X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek napierdziela... Kurde to naprawde jest stresujace ;p ale mam nadzieje ze tak ma byc i wszystko bedzie ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to jest błędne koło, najpierw się stresujemy każdą dolegliwoscią a później każdym ich brakiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nic takie gadu gadu. Ja bylam wczoraj w szpitalu bo zaczelam plamic najpierw na brazowo potem krwawo. Zrobili usg i powiedzieli ze dziecko jest i widac zarodek i echo serduszka krwi nie ma w macicy wiec krwawienie z okolic szyjki. I nic groznego ale brzuch boli jak na @ wiec sie stresuje i tak w kolo macieju a u raszty dziewczyn dobrze jedne na owulke czekaja inne na usg ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to u mnie temperatura 37,85:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Za to u mnie temperatura 37,85:/
    Kochana moze owulacja bedzie. Wieczorna jak na wieczorna bardzo wysoka dzis sluz plodny to moze jednak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochana najważniejsze że z maleństwem wszystko w porządku <3
    Reszcie życzę owocnych starań :)
    Ja mimo pęcherzyka w czwartek 19mm dziś nadal był nie pęknięty i zastrzyk dostałam
    A u Ciebie to peknie pewnie za chwilke. Staranka dzis beda czy dopiero jutro? ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa ktoras dziewczyna mowila na forum ze ona wlasnie dzieki wieczornej temperaturze wie ze owulacja nastapi w nocy albo nastepnego snia i wie ze ma sie kochac ;p lekarz jej tak kazal mierzyc i zdalo to u niej egzamin. Mierzyla rano i wieczorem po 2 godzinach spoczynku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dziś i jutro :)
    Baronowa wieczorem zawsze temp wysoka jest :)
    Wysoko ale nie az tak przy porannej tak niskiej ;p ja wieczorem nawet po owulce to mac 37,5 mam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Ciebie juz rosnie wiec progesteron rosnie :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie owulka tylko rota. Do seksu mnie wolami by nie zaciagneli

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no może tak .... To kicha straszna. Jej chce zaczal mnie boleć. Boli tylko jak G go złapie w jakiś taki sposób ale tam w środku gdzie gruczoły bardziej boli. Więc chyba ok. Muszę szukać pozytywnych zaczepek dla mysli.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej mam stan podgorączkowy:/ i Glowa mnie napierdziela ale przynajmniej nie bola mnie tak kosci

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Baronowa nie dobrze ;(
    A ja mam dalej problemy z jelitami... Eh...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj w powietrzu jest coś nie tak? Ja o 5.15 obudziłam się z ostrym bólem brzucha i całe szczęście, że znalazłam nospę. Niby przeszło, ale brzuch mam taki jakiś dziwny :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale ja też dziś wczesnie się obudziłam...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś :/ głodna jestem, ale nie mam apetytu. Muszę zrobić coś na śniadanie - trzeba coś w siebie wcisnąć. Miłej niedzieli Wam życzę bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo. Szkoda ze wagi nie udalo mi się uruchomić bo mimo brzucha cos czuje ze schudlam ;p

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo kobiet na początku ciąży chudnie ;) Nie wiem od czego to zależy. Chyba maluszek wyciąga z mamy prawie wszystko, no i mdłości itp też swoje robią.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze brak apetytu na wszystko swoje robi ;)

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, musze Was powoli nadrobić :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ