X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to do drugiego trymestru na szczęście jeszcze dwa tyg. ale mam taki brzuchol okrągly jak piłka. Jakbym co najmniej w 20tc była. Masakra a wagowo schudlam 2kg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie wazylam ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja specjalnie swoja wagę wskrzesiłam (czytaj kupiłam do niej baterie :p) ale to nie za szybko, że mi tak brzuszek wywaliło? Normalnie mi się piłka pod cyckami zrobiła. Albo to po ogórkach kiszonych :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mąż będzie w pon w pracy to zrobię zdjęcie i Wam pokażę, bo tak to mi powie, że wariatka jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wode zatrzymujesz albo masz wzdecia raczej to jeszcse nie jest ciazowy ale czasem tak sie zdarza. Noo wlasnie ja musze to samo ze swoja zrobic ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciul wi, ale w tali widzę, że urosłam. Ale moja mama mówi, że jej też szybko było brzuch widać a później nie był wcale taki duży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Wam, że od siedzenia w domu pierdolca już dostaję. Napaliłam się na afrykanarium we Wrocku i molestuje męża na wyjazd :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez chcieliśmy jechac ale zawrocilismy. Taka kolejka byla przed zoo. Masakra. Jestesmy juz nad morzem. Zimno ale pięknie. Ja schudlam 3 a w jeansy nie wchodzę:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja dlatego ja myślę o odwiedzinach np w poniedziałek, mąż będzie miał dwa tyg urlopu to można myśleć. Mam nadzieję, że właśnie w poniedziałki nie ma dużych kolejek, największe to pewni sobota-niedziela

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz bez różnicy vo wakacje:( my byliśmy w środę:/

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale na pewno mniej niz w weekend:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie mniej denerwuje mam lekkie mdlosci... Mam nadzieje ze to nie moja wyobraznia a objawy wrocily jak sie odstresowalam. Brzuch nadal boli ale sluz czysciutki wiec chyba wszystko ok...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno Ciri:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a miałam nadzieję, że bedzie mniej wiary. trudno, przeżyję :)

    Ciri będzie dobrze, nie stresuj się tak,bo idzie oszaleć :)

    Matko, nażarłam się jak wieprz, wpierniczyłam dwie bułki na raz (w życiu mi się nie zdarzyło tyle wszamać na kolację...no chyba, że mi się gastro po pijaku włączyło :P) takie bogate w srodku, ogorek, pomidor, ser, szynka, papryka i sałata....i mi mało :( :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczyny bo ja tego tak nie za bardzo kumam, suwaczek mi pokazuje, że we wtorek będę w 10tc a belly liczy, że w 11tc jak ktoś się mnie zapyta w któym tyg jestem mam mowić 10 czy 11?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo beli liczy rozpoczete tygodnie a suwaczek pokazuje zakonczone plus ile dni. A mowi sie ze skonczyla 9 tydzien czyli jestes w 10 tygodniu ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak ja mam skonczone 6 tydzien czyli rozpoczelam 7 tydzien.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jesteś w 10 bo nasz 9 i 4 dni. Czyli leci ci 10



    Syn mi sprzedał rota. Tak mnie muli i do tego mam dreszcze. Zdycham

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa kumam czyli we wtorek skończe 10 tydzień i zacznę 11 i od wotrku mogę śmiało mówić, że jestem w 11 tc? czyli jeszcze tydzień i koniec 1 trymestru tak. Dobrze rozumiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trymestr konczy sie za dwa tygodnie jak wejdziesz w 13 tydzien skonczysz 12

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ