X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wspomaganie ziołami
Odpowiedz

wspomaganie ziołami

Oceń ten wątek:
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 13 maja 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękować.... no to jutro zaczynam :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    dziękować.... no to jutro zaczynam :)

    To zdaj nam relację za jakiś czas z efektów ;)

    20110812580114.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 14 maja 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ok... zobaczymy czy zadziałają... ale stwierdzam, że w w smaku sa dobre :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 maja 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ja zaczęłam pić Ziółka ojca Sroki nr 3 również zamówiłam pasek z modlitwą od Sióstr Dominikanek Wiara i szczera modlitwa momorze :)

    oto link gdzie można poczytać o pasku, jak i zamówić

    http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/index_dominik.html

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 24 maja 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi proszę czy zioła mam pić do czasu owulacji czy cały czas do @.... chyba, że się uda ??:)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 27 maja 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziółka (mieszankę nr 3 o.sroki) pijesz do owulacji. od 1 dnia cyklu.
    jak zaczniesz dzień później czy jeden ominiesz tragedii nie będzie. powodzenia. :)
    PS. Mi ziółka pomogły po 1,5 cylku. brałam jeszcze oeparol-olej z wiesiołka przez 3 miesiące

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 27 maja 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedz andziol... aczkolwiek wszędzie w internecie jest napisane alby pić przez 3 miesiące, miesiąc przerwy i kolejne 3 miesiące... więc wiesz :) juz nie ma zadnych uplaów wiec pewnie oczyszczały się jajniki :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 27 maja 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    dzieki za odpowiedz andziol... aczkolwiek wszędzie w internecie jest napisane alby pić przez 3 miesiące, miesiąc przerwy i kolejne 3 miesiące... więc wiesz :) juz nie ma zadnych uplaów wiec pewnie oczyszczały się jajniki :)

    powinno się pic tak jak piszesz 3 miesiace i miesiac przerwy. mi sie udało w pierwszym cyklu i nosze w brzuszku zdrowiutkie blizniaki, takze zycze tobie powodzenia :)

    sylvia lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę drugi cykl na ziółkach i też słyszałam, że 3 miesiące i przerwa. Czytałam też, że można pić aż się skończy pierwsza partia ziółek, potem przerwa i potem znowu kupujemy i pijemy. Tylko, że większość chyba zaciąża wcześniej ;) U mnie 6 dc i już czuję jak pracują jajniki.

    20110812580114.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 27 maja 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    sylvia wrote:
    dzieki za odpowiedz andziol... aczkolwiek wszędzie w internecie jest napisane alby pić przez 3 miesiące, miesiąc przerwy i kolejne 3 miesiące... więc wiesz :) juz nie ma zadnych uplaów wiec pewnie oczyszczały się jajniki :)

    powinno się pic tak jak piszesz 3 miesiace i miesiac przerwy. mi sie udało w pierwszym cyklu i nosze w brzuszku zdrowiutkie blizniaki, takze zycze tobie powodzenia :)

    to gratuluje bliźniaków :) :) :) super :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    sylvia wrote:
    dzieki za odpowiedz andziol... aczkolwiek wszędzie w internecie jest napisane alby pić przez 3 miesiące, miesiąc przerwy i kolejne 3 miesiące... więc wiesz :) juz nie ma zadnych uplaów wiec pewnie oczyszczały się jajniki :)

    powinno się pic tak jak piszesz 3 miesiace i miesiac przerwy. mi sie udało w pierwszym cyklu i nosze w brzuszku zdrowiutkie blizniaki, takze zycze tobie powodzenia :)

    GRATULUJĘ <3


    Kochana a piłaś je do owulacji czy cały miesiąc?

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam brać wiesiołka od 8 mc starań i w 9 sie udało, choć na krótko to coś drgnęło, bardzo możliwe że to przypadek ale na razie nie rezygnuję z niego i biorę dalej, dodatkowo oczywiście kwas foliowy a mąż żeń szeń, też jakoś od 8 mca więc kto wie...

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki a mam pytko bo nie wiem jak lepiej teraz pic ziola tylko do owulki czy cały czas... bo kurcze wszedzie jest różnie napisane i już sama nie wiem....

    relgg7rfroacrbi5.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    darijka wrote:
    sylvia wrote:
    dzieki za odpowiedz andziol... aczkolwiek wszędzie w internecie jest napisane alby pić przez 3 miesiące, miesiąc przerwy i kolejne 3 miesiące... więc wiesz :) juz nie ma zadnych uplaów wiec pewnie oczyszczały się jajniki :)

    powinno się pic tak jak piszesz 3 miesiace i miesiac przerwy. mi sie udało w pierwszym cyklu i nosze w brzuszku zdrowiutkie blizniaki, takze zycze tobie powodzenia :)

    GRATULUJĘ <3


    Kochana a piłaś je do owulacji czy cały miesiąc?

    dziękuję. ziółka piłam cały miesiąc do momentu zrobienia testu, a jak się okazał pozytywny to odstawiłam :) ja bardzo wierzyłam w ich moc a mój się smiał że je pije, ale po pozytywnym teście chyba uwierzył w ich działanie, a jak na 3 wizycie u ginka okazało się, że jest dwójka dzidziusiów ( bo wcześniej podczas dwóch wizyt był jeden dzidziuś, podobno jeden za drugiego się schował) to stwierdził, że to przez te ziólka, bo w rodzinie żadnych bliźniaków nie ma :) powodzenia zycze wam kobitki :)

    sylvia, MariaAntonina, Miriam lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    Miriam wrote:
    darijka wrote:
    sylvia wrote:
    dzieki za odpowiedz andziol... aczkolwiek wszędzie w internecie jest napisane alby pić przez 3 miesiące, miesiąc przerwy i kolejne 3 miesiące... więc wiesz :) juz nie ma zadnych uplaów wiec pewnie oczyszczały się jajniki :)

    powinno się pic tak jak piszesz 3 miesiace i miesiac przerwy. mi sie udało w pierwszym cyklu i nosze w brzuszku zdrowiutkie blizniaki, takze zycze tobie powodzenia :)

    GRATULUJĘ <3


    Kochana a piłaś je do owulacji czy cały miesiąc?

    dziękuję. ziółka piłam cały miesiąc do momentu zrobienia testu, a jak się okazał pozytywny to odstawiłam :) ja bardzo wierzyłam w ich moc a mój się smiał że je pije, ale po pozytywnym teście chyba uwierzył w ich działanie, a jak na 3 wizycie u ginka okazało się, że jest dwójka dzidziusiów ( bo wcześniej podczas dwóch wizyt był jeden dzidziuś, podobno jeden za drugiego się schował) to stwierdził, że to przez te ziólka, bo w rodzinie żadnych bliźniaków nie ma :) powodzenia zycze wam kobitki :)

    Gratuluje 2 dzieciaczków .. a faktycznie jeśli brak bliźniaków w rodzinie to zioła pomogły , ale i tez widach twój M ma sprawne żołnierzyki .. Gratuluje szczerze.:)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Mam do odsprzedania całe opakowanie wiesiołka, 2 opakowania castagnusa i 2 femifertil. Jakby któraś z was chciała proszę o kontakt na maila: [email protected]

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijka a powiedz mi miałaś takie jakby ciężkie podbrzusze po owulce pijąc zioła, bo nie tak jakos dziwnie dzis i mnie czasami tak jajniki pobolewają...i już mam takie myśli że nic sie nie udało...

    relgg7rfroacrbi5.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc. sorki, że tak późno odp. ale rzadko tu bywam z powodu braku czasu :) w ostatnim szczęśliwym cyklu nie miałam po owu żadnych bóli jajników, we wcześniejszych cyklach nieudanych owszem były bóle aż do @, ostatni cykl miałam bardzo spokojny, tylko po 6 dniach od owu zaczeły mnie boleć sutki i zrobiły się nabrzmiałe no i miałam bóle jak na @ przez co zwlekałam ze zrobieniem testu aż dwa tygodnie :)pozdrawiam

    sylvia lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • madar Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to i ja się dopisuje jeśli chodzi o stosowanie ziółek Ojca Sroki, od 2 dc zaczęłam pic mieszankę nr 3, dziś mam 7 dc i jestem w szoku, bo już zaczęły się odzywać bóle jajników, przy czym zaznaczę że mój cykl to średnio 35 dni a co za tym idzie owulację tez mam późno, bo w okolicy 21 dc
    tak więc będę bacznie obserwować co dalej się będzie działo...?

    f2w3dqk3e4k9kxow.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, ja porzuciłam ziółka w tym cyklu z powodu choroby. Brałam tyle leków, że postanowiłam odpuścić. No i u mnie niestety efektów brak :(

    20110812580114.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ