Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei do wczoraj bylam oazą spokoju. Ciuszki. Wozki. To byla dla mnie ciąża. A teraz? Lekarz w środę na 19. A ja juz mam palpitacje. Czy serduszko jeszcze bije. Przeciez mam PCOS. Przeciez bralam CLO. Przeciez w dniu testu odstawilam wszystkie możliwe leki. Przeciez TSH samo spadli w 2 miesiące z ponad 3 do ładnych 2. Ale najbardziej sie boje bo zmieniłam lekarza i ze ten nie przedluzy mi brania luteiny:( bo uzna ze juz ok:( a ona mnie tak uspakaja

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rozkreca sie od 3 dni ale martwia mnie te plamienia:/ byc moze to endomenda:/

    nie przejmuj sie,na mnie juz patrza jak na debilke,sadlo na brzuchu mam a prawie niczego nie jem wg nich-same warzywa i mieso:/ wiec nie wiedza o co mi chodzi,po co ne jem tylu rzeczy skoro i tak mam bebech:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tych czasach slowo dieta oznaacza odchudzanie a nie zdrowie. Niestety. Moja sąsiadka np. Nie pije soku z marchwii jednodniowego bo ma sztuczny smak. Pije tylko Kubusia. Który moim zdaniem wogile powinien nie istnie . Zwłaszcza Play. Wiecie ze on nie zamarza w dużym mrozie?

    Raz z kolei przywiozłam jej z Maroka prawdziwy olejek różany. Nie macerat itp. 5 ml prawdziwego olejku różanego. Kosztował mnie wtedy majątek:) bo ona uwielbia zapach róż w kazdej postaci....i kiedys jak się upila wyznala ze naoliwila nin zawiasy bo ona sztucznych zapachów nie lubi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 09:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak takim ludziom wytłumaczysz ze nie korci Cie "świeżutkie pieczywko" z Lidla. Bo jest cieple i chrupiące ale wole iść po prawdziwe- do piekarni:)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Ja z kolei do wczoraj bylam oazą spokoju. Ciuszki. Wozki. To byla dla mnie ciąża. A teraz? Lekarz w środę na 19. A ja juz mam palpitacje. Czy serduszko jeszcze bije. Przeciez mam PCOS. Przeciez bralam CLO. Przeciez w dniu testu odstawilam wszystkie możliwe leki. Przeciez TSH samo spadli w 2 miesiące z ponad 3 do ładnych 2. Ale najbardziej sie boje bo zmieniłam lekarza i ze ten nie przedluzy mi brania luteiny:( bo uzna ze juz ok:( a ona mnie tak uspakaja

    Picja, PCOS przeszkadza w zajściu, nie w utrzymaniu ciąży <3 A lekarz jeśli nie będzie chciał Ci dać luteiny to spróbuj go poprosić. Chociaż słyszałam, że niektórzy lekarze każą stopniowo odstawiać progesteron, żeby łożysko "nauczyło" się działać samo. Dopiero przy ewentualnych plamieniach każą wrócić do lutki.

    Olencja, u mnie to trochę inaczej wygląda, bo ja od zawsze mam lekką niedowagę ;/ i każdy puka się w czoło, gdy zaczyna się temat mojego żywienia. Za każdym razem słyszę teksty typu: wpadniesz w anoreksję, jesteś nienormalna, nie masz z czego się odchudzać, znowu schudłaś, wymyślasz itp itd :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Raz z kolei przywiozłam jej z Maroka prawdziwy olejek różany. Nie macerat itp. 5 ml prawdziwego olejku różanego. Kosztował mnie wtedy majątek:) bo ona uwielbia zapach róż w kazdej postaci....i kiedys jak się upila wyznala ze naoliwila nin zawiasy bo ona sztucznych zapachów nie lubi...

    O.o ludzie są jednak tępi.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo przeciez skoro masz niedowagę to nie możesz jeść zdrowo tylko dużo. Niestety. A my wczoraj sami zrobiliśmy chipsy solone. W szoku bylam. Najlepsze jakie w zyciu jadlam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litlle mam to samo....

    mam 173cm warze 55. zdecydowanie za mało. usiłuje przytyć parę kg.
    No i jak odmowie słodkości to zaraz pytanie
    Magda z czego Ty się chcesz odchudzać przecież Ty to sama skóra i kości?? :( ludzie naprawdę nie kumają

    Ja się staram zmienić trochę swoje nawyki. Jeść mało a często.
    patrzeć na skład produktów. z niektórymi rzeczami mi się udało bo nie kupuje jogurtów owocowych czy tych sztucznych napojów ale niestety słodycze to moja zmora....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 10:03

    werni lubi tę wiadomość

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    picja jak twoje samopoczucie ?

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ludzie a szczegolnie lekarze sa pojebani i tyle:/
    widze ze katuje sie na silowni,ze dbam o diete awg nich jest wszystko ok,tylko ze zeby zgubic 3 kg,charuje pol roku.....


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z chęcią przyjmę te 3 kg :P

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z checia oddam,ale musialabym przestac jesc wogole zeby to zgubic na amen


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet nie wiem jak się czuje bo leze leze leze. Tu zaboli tam kujnie. Cera jak u niemowlaka włosy piękne jak nigdy. Skora jak po wakacjach. Żadnych zaparc wzdec czy biegunek. Tylko ta nieszczęsna szyjka, okropnie obolale piersi (ale to chyba od luteiny) i wstret do węglowodanów innych niz warzywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najgorsze ze czuje sie wizualnie piekna a wychodzić nie mogę!

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdro Picia,ja sie czuje ostatnio brzydka jak kupa:(


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się ze u mnie to zly znak:(

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wes przestan bo Cie kopne az Ci sie szyjka wydluzy o pol metra:D
    systko jezd okiej:D jakas cionsza musi byc skro u mnie nie ma:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Olencja ale musisz mieć kopniaka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja napewno wszystko jest ok nie denerwuj się

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pewnie ze mam!!


    u5cvp2.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ