X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) mi też nie a w pracy full roboty bo koleżanka na urlopie

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez. Strasznie

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski :D
    Mi też się dziś nic nie chce, dobrze, ze chociaż jest trochę chłodniej. Łatwiej się oddycha ;)
    Baronowa, nie dziwie się, ze masz znów nadzieję. U mnie każdy wzrost tempki sprawiał, ze wierzyłam w cud.

    A dziś obudziłam się do mierzenia tempki i myślałam, że zwymiotuję w łóżku :/ wyskoczyłam z wyra i biegiem do łazienki, ale przeszło. Chociaż czuję, że nie jest tak jak powinno być, brzuch mnie pobolewa :(

    A tempka utrzymuje się w jednym poziomie :D może mój organizm tak reaguje na owulację? Ostatnio po owulce miałam biegunkę :/

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na owulke mam bol glowy migrenowy i wlasnie mdlosci bol brzucha jak na. Najgorszy okres ever wiec jest taka szansa ze to przed ovu ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jest dzisiaj niedobrze, ale to z goraca. Nie ma czym oddychac

    I od wczoraj czuje dziwne zapachy. Urojona ciaza to koszmar;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 10:34

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha tez to przechodzilam ;D mnie powonienie w sumie sie nie zmienilo jak na razie tylko ze bardziej mi zapach piwa i papierosow przeszkadza

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby od progesteronu może być ze jest niedobrze.

    U mnnie nadal nic z objawów na okres. Gdyby nie to badanie progesteronu to bym się zastanawiała czy faktycznie byla owu i okres się zbliża

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry ;)

    u mnie jest dziś tak gorąco, ze do pracy szłam 45minut (normalnie do 30 to jest max). Dobrze, że w pracy jest klima bo by nie wysiedział eh

    Baronowa... mi tu coś dzidziusiem pachnie ;) bardzo spokojne masz te wzrosty w porównaniu do tego co było przed owulacją ;) takie cichutkie, szeptane "gratuluję"

    Ciri mój też kiedyś tak potrafił... "ide z kumplem na piwko będę około północy" 1... 2... 3.... dzwonie. Odbiera za którymś tam razem. Gdzie jesteś? A jeszcze siedzimy, zaraz wracam.
    Po powrocie też awanturka ale chyba nie dotarło bo później się to jeszcze raz powtórzyło więc jak ja poszłam z dziewczynami i wiedziałam, że to będzie taka dłuższa imprezka to jemu powiedziałam że będę około 23. O 23.30 już dzwonił - nie odebrałam i nie odbierałam do 1-2 aż zaczął wydzwaniać po moich koleżankach :D Jak przyszłam do domu to to był pierwszy raz od 9 lat jak mój się na mnie wydarł... a ja z dumą i podniesioną głową zapytałam tylko czy wykręci mi jeszcze raz taki numer i czy teraz wie co to znaczy denerwować się że coś się tej drugiej ukochanej osobie mogło stać.
    Nie muszę dodawać, że teraz nawet jak mu się przedłuża to puszcza mi sms? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 10:49

    Baronowa_83, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi raz tak zrobil. I nie odbieral telefonu. Zapomnialam ze ma sluzbowa imprezę. Zadzwonilam do jego kumpla. Jak dostał sluchawke to zjebalam. A ze potrafię klnąć to sobie posluchał. Na jakiś czas mam spokój

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jakby powiedzial ze idzie z kumplem sie spotkac to ja nie czekam. Wroci jak wroci jak rano go nie befzie zaczne sie martwic. A nie jak jedzie samochodem a 5 minut wczesniej mowi ze moze mu cos w samochodzie walnac i bedzie wypadek. To juz kurwa jest porazka..

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojego kiedyś też ostro opieprzyłam :/ i zrobiłam dokładnie to, co ann_je. Zadziałało :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam się czujecie? Macie jakieś dolegliwości ciążowe ?

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mdłości :P :D

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Dziewczyny jak tam się czujecie? Macie jakieś dolegliwości ciążowe ?
    Nie ja żadnych:P:P:P

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie nie chce gadac o ciazy.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mnie sie nie chce gadac o ciazy.

    To nawet dobrze, że będąc w ciąży nie chce się o tym w kółko gadać ;)

    Mam koleżankę, która ma hashimoto, lekarz powiedział jej, że może mieć problem z zajściem/donoszeniem ciąży. Jednak za każdym razem jak się spotykamy, ona w kółko nawija o dzieciach :/ i nie o tym, że ona by chciała, bo na razie dzieci nie chce. Gada o dzieciach koleżanek i koleżankach, które są w ciąży. Wie, że ja się staram i mam problem, ale cały czas nawija o pieluchach, dzieciach i ciążach :/ a dla mnie ma jedną radę: "wyluzuj", ostatnio myślałam, że palnę ją w łeb, gdy znowu to powiedziała :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaz a to widze ze juz podchodze pod uzaleznienie jesli chodzi o forum.. Moj G wscieka sie na mnie. Do tego juz zaczynam slyszec ze strasznie sie madrze i jestem wredna wiec chyba bedzie pora sie pozegnac.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to? Gdzie się mądrzysz? I nie zauważyłam, żebyś była wredna. Tu na forum Ci ktoś to zarzucił?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno nie ja!! i wszyscy to powiedzą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale ja wiem ze jestem wredna i sie madrze taki juz moj urok. ;p i dlatego tez chyba to bedzie dobry pretekst zeby sie pozegnac

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ