X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wspierające się.....
Odpowiedz

Wspierające się.....

Oceń ten wątek:
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    O to pięknie Madziu, już się cieszę z Tobą <3
    heh ja narazie też się cieszę zobaczymy po monitoringu ;)

    Laura lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    heh ja narazie też się cieszę zobaczymy po monitoringu ;)
    Madziu, widzę ze trafiłaś w dobre ręce :)

    Magdas lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Madziu, widzę ze trafiłaś w dobre ręce :)
    Szczerze to akurat z tego gina jestem bardzo zadowolona. Tłumaczy wszystko odpowiada na każde pytanie, zawsze można zadzwonić. A najważniejsze,że chce pomóc a nie mówi,że mam jeszcze czas. Wiele dziewczyn doprowadził do ciąży na co mam dowody jak ide do niego i czekam w poczekalni :) kurczę a to wszystko na nfz :) pomimo,że ma prywatny gabinet to każe mi przychodzić na fundusz i jak coś pilnego to też wciska mnie na fundusz chociażby po przyjęciu wszystkich pacjentek :)

    Laura, Laura lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Szczerze to akurat z tego gina jestem bardzo zadowolona. Tłumaczy wszystko odpowiada na każde pytanie, zawsze można zadzwonić. A najważniejsze,że chce pomóc a nie mówi,że mam jeszcze czas. Wiele dziewczyn doprowadził do ciąży na co mam dowody jak ide do niego i czekam w poczekalni :) kurczę a to wszystko na nfz :) pomimo,że ma prywatny gabinet to każe mi przychodzić na fundusz i jak coś pilnego to też wciska mnie na fundusz chociażby po przyjęciu wszystkich pacjentek :)
    To dobrze, to bardzo dobrze, widać lekarz z powołania :)

    Magdas lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Goguś Koleżanka
    Postów: 45 32

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja ostatnią @ miałam 6 kwietnia. W pierwszej połowie maja bardzo bolał mnie prawy jajnik, gniotło, kuło itd. żadnych objawów wskazujących na @. Myślałam, że znów jakiś mega długi cykl bo prolaktynę w kwietniu miałam prawie 100 przy normie do 25. Poszłam do lekarza, a bałam się jak cholera, że pewnie coś nie tak jeszcze nie tak z tym jajnikiem, jakaś cysta czy cuś.Bo oststnio wszytsko się do nas przyplątuje. Lekarz zrobił Usg i zobaczył piękny pęcherzyk 17 mm. Bez żadnych wspomagaczy skurczybyk urósł:)Po dwóch dniach 22mm i zastrzyk. Prolaktyna praktycznie po miesiącu brania Bromegrgonu spadła do 6, wiec jest dobrze. Tylko niech ta cholera @ przyjdzie bo chcę zacząć nowy cykl.

    A mój Gin jest specyficzny. Na pierwszej wizycie mnie tak ochrzanił, że przerwałam brać bromka, i że teraz prolaktyna mi wystrzeliła w górę. Miął rację:) Poprzedni lekarz jakoś zapomniał mnie poinformować, ze nie wolno przerywać, a ja nowicjuszką wtedy byłam. Na usg i zastrzyk kazał przyjść w niedzielę o godzinie 23:00 :) specjalnie dla mnie przyjechał. Zlecił potem badania progesteronu i kazał dzwonić z wynikiem. Teraz bierze mnie na oddział, żeby porobić wszystkie badania, a lista bardzo długa:)Bardzo specyficzny człowiek, potrafi ochrzanić jak coś się zrobi nie tak, ale wiem że skuteczny:)





    sierpień 2013- ciąża biochemiczna :(
    czerwiec 2014- ciąża biochemiczna :(
  • Goguś Koleżanka
    Postów: 45 32

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa i jeszcze dodam, że to był pierwszy ginekolog do którego trafiliśmy i wiedział, znał chorobę M, a nie zrobił wielkich oczu jak dwóch poprzednich.
    Nie kazał przynosić ulotek leków :)

    sierpień 2013- ciąża biochemiczna :(
    czerwiec 2014- ciąża biochemiczna :(
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goguś najważniejsze to trafić na dobrego lekarza. Ciężkie to jest ja kilku ginów przerobiłam za każdym razem słyszałam,że wszystko ok i mam czas. W końcu trafiłam na tego i co okazało się,że nie mam owulacji i ciekawe jak bez niej mam zajść w ciąże no i ten wziął się od razu do roboty najpierw skrupulatny monitoring cyklu bez leków teraz leki i dalej działamy :)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goguś super lekarza masz. Z tego co wiem moja siostra też brała bromka....
    I Ty i Madzia jesteście pod dobrą opieką :)

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam...

    Wsparcie potrzebne... bo psychika płata figle...

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadame wrote:
    Witam...

    Wsparcie potrzebne... bo psychika płata figle...
    Witaj Naadame :)
    Co się dzieje??

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) my dzisiaj mamy 1 rocznice ślubu :) musze się pochwalić że dostałam od męża wisiorek - serduszko z naszymi dwoma zdjęciami w środku :)

    jak juz pisałam wczęśniej nie wie żadna z Was co to znaczy pecherzyk 2 komorowy?
    nie znalałam odpowiedzi w necie :(

    tak czytam że np udało się w 2 cyku z CLO
    mój gin odsyła mnie do specjalisty jak się nie uda a miałam tylko 1 z CLO
    stwierdził że pecherzyk jest i peka zawsze wiec nie mam sensu czekac trzeba do spacjalisty a ten już "zrobi mi dziecko" słowa mojego gina :P

    mizzelka, llallka lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    Cześć dziewczyny :) my dzisiaj mamy 1 rocznice ślubu :) musze się pochwalić że dostałam od męża wisiorek - serduszko z naszymi dwoma zdjęciami w środku :)

    jak juz pisałam wczęśniej nie wie żadna z Was co to znaczy pecherzyk 2 komorowy?
    nie znalałam odpowiedzi w necie :(

    tak czytam że np udało się w 2 cyku z CLO
    mój gin odsyła mnie do specjalisty jak się nie uda a miałam tylko 1 z CLO
    stwierdził że pecherzyk jest i peka zawsze wiec nie mam sensu czekac trzeba do spacjalisty a ten już "zrobi mi dziecko" słowa mojego gina :P
    Anusia wszystkiego naj najlepszego, i piękny prezent dostałaś :D

    Ja niestety nie wiem co znaczy pęcherzyk 2 komorowy, może to to ze były dwa na jednym jajniku w jednym jajku które pękło, ale to tylko moje domysły są :)
    Będzie dobrze, trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 21:35

    AnusiaM lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • NataLin23 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo, jest tu kto?

    NataLin 23
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udanego tygodnia <3 1317309lsk5aj07xu.gif

    Laura lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Wow Mizzelko jak masz fajnie, swój ogród, witaminki bez żadnej chemii :)
    też bym chciała mięć kawałeczek chociaż ogródka, ale u mnie niestety to nie możliwe bo mieszkam w bloku. Jedynie co mogę to co nieco posiać w doniczkach na balkonie :D
    A ten ból owulacyjny to dobry znak, przynajmniej wiesz kiedy i co się dzieje :).
    Ja w tym cyklu naprawdę czułam kiedy jajeczko pękało i trzy dni chodziłam prawie zgięta w pół.....
    ja juz tyle dni... bd z 4 .. ale u mnie norma.. w sumie dobrze ale z drugiej strony męczące.. o kurde a pro po lewe jajo co było ciche się odzywa, o losie...

    co do balkonu to można takie cuda porobić ze to szok! a jutro zasadzę albo dziś moje koktajlówki bo już na nie czas.. ja uwielbiam ogród i w ogóle mam wykształcenie florystka haha :D jakby co z kwiatami to mogę jakieś ciekawostki "odsprzedać" haha :D

    Laura lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja juz tyle dni... bd z 4 .. ale u mnie norma.. w sumie dobrze ale z drugiej strony męczące.. o kurde a pro po lewe jajo co było ciche się odzywa, o losie...

    co do balkonu to można takie cuda porobić ze to szok! a jutro zasadzę albo dziś moje koktajlówki bo już na nie czas.. ja uwielbiam ogród i w ogóle mam wykształcenie florystka haha :D jakby co z kwiatami to mogę jakieś ciekawostki "odsprzedać" haha :D
    Tak Mizzelko ten ból jest męczący ale daje nam znaki i przynajmniej wiemy że coś się dzieje ;)
    No mnie raczej jajniki nie bolą i zastanawiam się dlaczego po ganotropinach tak nie jest.....
    Florystka powiadasz?? :) Ja uwielbiam kwiaty, choć nie bardzo mam pojęcie jak układać, robić z nich dekorację a chciałabym umieć :)
    Nawet się zastanawiam czy nie wybrać się na kurs florystyczny :D

    A tak w ogóle dzień dobry :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajna sprawa... ja i maluje, rysuje, układam kwiaty, robie dekoracje, lubię z modeliny coś wymodzić i ogólnie człowiek orkiestra :) mam to po mamie :D

    Dzień doberek :)

    Laura lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    fajna sprawa... ja i maluje, rysuje, układam kwiaty, robie dekoracje, lubię z modeliny coś wymodzić i ogólnie człowiek orkiestra :) mam to po mamie :D

    Dzień doberek :)
    Ojej jak fajnie, masz talent :D
    a właśnie takie robótki ręczne są najpiękniejsze ;)
    Podziwiam Cię :)
    Może pochwalisz się czymś?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 12:53

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Wieczór :)
    Laura a u Ciebie na dniach bedzie cos wiadomo cooo? :)
    u mnie we wtorek przed wyjazdem bedzie 10 dpo i zrobie rano test bo mam ostatni z czułości 10, jakby był chociaż cień to może zdąże na bete a jak nie to zrobie bobo test, kupiłam sobie w piatek w aptece razem z dupkiem
    mój gin chce mnie odesłać jak się w tym cyklu nie uda do specjalisty a ja mam 5 tabletek CLO w domu to moglibyśmy zrobić jeszcze jeden cykl... sama na własną reke nie bede brała bo już teraz pecherzyk był duzy i gin się bał że nie penie a jak zrobi mi się torbiel?
    może go przekonam :) tylko musiałabym zadzwonić do niego przed wyjazdem bo @ dostane na wyjeździe :(

    Laura lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    Dobry Wieczór :)
    Laura a u Ciebie na dniach bedzie cos wiadomo cooo? :)
    u mnie we wtorek przed wyjazdem bedzie 10 dpo i zrobie rano test bo mam ostatni z czułości 10, jakby był chociaż cień to może zdąże na bete a jak nie to zrobie bobo test, kupiłam sobie w piatek w aptece razem z dupkiem
    mój gin chce mnie odesłać jak się w tym cyklu nie uda do specjalisty a ja mam 5 tabletek CLO w domu to moglibyśmy zrobić jeszcze jeden cykl... sama na własną reke nie bede brała bo już teraz pecherzyk był duzy i gin się bał że nie penie a jak zrobi mi się torbiel?
    może go przekonam :) tylko musiałabym zadzwonić do niego przed wyjazdem bo @ dostane na wyjeździe :(
    Anusia u mnie lekkie zniecierpliwienie, niech ten czas leci szybciej ;).
    Ja spróbuję w środę 11 dzień po inseminacji, ponieważ w środę mam ostatnią wizytę w klinice, ponieważ rezygnujemy z dalszych inseminacji.
    Może powiem doktorowi że się udało, kto wie :D.
    A bete jak najbardziej możesz zrobić w 10po :) z testem też możesz spróbować :). Trzymam kciuki bardzo mocno :)

    AnusiaM lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ