X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wspomaganie ziołami
Odpowiedz

wspomaganie ziołami

Oceń ten wątek:
  • lolinek Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam powiem moją niesamowitą (dla mnie) historię z ziółkami o.sroki
    starania o dziecko zaczęliśmy rok temu. Pierwsza wizyta u ginekologa i okazało się, ze:
    1. ja mam pcos
    2. mój mąż ma kiepskie nasienie
    no i lekarz zaproponował nam rozważenie in vitro (co dla mnie odpada zdecydowanie)
    Zaczęliśmy leczenie: mąż: androvit, ja luteina
    niestety po 3 miesiącach mój organizm zbuntował się i się rozregulował okres po dwóch tygodniach od poprzedniego, dostałam na miesiąc tabletki anty a następnie duphaston i znów ta sama historia. Po 3 miesiącach duphastonu okres co dwa tygodnie. Wkurzyłam się i postanowiłam odstawić wszelkie tabletki i niech się dzieje co chce. W międzyczasie znalazłam pozytywne opinie o ziołach ojca sroki i postanowiłam, że spróbuję. Mój ostatni okres był 15 kwietnia, potem 1 maja dwudniowe plamienie (okres??). Ziólka przyszły 24 maja i postanowiłam, że biorę od razu bo diabli wiedzą kiedy będzie okres. Reakcja organizmu zaskoczyła mnie. Po 2 dniach brania miałam taaki sluz jak nigdy w zyciu a 14 dni później zrobiłam test ciążowy, którego celem miało być wykluczenie ciąży, bo miałam brać antybiotyk, a tu patrze dwie kreski :) doznałam szoku, bo własciwie zaszłam w ciążę w 43(!!!) dniu cyklu. Dla pewności poleciałam kupić inny test i też dwie kreseczki. ciąglę nie mogę w to uwierzyć i chyba dopiero jak lekarz mi potwierdzi to uwierzę. Nie wiem czy to zasługa ziół czy nie ale raczej tak. Tak więc dziewczyny nie dawajcie się :))

    Makak, MariaAntonina, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję lolinek, jednak cuda się zdarzają :)
    A ja się zastanawiam czy to jest normalne, że od razu po zakończeniu @ czuje ból w dole brzucha (jakby owulacyjny, delikatny). Miałyście tak w trakcie picia ziółek?

    20110812580114.png
  • Myszka 26 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę pierwszy cykl ziółka i widzę zmianę, po pierwsze miałam owulację! Rok temu poroniłam i od tego czasu nie miałam owulacji, dodam że mam PCOS, niedoczynność tarczycy, staramy się przeszło 2 lata po drugie okres mi się skrócił z 7 obfitych dni do 4, krwawienie też się zmniejszyło. Moje temp są książkowe, a zawsze miałam nieregularne skoki. Poza tym czuję jakby zeszła mi opuchlizna z kostek (wcześniej nawet nie przypuszczałam, że są spuchnięte, zdziwiło mnie to ale to na prawdę wgląda jakby mi zeszła opuchlizna). Myślę, że mogło to być związane ze słabą pracą moich nerek (od dziecka mam je słabe). Biorę też castagnus rano. Owulacja przesunęła się z 19 d.c do 11 d.c. Wcześniej miałam krótką fazę lutealną ok 9 dni. Będę pić dalej te ziółka, mam nadzieję że zajdę w ciążę:)

    Żabka
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te wasze wiadomości coraz bardziej się nakręcam na te ziółka, moje czekają bo chce je zacząć brać od nowego cyklu ale kurde w sumie może nie trzeba czekać z tym do okresu. Mam nadzieje że na mnie też będą miały tak dobry wpływ

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym je zakupiłą sobie, ale zobzcaymy, może w tym cyklu się uda z dzidziusiem, jak nie to zastosuje, napewno nie zaszkodzi a kto wie...

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje castangus, rok temu w 4 cyklu udało się zajść mi przy braniu 1 opakowania, dziś biore 2 cykl czyli 2 opakowanie ( bo jestem po poronieniu) to mój 8 cykl po listopadowym zabiegu.. wiąże nadzieje , że lipiec to mój miesiąc ...i jeśli nie to chyba tez zacznę stosowanie innych specyfików, bo tonący brzytwy się chwyta...pozdr.

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale co tak naprawdę daja te zioła, po co one są?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poczytałam wasze opinie i kupiłam przed chwilą ziółka, ale będą u mnie dopiero we wtorek i będzie to mój 6dc, czy mogę zacząć je pić od razu jak przyjdą, czy muszę czekać do kolejnego cyklu i zacząć je pić od 1-szego dnia?

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 6 lipca 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też szukałam odpowiedzi i opinie są różne, część kobiet zaczyna w dowolnym dniu cyklu , ale większość od @. Ja też tak zrobiłam , piję od pierwszego dnia tego cyklu. Jak do tej pory nic nie czuje żadnej zmiany, ale wierzę że będzie ok . Ziółka mają różne zastosowanie, te które ja mam ojca Sroki mieszanka nr.3 są na owulacje. Niektóre dziewczyny twierdzą że pomaga i na śluzik , choć może po prostu jedno wiąże sie z drugim. Jest też mieszanka na zrosty i endometriozę. Wierzę w moc ziół, castagnus też jest ziołowy, i widziałam opinie że to żaden lek , ale jak go brałam to cykl mi się wydłużył, bez castagnusa 23 dni a z tabletkami 26 a nawet 28 i zero PMS'u, wrażliwych , bolesnych piersi , zero humorków i mniej bolesne miesiaczki .. zobaczymy teraz co się będzie działo. A do smaku łatwo sie przyzwyczaić nie jest najgorszy a z mojej strony to znaczy niemalże słodkie bo wszystko piję zasypując grubo cukrem a to bez ziarenka i mi smakuje. AAA strasznie mi się jeść tylko chce zawsze po tych ziółkach od razu mam wilczy apetyt

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 7 lipca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka - a napisz coś proszę o tych ziółkach na endometriozę...

    20110812580114.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 7 lipca 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiele o tym wiem , czytałam tylko na stronie na której z polecenia innej staraczki kupiłam swoje ziółka wstawiam link

    http://allegro.pl/endometrioza-zrosty-nieplodnosc-200-10-testow-i3376669330.html

    allegrowicza polecam, szybka wysyłka i wszystko ok, tylko paczka dziwna była i brakowało ulotki , ale można do niej pisać bo szybko i chętnie odpowiada na każde pytanie. A ziółka można też sobie samemu skomponować z pewnością w necie jest receptura, zresztą skład jest podany na tej stronie. Ja kupiłam gotową mieszankę nr.3 i pierwszy raz od czasu kiedy przestałam brać tabletki anty mam śliczny śluzik płodny, a to dopiero 7 dzień picia ziółek

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 7 lipca 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś na Ovu czytałam też że właśnie te ziółka pomogły na kłopoty ze zrostami , choć ja tam nie wiem ..mam inną mieszankę

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 8 lipca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Poczytam sobie o tych ziółkach. Ja dalej jestem na mieszance nr 3 o. Sroki i dalej na mnie nie działają :(

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piłam zioła ks sroki nr 3 przez 3 miesiące i dupa nic nie pomogło :(

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 8 lipca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, to chyba jesteśmy jakimiś cudakami ;) bo ja się tyle pozytywów naczytałam o tych ziołach, że byłam na 100% pewna, że od razu zajdę. Wypiję to co mam, a wyszła mi wielgachna micha, a potem chyba odpuszczę i uśmiechnę się znowu do mojego lekarza.

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie otrzymałam i jedne i drugie ziółka, od dziś zaczynam picie :) Wierzę, że pomogą :)

    Anna39 lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 11 lipca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    A ja właśnie otrzymałam i jedne i drugie ziółka, od dziś zaczynam picie :) Wierzę, że pomogą :)

    Powodzenia! :) Trzymam kciuki.

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pierwszy cykl na ziołach sroki i w końcu widzę wzrost tempki po owu. Wcześniej wykresy były z maluteńkim ledwo widzialnym skokiem. No i widzę że faza lutealna się wydłużyła jest już 9 dzień wcześniej były 6 dniowe. Moja gin tylko ładowała mi luteine ja ją odstawiłam i przeszłam na ziółka i castangus i jest lepiej.

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarah020980 wrote:
    Ja jestem pierwszy cykl na ziołach sroki i w końcu widzę wzrost tempki po owu. Wcześniej wykresy były z maluteńkim ledwo widzialnym skokiem. No i widzę że faza lutealna się wydłużyła jest już 9 dzień wcześniej były 6 dniowe. Moja gin tylko ładowała mi luteine ja ją odstawiłam i przeszłam na ziółka i castangus i jest lepiej.

    No to zawsze coś pozytywnego :) Ja zauważyłam, że od kiedy piję ziółka, to silniej odczuwam PMS, a dokładnie coś czego nigdy wcześniej nie miałam - ból piersi. Najpierw przez 2 cykle miałam wrażliwe sutki, a w tym miesiącu bolą mnie po bokach i rozsadzają biustonosz :)

    20110812580114.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 24 lipca 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie ziółka proponujecie na wydłużenie fazy lutealnej?

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ