X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri pozwól nie nie polubię tej wiadomości :) nie dociera do mnie co piszesz :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ojej ale ja wiem ze jestem wredna i sie madrze taki juz moj urok. ;p i dlatego tez chyba to bedzie dobry pretekst zeby sie pozegnac

    Wymówka :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z uzaleznien trzeba sie leczyc. Wiec bede starac sie wlasnie to zrobic

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, ale nie zostawiaj nas na dobre ;) zaglądaj czasem. Pamiętaj, że obiecałaś mi i ewi wróżbę :D

    Madziulla lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha z tym tez juz koncze ;D

    A w ogole dawno Picja sie nie pokazywala. Ciekawe czy u niej wszystko ok.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ładnie tak nie wywiązywać się z obietnic :P no właśnie, gdzie Picja?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni temu cos pisala ale o jedzeniu. A ta na dietach to sie zna ;) a potem cisza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja mam nadzieję, że z tym odchodzeniem to żarty sobie stroisz. I sorry, jak urażę (bez obrazy mu tu tylko proszę :)) ale wkurza mnie to Twoje pierdzielenie o odchodzeniu z forum, żegnaniu się. Chyba to już 3 raz odkąd jestem razem z Tobą na forum. Może to nerwy, hormony lub niewyspanie się, ale mnie osobiście coś takiego irytuje. Nie chcę byś odebrała to jako atak. Po prostu denerwuje mnie takie zachowanie, ja od dziś też zacznę sobie co rusz odchodzić z forum a później będę udawać jak niby nigdy nic. Wybacz za ten naskok ale trochę mi ciśnienie podniósł. Ah ta ciąża :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh ta wasza ciąża :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko ale tym razem to na serio ;p i nie trzeci tylko drugi ;D wiec dopiero za trzecim razem mozesz sie denerwowac ;)
    Ale mowie serio serio bo juz mam klotnie przez to z moim G wiec dam sobie czas do wyjscia z roboty dzisiaj i musze tak to porzycic jak fajki sie rzuca bo inaczej to chyba bede miala jeszcze wieksze pieklo w domu. Ale i tak eas kocham ;*

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm chyba głodna jestem po prostu :D Idę sobie zrobić kanapeczki z pomidorkiem :D Bo człowiek głodny to człowiek zły. A ciężarna to już w ogóle :P

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie chce mi się szukać ale wkleiłabym Ci coś z poprzedniego wątku ;P

    Tym razem też się nie wygłupiaj :)

    A co do bycia wrednym... dość często mówię "noo coo? miałam być miła czy szczera?" a moja mama przynajmniej raz w tygodniu mówi, że mój mąż powinien dostać złoty medal za cierpliwość i umiejętność "gryzienia się w język"
    więc spoko ;) nie jesteś sama

    swoją drogą nigdy nie chciałam się zmieniać... otaczam się tylko ludźmi, którzy na prawdę coś dla mnie znaczą i przeważnie mam to co chcę eh i dlatego trochę się boję, że jak mi nie pyknie w tym cyklu to będę bardzo rozczarowana ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama o moim G mowi to samo. ale zauwazylam ze odkad sie staralam o dziecko i teraz to bardzo sie zmienilam... I mie podoba mi sie to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann i bardzo dobrze robisz. Uważam, że nie ma sensu się zadawać z ludzmi, którzy Cie w pełni nie akceptują i na siłę próbują zmieniać. Szkoda czasu i zdrowia na walkę z takimi ludzmi, a potrafią oni skutecznie uprzykrzyć życie.
    Mam nadzieję, że Ci wyjdzie w tym cyklu. Jeśli nie (odpukać w niemalowane) to i tak będziesz z mobilizacją działać dalej :)

    ann_je lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann_je widzę że masz teraz niedługo urlop! i w środku cyklu wypada :) wyjeżdżacie gdzieś? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to pewnie przez te hormony.. nie możesz nas zostawić, bo kto będzie udzielał nam takich cennych rad ??

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo inne dziewczyny ;D przeciez one tez sie znaja i to lepiej odemnis ;P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wolimy Twoje rady :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida też mam taką nadzieję :)

    Madziulla niestety na ten urlop nigdzie nie pojedziemy raczej bo mój ma kupę roboty i nie dostanie teraz wolnego, no może kilka dni i wtedy może w Bieszczady uderzymy albo do znajomych tych co byliśmy początkiem lipca 5 dni.
    Jeden tydzień urlopu mam zamiar przeznaczyć na buszowanie po sklepach i to nie takich ciuchowych tylko budowlanych :D bo we wrześniu odbieramy klucze do naszego mieszkanka i musimy je jeszcze wykończyć a koncepcji wystroju mamy pierdylion, w sumie to codziennie inaczej byśmy wybierali płytki, panele, sofy. Jedynie co do koloru ścian i drzwi nie zmieniamy zdania :D
    A termin urlopu tak wybrałam, żeby właśnie trafić dobrze ;) no i mam już trochę dość bo atmosfera w robocie nie ten teges eh... szykują się zmiany kadrowe chyba i ludzie nerwówkę wprowadzają i mimo, że nie dotyczy to mnie to ja strasznie się męczę wśród takich spięć i podkładania świnek innym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann znam ten ból, ja do tej pory nie mogę się zdecydować jakiego koloru chciałabym mieć płytki w łazience. Co chwilę zmieniam zdanie :D
    Jutro muszę wstać o 6 rano, żeby zdążyć na pociąg. Nie mam bladego pojęcia, jak ja to zrobię bo odkąd jestem na L4 nie zdażyło mi się wstać wcześniej niż o 8:30 ;p Z reguły wstaję koło 10-11 :D Umrę jutro jak nic :P

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ