Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe Zygoty
Odpowiedz

Wrześniowe Zygoty

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 września 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    nie byłam dopisna ale wpiszcie mnie na 21.09 teścik pozytywny! :)
    Gratulacje :)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 16:00

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starust ewidentnie krecha :) Czekamy na wynik :)

    Aleala taka dziwna ta kreska, ale jest :) Powtórz jutro :) Powodzenia :)

  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 22 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toz to krecha a nie cien!

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwei, mnie można oficjalnie facjatę wkleić. Niestety, nie zasilę armii wrześniowych zaciążonych. Ale- jestem happy bo @ przyszła kilka dni wczesniej, a to oznacza,,,że bede testowac kilka dni wczesniej w październiku! ;)

    Tak więc podsumowując mój wywód- przenoszę się na rewolucję październikową i mam zamiar tam niezłą rozpierduchę zrobić!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f377ce9871ab.jpg
    a no mata ;)

    Ty ściemniaro, jaki cien cienia...KRECHA. Myslałam ze jestes niedoświadczona ale po suwaku widzę że wiesz jak wyglada pozytywny test :D

    Gratuluję! Bo to na pewno bedzie ładna beta ;)

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust, a tak poza tematem, to czy Hubson juz chodzi? Bo to jest moja obawa/ a raczej była/ w tym miesiącu. Ala jeszcze nie chodzi, stoi tylko i czesto siedzi gdzies, zaczyna popłakiwać i czeka az do niej podejde i na rece, a klocek niezły bo juz ponad 10kg ;). Jak bym zaszalała w październiku, to byłoby pewnie łatwiej, obstawiam ze Ala zacznie chodzić w ciagu kilku tygodni.

  • Emilia77 Autorytet
    Postów: 494 152

    Wysłany: 22 września 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Supeeeer!!!!!!!!!!
    Będę wpadac tu do was podglądać i cieszyc się razem z wami kochane moje. :)
    Ja skopałam tego gnoja jak nic a i tak przylazł. Nie ma na niego bata?
    Oficjalnie testy nie były wadliwe, @ jak nic. :(

    Emilia77

    starania od lipiec 2014


    insulinooporność,niedoczyn. tarczycy,Hashimoto(Letrox150)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia nie ma trzeba odczekać swoje w kolejce, nic się nie przyspieszy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Stardust, a tak poza tematem, to czy Hubson juz chodzi? Bo to jest moja obawa/ a raczej była/ w tym miesiącu. Ala jeszcze nie chodzi, stoi tylko i czesto siedzi gdzies, zaczyna popłakiwać i czeka az do niej podejde i na rece, a klocek niezły bo juz ponad 10kg ;). Jak bym zaszalała w październiku, to byłoby pewnie łatwiej, obstawiam ze Ala zacznie chodzić w ciagu kilku tygodni.

    Moja zaczęła stawiać pierwsze kroki jak już miała 1 rok i 6 dni ... a tak pewniej jak już miała 1 rok i 2 miesiące - wtedy już biegała, i nawet się nie wywracała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust toż to ciąża jak nic :D

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 22 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia77 wrote:
    Supeeeer!!!!!!!!!!
    Będę wpadac tu do was podglądać i cieszyc się razem z wami kochane moje. :)
    Ja skopałam tego gnoja jak nic a i tak przylazł. Nie ma na niego bata?
    Oficjalnie testy nie były wadliwe, @ jak nic. :(
    Bata nie ma ale jest beta ;p

    Emilia77 lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 22 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Stardust, a tak poza tematem, to czy Hubson juz chodzi? Bo to jest moja obawa/ a raczej była/ w tym miesiącu. Ala jeszcze nie chodzi, stoi tylko i czesto siedzi gdzies, zaczyna popłakiwać i czeka az do niej podejde i na rece, a klocek niezły bo juz ponad 10kg ;). Jak bym zaszalała w październiku, to byłoby pewnie łatwiej, obstawiam ze Ala zacznie chodzić w ciagu kilku tygodni.
    Bert jeszcze sam nie lata, chodzi za rączki, sam stoi i robi kilka kroczków. Ale ogólnie rzecz biorąc jest "naręcznym" dzieckiem. Szczególnie teraz jak mu cztery dwójki idą na raz to usypianie nawet na rękach. A ja właściwie prawie cały dzień sama, bo mąż dużo pracuje. Ale pytałam moją gin o to zanim zaczęliśmy starania i powiedziała, że jak nie będę za gwałtownie go podnosić to nie powinno być problemu. Aczkolwiek w zeszłym miesiącu dużo go nosiłam i podejrzewam, że pewnie dlatego ciąża się nie przyjęła..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Stardust - widać! Trzymam kciuki za wyniki bety! Ala na Twoje pozytywne testy też liczę! Ja się wqrwiłam na allegrowe owutesty - .uje jedne oszukują strasznie, możecie zobaczyć fotki na bolszewikach jak chcecie zobaczyć porównanie tych badziewiastych z aptecznym!


    Byłam widziałam i powiem ci że ładna kiszka z tymi testami :/
    A może jest szansa , że ciążowe allegrowe też oszukują ? :P

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 22 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby oby nie! Mój jest z allegro! :O

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ruby oby nie! Mój jest z allegro! :O

    ale ja miałam taki paskowy, a ty plastikowy a to już inna półka :D

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 22 września 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś Ridż dopadł znienacka w pracy :-( odebrał mi całą nadzieję na wrzesniową zygotkę i to dwa dni wcześniej niż zwykle. Brutal jeden :'(

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 września 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 16:00

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli allegrowe patole na cionrze to jedna wielka ściema? :) Fajnie, jakoś mnie to podniosło na duchu ;)

    Dziś termin spotkania z Ridzem, ale cisza na horyzoncie. Chociaż temperatura w dół..

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 22 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f377ce9871ab.jpg
    a no mata ;)
    jak dla mnie koniec z winkiem :)

    7w3d 💔
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ