X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie... niestety są i takie przypadki :( ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem mi ciezko ale moja mama mowi ze ona wie ze na pewno bedzie moj G tez tak mowi... ale dopiro co mowilam ze chce wrzesin ze to tak dlugo a to juz polowa minela wiec mam nadzieje ze po tym czasie troszke sie odstresuje i nie ukrywam ze chyba najbardziej odstresowujace bedzie jak bede czula dziecko, codzienna dawka kopniaka "matka pamietaj ja tu jestem" :D

Madziulla, littleladybird lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak już będziesz czuła kopniaki to będziesz mówiła ze się odstresujesz jak położą Ci dziecko na piersi :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 23:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie tak :P

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem pól h nie kopie i juz sie zastanawiasz czy ok. Albo dziecko tak ma ustawione ze w nocy harcuje a w dzien spi i dupa tylko stres;)

ciri22 lubi tę wiadomość

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki Ciri ja się zbieram do spania. Bardzo jestem ciekawa mojej temp jutro :) do spisania jutro papa :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blahaha pewnie tak, jej to musi byc dziwne... jeszcze tego nie ogarniam ani tego ze jestem w ciazy ani tego ze bedzie dziecko ani nic.. glupi mozg :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 05:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski ;D jak tam co tam? Przez mojego G nie moglam spac i teraz ledwo z lozka sie zwloklam... Masakra...

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2015, 06:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie mogłaś spać?

U mnie wzroslo, ale poszłam spać o 1 to ze zmęczenia wyzej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 06:27

2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 06:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj naprawial ten moj cos przy hamulcach i cos tam mu klocki o tarcze obcieraly cos mu tam nie wyszlo noo i mowi do mnie ze albo sie wytrze albo strzeli tarcza i bedzie wypadek. O 20 pojechal z przesylkami wiec mac w 1,5 godziny powinien objechac a on 2 godziny i go nie ma 2,5 i nic wiec dzwonie do niego a on sobie pojechal do kolegi (bo to po drodze) i nie raczyl mnie o tym poinformowac. Noo myslalam ze dziada zabije... Seryjnie poczekalam az przyjedzie tak go opierdolilam za bezmyslosc...noo i bylam zdenerwowana i nie moglam spac kurwa przez niego a do tego jeszcze mnie tak stawy bolaly...

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2015, 06:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko kopa zapodac

2r8rqps6ohlhosuf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 06:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak chlopy to nie mysla... Naprawde...

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 06:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogłam spać przez burze...tak raz walneło ze myślałam że obok domu walneło...dziewczyny nie mogę temp wpisać do wykresu....wykres jest tylko w pakiecie premium???

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 06:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie... Normalnie mozesz prowadzic. Moze cos robia jakies prace i dlatego. Sprobuj pozniej

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 07:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne bo wykres jest przekreslony i pisze ze dostępny w abonamencie premium. No ale spróbuję potem. W każdym razie temp w górę 37.09

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 07:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.o co? Ja od 3 miesiecy nie mam konta premium i normalnie temperatury wpisuje...

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn te napisy ze premium nam na tym świetle co mi płodne pokazywal i na detektorze oznak ciąży ale cały wykres jest czarno biały i nie mogę nic wpisac.

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dobra już kumam o co chodzi.... nie mogę objawów wpisywać.... tylko temp. Cze brzuch czy jajniki bolą a szkoda bo to regularnie uzupelnialam

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to pierdoła jestem nie ogarnęła tematu ;) nie wyspana przez burze ;D

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2015, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pojechali. Za Malo dziewczyn Premium kupowalo

Edit: Chyba jednak udalo ci się cos wpisac;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 07:26

2r8rqps6ohlhosuf.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ