko... temperatura się trzyma, piersi nadal nabrzmiałe, po wczorajszym plamieniu już wczoraj wieczorem nie było śladu... czekam. Jak @ nie przyjdzie do niedzieli to w poniedziałek pójdę na betę...
    Pilik trzymam kciuki jestem w podobnej sytuacji beta 2,9 i progesteron 16 i nie wiem co myśleć może chociaż tobie się uda

    mriabelka
  • mriabelka Przyjaciółka
    Postów: 84 37

    Wysłany: 22 września 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Dziewczyny, proszę o pomoc... Od samego początku zaczytuję się we wrześniowym temacie. Widzę, że macie dużą wiedzę, więc może podpowiecie mi:
    1) Co oznacza mój wykres? Przekopałam pół Internetu i nie znalazłam podobnego :(
    2) Przed przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych, od kiedy tylko dojrzałam i zaczęłam miesiączkować, zauważyłam zwiększone owłosienie: na nogach, na brzuchu - dużo intensywniejsze, gęstsze, ciemniejsze i szybciej odrastające niż u koleżanek. Dodatkowo intensywna potliwość, walka pół życia z trądzikiem i przetłuszczającą cerą. Ponad 2 lata temu zaczęłam brać tabletki anty i zauważyłam po roku, że wszystko, co wyżej wypisałam, minęło... Teraz, po odstawieniu antykoncepcji, nagle wróciło. Jest to dla mnie bardzo klarowny obraz, że mam jakiś problem z hormonami.
    3) Czy może się okazać, że przez całe życie nie miałam owulacji? Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek widziała u siebie rozciągliwy śluz :(
    4) Jestem wysoka i szczupła, od kilkunastu lat w miarę trzymam się jednej wagi (wahania + - 5 kg). Czy mimo to mogę mieć zespół policystycznych jajników? ;(
    5) Jedyne badania, jakie do tej pory miałam wykonywane, to: cytologia (zawsze wychodził poziom 2), usg dopochwowe (według lekarza wszystko idealne), hemoglobina poniżej normy (być może jestem bliska anemii, bo mam bladą cerę).
    Biorę już prawie od pół roku witaminy: kwas foliowy, witaminy z grupy B, żelazo, D itp.

    Wizytę u pani ginekolog mam 16 października. Zastanawiam się, czy by nie zrobić wcześniej badań, np. progesteronu i prolaktyny i już z wynikami do niej podejść. Możecie mi doradzić, co i kiedy powinnam zbadać?

    Najlepiej pójść do lekarza w sprawie pcos zrobi ust i będzie wiadomo. Jim kazala progesteron na tydz przed miesiączka zrobić. Natomiast on testorsten adrostention, tsh, fsh prolaktyna w 5 dniu cyklu czyli po miesiączce

    mriabelka
  • mriabelka Przyjaciółka
    Postów: 84 37

    Wysłany: 22 września 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ussg= przepraszam za błędy ale pisze z tel

    mriabelka
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 września 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mriabelka, dziękuję bardzo! Problem jest tylko taki, że teraz zupełnie nie wiem, kiedy będę miała okres :( Pierwszy cykl po odstawieniu miałam 36-dniowy ze słabą miesiączką, drugi 35-dniowy, również słaby okres, ale jednak było to krwawienie. Teraz po 30-paru dniach miałam jedynie ledwo dostrzegalne plamienie przez 5 dni.

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ