X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkleje wam z innego watku bo nie chce mi sie drugi raz pisac :P

    Nooo a ja wlasnie obgadalam sprawe z moim G odnosnie tego usg... Ze bede chodzic panstwowo do lekarza i zeby mi te badania dawal skierowanie ale usg bede robic prywatnie (na te kilka razu sie wykosztujemy) bo skoro i tak mnie nie bada moj Gin tylko on dostaje ten sam opis zdjec a ten co mnie badal nic nie mowil to tak naprawde jak cos bedzie sie dziac to jaka mam gwarancje zze ten co robi usg zadziala od razu? ze nie bede musiala na koleejna wizyte czekac az do mojego pojde...? takie to bez sensu, wiec teraz czeka na ten 13tydzien na to usg fundowane przez ciotke, i potem pojde na 2 lub 3 juz prywatnie, bo to bez sensu

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri szyjka w czasie ciąży powinna się skracać i tak do 4,2 cm jest norma od 3,5 chyba, musisz poszukać w necie. lekarz nic nie mówił na ten temat?
    Co do usg to masz rację :) mam koleżankę, która całą ciążę chodziła do gin na nfz a dodatkowo 4 razy była prywatnie na lepszym usg bo ten jej miał takie podstawowe. Oczywiście swojemu nic się nie przyznała że chodzi dodatkowo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo bardziej chodzi o to ze ten dzis nic nie MOWIL! A na wizyte musze czekac do 10 sierpnia i on ten opis wezmie i wtedy moze cos powie... Jakby usg robil mi moj lekarz to spoko on pewnie by cos powiedzial a tak goscia nie znam nic nie mowi, i z laska mi jeszcze zdjecia wrecza, wiec bez sensu... To tak naprawde mnie jako pacjentki nic mogly by nie mowic te dlugosci i inne rzeczy jakbym sie nie interesowala i wcale po takim usg nie bylabym uspokojona bo ani nie powiedzial ze dobrze ani ze cos jest zle... Wiec taki troche bezsens.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie bezsens. Masz rację, idź prywatnie. Przynajmniej normalnie to będzie wyglądało i może na jakimś super wypasionym sprzęcie :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo a trzy badania po 150zl to juz nie jest jakos mega duzo.. A i tak ciaze musze prowadzic panstwowo zeby miec becikowe (dzis sie dowiedzialam o.O znaczy regularne wizyty musze miec w przychodni)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nooo a trzy badania po 150zl to juz nie jest jakos mega duzo.. A i tak ciaze musze prowadzic panstwowo zeby miec becikowe (dzis sie dowiedzialam o.O znaczy regularne wizyty musze miec w przychodni)
    nie sądze żeby trzeba pańswowo. Musisz po prostu chodzić regularnie do gin

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tak mi ciotka dzis powiedziala i tak mnie nie stac na prowadzenie ciazy prywatnie wiec usg prywatnie ciaza na nfz :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jak jutro tempka - czy w dół i zygzak czy nie.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze bedzie wyzej lub na stalym poziomie, a ja uzupelnilam sobie pamietnik, sa same zdjecia (ktoras z dziewczyn chciala brzuch zobaczyc ale nie wiem czy na tym watku ktos mowil) jak sie nie boicie mojego celulitu i grubych nog to mozecie luknac jak sie od testu zmienil... a szczerze to mi go wywalilo, ale nie ciazowo.... ale kilogramow mniej....


    https://bellybestfriend.pl/pamietnik/dziecko-bez-seksu,1938,1.html?sd=1

    Madziulla, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie widać po takich fotkach jak ciało się zmienia i brzuch rośnie. :) czy ja dobrze widzę masz całkiem sporaśny tatoo na plecach z boku? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cale plecy wytatuowane od gory do dolu :P

    A dzis ta mnie kosci na zmiane pogody rwa ze nie wiem czy usne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam tatuaż ale mniejszy pod piersiami z lewej strony na żebrach-napis. ale myślę nad kolejnymi :P

    no ta pogoda jakaś taka pokręcona znowu słyszałam ze ostrzegają przed burzami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jeszcze na przedramieniu, ale ogolnie w planach jest caly rekaw a moze i dwa, na razie mam projekt na jeden :P Ale to sobie postanowilam ze jak dziecko urodze to zrobie sobie rekaw :D bo to musi sie wiazac z waznymi wydarzeniami w moim zyciu zeby mialo odpowiedni oddzwiek

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro to ma byc taka nawalnica znow trzeba uwazac bo moga byc mini tornada i ma wiac bardzo mocno... od lat takiego reumatyzmu nie mialam jak dzis...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh... porąbana ta pogoda delikatnie mówiąc... Pomorze ma niby znowu ominąć. zobaczymy czy tak będzie...

    Ja nad swoim dluugo myślałam. ale bolało bardzo... a jak swędziało... o mamo. ale nie żałuje bo to też się wiąże z ważnymi wydarzeniami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to pierdolnalam od razu cale plecy nie powiem mala fortune mnie to kosztowalo robilam rok ale w 7 sesji sie uwinelam. i teraz bardzo sie ciesze, czesto zapominam jednak ze go mam :D kazda sesja to ok 7godzin pracy :)

    Jej ogladam ten swoj brzuch i ta mi sie wczesniej zdawalo ze od 4 tygodnia to dopiero teraz mi wyskoczyl a widze ze na kazdym wyglada inaczej. Ze od samego poczatku sie zmienial... A i tak w 4 tygodniu byl juz wiekszy niz zwykle mam, byl bardziej wystajacy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 22:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też od samego początku będę robić bo właśnie widać na takich fotkach jak się zmienia nawet jak my tego na 1 rzut oka nie widzimy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ja nie widzilam dopoki ich nie zestawilam razem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawdę Ciri nawet nie wiesz jak się ciesze ze u Ciebie ok wszystko. to jest to co rozmawialiśmy rano. Przezywa się wszystko razem i cieszymy się razem z dobrych rzeczy i przezywamy niepowodzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje bardzo :D ja nie powiem mam takie osoby z ktorymi sie ciesze i wogole ale tez mam taki osoby ktore jakos tak o wiele bardziej sie ciesze :D i dlatego trzymam za was kciukasy ;) Choc szczerze ostatnio jedna z forumowiczek (podgladalam ja na forum od dluzszego czasu a konkretnie jeden watek na ktorym pisala) wszystko bylo ok i nagle w 22 tygodniu krew sie z niej leje, wiec jedzie na ostry tam mowia ze z dzieckiem wszystko ok daja leki na podtrzymanie na to zeby krew przestala leciec i takie tam i na nastepny dzien po badaniach do domu z nakazem lezenie i przyjechac jak cos by sie znow zaczelo dziac, za dwa dni akcja porodowa sie zaczela, pojechala do szpitaa polozona na patologi ciazy, nie wiadomo co sie dzieje bo badania wszyskie ok. a nad ranem nastepnego dnia rodzi... maluszek zyje kilka minut... i nie wiedza czemu, moze po sekcji zwlok jak sie rodzice zgodzili bylo by cos wiadomo... i nawet jak sie nic nie dzieje nie mozna byc pewnym...

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ