X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mega super :D

    A jak się wkleja tak zdjęcie? Pokażę Wam swoje usg z tamtego wtorku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 15:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "zarażajcie" takimi zdjęciami :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, jak tak wkleić fotosa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef42747a3ffa9c5f.html

    Dobra, pokażę tak :)

    Madziulla, littleladybird, wiewiórka17, Paulette, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 śliczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zdjęcie sprzed tygodnia, teraz już fasola pewnie większa. Za dwa tygodnie idę na kolejne usg to też pokażę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już przebieram nogami na badania hormonów w poniedziałek i we wtorek wizta u gin...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci szybko. Zaraz weekend, po weekendzie poniedziałek i już we wtorek wizyta. A ja w ten weekend szaleje i jadę na dwa dni nad jezioro do Łagowa :D Jakbym jezior zaraz pod domem nie miała :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida to Ty nie wiesz że tam gdzie najbliżej tam najdalej? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sałatkę z gyrosa. Zajebista, nażarłam się jak cielę. Komu trochę? Mam całą michę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja!!!! Ja zrobiłam dziś z tuńczyka :)

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cirilątko małe :)
    faktycznie aparat usg kiepski... jakby nie zaznaczone dzieciątko to bym musiała się doszukiwać :)

    Namida tu kształty już pięknie widać ;) kiedy następne usg?

    oo i gyrosa i tuńczyka uwielbiam :)u mnie dziś naleśniki orkiszowe ze szpinakiem i fetą ;)

    wiecie co... stwierdzam, że faceci to jednak są jak psy co wyczuwają cieczkę eh. Wczoraj dostałam okres i dzisiaj wracając z pracy do domku (30min na piechotkę)2 razy na mnie trąbnęli i jeden facet przechodząc obok pokiwał głową i pod nosem powiedział ajajajjj ehhh w robocie też słyszałam od kolegów, że kwitnę...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie śliczne bąble :D bomba :) Namida u Twojego to już ładnie widać rączki i nóżki :D

    ann_je, masz rację coś w tym jest, tylko że suki kryje się w czasie cieczki, a my w czasie miesiączki teoretycznie jesteśmy bezpłodne ;) czytałam kiedyś artykuł o badaniach naukowców. Spośród postawionych przed nimi kobiet faceci mieli wybrać te, które wydawały im się najbardziej atrakcyjne. Okazało się, że wybierali te, które były w okresie okołoowulacyjnym :D to dopiero jest "węch" :P

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma ochote na seks tylko jak mam okres... A wtedy to on nie chce... Eh...
    A co do zapachu moj byly czyl moj zapach. Wiedzial zawsze w ktorym momencie cyklu jestem bo inaczej pachnialam,kiedy okres iowulacja i z seksem i ochota na seks nie moglam go odzukac bo te wszystko czul. Kiedys mi dokladnie opisal jak pachne i zawsze mowil ze by mnie mogl na drugim koncu autobusy wyniuchac... Mowie wam masakra. Jak mialam ochote na seks ale bylam na niego zla zawsze to wykorzystywal...

    Ps. Schudlam 3kg ;D mimo ze wygladam jak beczka... Masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 19:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja na początku miałam -2kg ale do przodu w brzuszku miałam. A teraz mam do gdzieś :p

    Mało tego, po gyrosie nażarłam się arbuzem :D Leżę w łóżku i umieram :D

    A wiecie, że podobno plemniki szukają jajeczka "na węch" podobno bezbłędnie znajdują drogę do jajeczka bo się nie mogą oprzeć jego zapachowi.

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh ta nautra...
    Moja bratowa na początku pierwszej ciąży schudła 6 kg :D po pierwsze rzygała jak kot a po drugie krótko się znali z moim bratem bo zaledwie 3 miesiące i bach... brak okresu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja miałam nie raz nie dwa ale 2,5 cm max i wolniej rosły i same się wchłaniały a tu w 3 mies 5 cm się zrobił. a tak z innej beczki jak wchodzisz na mój wykres widzisz 2 serduszka na wykresie?
    tak 2 :) już odpisałam, a później przeczytałam, że nie ważne. a dopiero teraz piszę bo musiałam opuścić laptopa .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 19:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha. Ja to nie rzygam i tylko kilka razy mi sie zdarzylo wiec to nie od tego.

    Ale wiecie jak to jest z dlugoscia szyjki? Poltora. Tygodnia temu noo prawie dwa mialam 2,5cm a teraz mam 4,5cm. Od czego to zalezy?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szyjki to ja nie mam zielonego pojęcia ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ