Forum Starając się - ogólne Wypływająca sperma i pozycje PO
Odpowiedz

Wypływająca sperma i pozycje PO

Oceń ten wątek:
  • arienka831 Przyjaciółka

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiecie na atak kaszlu zaraz po stosunku? Byłam przeziębiona i akurat właśnie po stosunku sobie leżałam ale dopadł mnie kaszel i wyleciało sporo więc chyba nic z tego znowu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 19:10

6b8de5573dda61a0b1f4524c69bdf4a1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 lutego 2019, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to mnie trochę uspokoił ten wątek wyciekania :) u mnie podobnie często wylatuje ale równie czesto leżymy długo zanim pójdę się myć czy siusiać.

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego